Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oblubeny dovod na umretie skrz celou TES seriou ( za tych n rokov by to uz mohli fixnut ): vypadnutie z mapy.
  • Ztrapňuješ sám sebe tama bludam co vypouštíš *1* evidentně zvládneš leda hry typu CoD kde běžíš furt jen rovně a celou dobu tě konzole vede za ručičku a povídí ti co, kde a jak máš udělat. Tak nekritizuj na co nemáš evidentně mozkové i herní proporce a vrať se na svůj píseček *1* *15* *16*
  • kostejnesmrtelny
    Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum...
  • langweilig!
  • Jazz
    Málo, je jich víc. *3*
  • Amylee.Anderson
    Já bych radši ten článek 100 důvodů proč je to srajda :D
  • Ale tak proč ne... Sice to naštve zase pár lidí okolo, ale Skyrim je teď na vrcholu. Budou si muset zvykat a přečkat to *4*
  • Jazz
    "strapnovat tuto super hru" *1*
  • Mahcake
    A co si takhle přečíst předem text? *7*

    "....nasimulované situace pomocí "console death" (těch je tu nejvíc)."
  • Skyrim je sice bobma, ale tohle video? Nějak mi to nepřijde jako materiál hodný článku na games
  • Shenkster
    Spíš mi to přije jako kdyby měl nějaký tlačítko díky kterýmu ihned umře...některý smrti jsou fakt stupidní...spíš většina. *7*
  • michaliuz18
    stacilo mi pozret 5 minut, teraz je tusim moderne strapnovat tuto super hru, je pravda ze ai a umrtia vyzeraju srandovne ale uz stacilo
  • montatatana
    Mno, vydrzel jsem 4 minuty a docela nůďa :)
  • prehnane tak 20 by uplne stacilo aj tak je 90% nerealnych ;)
  • Divotvurce
    Docela dobré video, připomělo mi to pořad 1000 Ways to Die, dporučuju shlédnout. Kolikrát se nestačím divit, jakým způsobem může člověk umřít.
  • zakousnutí jelenem je dobrý
  • skaven123
    hmm, mam asi 85 pripomienok, ale...ved naco :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit