Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • draci jsou 2 brneni light a heavy a heavy je o neco slabsi nez deadricke
  • Daedrické není lepší než Dračí, Daedrické je nejlepší Heavy Armor kdežto Dračí je nejlepší Light Armor
  • mám dotaz, když si koupím originálku pojedou mi savy ze stahnuté verze?
  • BombCZE
    Já hraju pořád z první osoby, se dvěma zbraněma a s lukem, FOV si nenastavuju a je to fajn. *3*
  • Hádej co, hlavní příběh a teď dávej pozor, jde projít za 5 hodin, tak co tu držkuješ. Takže každou hoďku navíc můžeš brát jako bonus. Já nemám na hraní taky dýl než 2 hodiny denně(někdy míň) ale baví mě to pořád a vůbec mě nežere že u toho budu trávit čas třeba až do vánoc. *3*
  • Na každé místo které jsi objevil se dá portovat přes mapu.
  • Napríklad pri stajniach Biely priesmyk alebo Whiterun alebo ako sa to mesto volá. Stačí ti trochu obísť hrad a niekde najdeš vždy
  • čo takto skúsiť povozy čo sú u každého mesta. SA dostaneš do akéhokoľvek iného ihneď.
  • Inquisitor
    A kdo ti říká že to musíš dohrát za týden? Tak to budeš hrát delší dobu no, ty s někym závodíš nebo co? Ty si myslíš že ostatní do práce nechodí?
  • Ber to jako dobrou investici v porovnání s hrou na šest hodin. *3* Místo šesti ti stačí jedna. To máš jak porovnání comics vs knížka. *1*
  • Těch dýk bude o dost víc. Asi od levelu 70 jsem potřeboval 10 dýk na zvýšení o jeden level kovářství. Matematicky je to 300 dýk z levelu 70 na level 100. A že by mi dostat se na sedmdesátku v první řadě pomohlo 60 dýk? Blbost. Fakt jich bylo požehnaně, něco jsem se nalítal *2* A Daedrický nevim, jestli je taky lehký. Asi si ho časem ze zvědavosti odemknu, ale těžký brnění nepoužívám a brnění z dračích šupin má u mě obranný číslo 150. A to mám skill lehkýho brnění sotva na šedesátce *3* Celej set má i s bonusem nějakejch 320. Zatím...
  • Ano, přesně kvůli takovým lidem jsou dneska hry ve stavu, v jakém jsou. Krátké, primitivní a hráč je celou dobu veden za ručičku, aby nedej bože nemusel něco hledat nebo zkoumat (aneb 'press X to win).
  • P.S. stejne je to hra pro nerdy, je to tak dlouhy že bych na to potreboval vic jak 100 hodin hrani, to bych musel dat vypoved a zavrit se na mesic doma abych to mohl hrat. S tim dete nekam *11*
  • fakt? a kde najdu ten povoz
  • Není tam napsáno na nejbližší, je tam na kohokoliv, kdo je poblíž. Je to o náhodě. wtf wtf.
  • ne, muzes tam je povozem za 50 goldu...
  • a nechápu kouzlo fury, je tam napsane že cíl začne utočit na nejbližší cíle, treba zacastím fury na jednoho ze dvou vlku kterí jsou vedle sebe a on se rozbehne 50 metru na me, misto aby utocil na toho vlka vedle sebe wtf
  • tak hrál jsem to asi dve hodiny, co me naštvalo že jsem chtel vstoupit mezi mágy ale mage guilda je asi pres celou mapu. wtf
    v oblivionu jste začínali poblíž imperial city a tam byli všechny guildy, tady když chci hrát mága musím šlapat pres celou mapu nekam do pr.ele wtf?
  • Tak tohle je mě fake jak k_rr_a_v_a.... a to uz mi odletěl jednou kůň, když sem z něj sesedl v kopci...

    Btw... w*f tu nejde napsat K_rr_A_V_A?! K_rr_A_V_A je zvíře... http://cs.wikipedia.org/wiki/Tur_dom%C3%A1c%C3%AD zde to je popsané :-*
  • Tak tohle je mě fake jak k_rr_a_v_a.... a to uz mi odletěl jednou kůň, když sem z něj sesedl v kopci...

    Btw... w*f tu nejde napsat K_rr_A_V_A?! K_rr_A_V_A je zvíře... http://cs.wikipedia.org/wiki/Tur_dom%C3%A1c%C3%AD zde to je popsané :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit