Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S. tak jsem to spustil
  • omg, porad to resim. v tom co jsem stahl nebyl crack. Navic jsem stahnul update te hry a nevim jak to updatovat. Uz je to davno co jsem piratil, tenkrat jsem tuším normálne stahl oficiální patch a nahradil exe soubor, crackem, ktery fungoval na patch. ale tady nevím je to nejaky razor update a nevim co s tim delat.
  • *8* Carrrramba!
  • chtěl jsem to koupit ale mají vyprodáno, koupím to až to dojde. tak jsem to stahl ale muze mi nekdo poradit jak to sputit? Myslim co vsechno je k tomu potreba ? ted mam jen nejaky iso soubor
  • Ale ty posouváš howno ty geronte vypatlaná....
  • Vzhledem ke škále AAA her (7-10) to sedí.
  • Tak promin :(
  • Jazz
    Posouvají leda howno, jen stará hnusná a opakující se čovina.
  • Jazz
    FOV, fakt super věc.
    Roztáhnou se ti oči jak vietnamčíkovi a já vidim naprostý howno.
  • po shlednuti videa nechapu, jak takova hra mohla dostat 10/10. vzdyt ta fyzika je dost slaba a celkove tolik nesmyslu. chapu ze tady jde jen o srandu a hra je urcite skvela, ale 10/10, vazne? ...
  • Patch 1.1 vyšel v den vydání Skyrimu. Nepletete si s 1.2?
  • Kdyby se jich vybralo 10, tak by to bylo idealni. Zkratit na minutu a pul. Pak bych se bavil. U tohoto clovek chvilemi trpel :). Muj pohled. Tvurce obdivuji za napaditost a VYTRVALOST. Díky
  • Takže takové CoD je inteligentní hra? :D FAIL
  • DavRed
    Chudáčku... Dozvěděl ses pravdu? *3*
  • 100 armor si naděláš pomocí 360 dýk, já získal daedrickou zbroj(lepsi nez draci) na lvl 20. Na master nemam problem krome bossu co mi tam prihodi hra level scalingem, ti me obcas trochu poskrabou xD
  • Pude ti to, mě šel na hp pressario dual core 2.1 4g ram ati mobiliti radeon 4xxx neco . na střední detialy. je to holt konzolovaka jak prase O_O
  • Hairy_Ass
    Myslím, že v jeho případě ty "Surdo narras fabulam". *3*
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur. *1*
  • Trol.diskuzni
    Morik, to je master *15*
  • Hairy_Ass
    Tvoje registrace na Games.cz je trochu v rozporu s tím Horatiovým citátem. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit