Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám dotaz, když si koupím originálku pojedou mi savy ze stahnuté verze?
  • P.S. stejne je to hra pro nerdy, je to tak dlouhy že bych na to potreboval vic jak 100 hodin hrani, to bych musel dat vypoved a zavrit se na mesic doma abych to mohl hrat. S tim dete nekam *11*
    • Hádej co, hlavní příběh a teď dávej pozor, jde projít za 5 hodin, tak co tu držkuješ. Takže každou hoďku navíc můžeš brát jako bonus. Já nemám na hraní taky dýl než 2 hodiny denně(někdy míň) ale baví mě to pořád a vůbec mě nežere že u toho budu trávit čas třeba až do vánoc. *3*
    • Inquisitor
      A kdo ti říká že to musíš dohrát za týden? Tak to budeš hrát delší dobu no, ty s někym závodíš nebo co? Ty si myslíš že ostatní do práce nechodí?
    • Ber to jako dobrou investici v porovnání s hrou na šest hodin. *3* Místo šesti ti stačí jedna. To máš jak porovnání comics vs knížka. *1*
    • Ano, přesně kvůli takovým lidem jsou dneska hry ve stavu, v jakém jsou. Krátké, primitivní a hráč je celou dobu veden za ručičku, aby nedej bože nemusel něco hledat nebo zkoumat (aneb 'press X to win).
  • tak hrál jsem to asi dve hodiny, co me naštvalo že jsem chtel vstoupit mezi mágy ale mage guilda je asi pres celou mapu. wtf
    v oblivionu jste začínali poblíž imperial city a tam byli všechny guildy, tady když chci hrát mága musím šlapat pres celou mapu nekam do pr.ele wtf?
    • Na každé místo které jsi objevil se dá portovat přes mapu.
    • čo takto skúsiť povozy čo sú u každého mesta. SA dostaneš do akéhokoľvek iného ihneď.
    • ne, muzes tam je povozem za 50 goldu...
      • fakt? a kde najdu ten povoz
        • Napríklad pri stajniach Biely priesmyk alebo Whiterun alebo ako sa to mesto volá. Stačí ti trochu obísť hrad a niekde najdeš vždy
    • a nechápu kouzlo fury, je tam napsane že cíl začne utočit na nejbližší cíle, treba zacastím fury na jednoho ze dvou vlku kterí jsou vedle sebe a on se rozbehne 50 metru na me, misto aby utocil na toho vlka vedle sebe wtf
      • Není tam napsáno na nejbližší, je tam na kohokoliv, kdo je poblíž. Je to o náhodě. wtf wtf.
  • Tak tohle je mě fake jak k_rr_a_v_a.... a to uz mi odletěl jednou kůň, když sem z něj sesedl v kopci...

    Btw... w*f tu nejde napsat K_rr_A_V_A?! K_rr_A_V_A je zvíře... http://cs.wikipedia.org/wiki/Tur_dom%C3%A1c%C3%AD zde to je popsané :-*
  • chtěl jsem to koupit ale mají vyprodáno, koupím to až to dojde. tak jsem to stahl ale muze mi nekdo poradit jak to sputit? Myslim co vsechno je k tomu potreba ? ted mam jen nejaky iso soubor
    • *8* Carrrramba!
      • omg, porad to resim. v tom co jsem stahl nebyl crack. Navic jsem stahnul update te hry a nevim jak to updatovat. Uz je to davno co jsem piratil, tenkrat jsem tuším normálne stahl oficiální patch a nahradil exe soubor, crackem, ktery fungoval na patch. ale tady nevím je to nejaky razor update a nevim co s tim delat.
        • P.S. tak jsem to spustil
  • po shlednuti videa nechapu, jak takova hra mohla dostat 10/10. vzdyt ta fyzika je dost slaba a celkove tolik nesmyslu. chapu ze tady jde jen o srandu a hra je urcite skvela, ale 10/10, vazne? ...
    • Vzhledem ke škále AAA her (7-10) to sedí.
      • Tak tohle je mě fake jak k_rr_a_v_a.... a to uz mi odletěl jednou kůň, když sem z něj sesedl v kopci...

        Btw... w*f tu nejde napsat K_rr_A_V_A?! K_rr_A_V_A je zvíře... http://cs.wikipedia.org/wiki/Tur_dom%C3%A1c%C3%AD zde to je popsané :-*
  • Kdyby se jich vybralo 10, tak by to bylo idealni. Zkratit na minutu a pul. Pak bych se bavil. U tohoto clovek chvilemi trpel :). Muj pohled. Tvurce obdivuji za napaditost a VYTRVALOST. Díky
  • Pekne, kvalitne video, neodpustim si podotknut kedze sa jedna o pomerne priemerny (200K videni videii, ziadny YouTube partnership) kanal, ked uz tak podporit jakz takz ( SK ) domacych Youtuberov. http://www.youtube.com/watch?v=09KIpYxrGxc . Myslim ze video ma co povedat, ostatne posudte sami
  • morik
    Hezké, že se smějete (ne)štěstí druhých, ale co budete dělat vy, až na vás spadne kláda či vás zabije šavlozubý jelen nebo něco podobného? Co budete dělat, když Bůh si otevře váš příkazový řádek a napíše vám tam " kill that motherfucker " a vy budete posléze nalezeni svými zákonnými zástupci již mrtví a v poloze nezbytné pro oholení vlastních varlat?
    Ani jeden z vás nenapsal do diskuse "RIP", či obyčejné "Odpočívej v pokoji", ale akorát se písemně vysmíváte smrti. Uvidíme, kdo se bude smát poslední, až si Breivik prostřílí cestu z cely v Norsku, až do vašeho obývacího pokoje.
    Vím, stejně jako se vysmíváte smrti, budete se smát i mě, ale pamatujte má slova " Odi profanum vulgus et arceo !!!!!!! "
    • Tak promin :(
    • Trol.diskuzni
      Morik, to je master *15*
    • Hairy_Ass
      Tvoje registrace na Games.cz je trochu v rozporu s tím Horatiovým citátem. *3*
      • Quidquid latine dictum sit, altum videtur. *1*
        • Hairy_Ass
          Myslím, že v jeho případě ty "Surdo narras fabulam". *3*
    • umad
    • Tos zabil Horste.
  • Myslel som ze tam ukaze normalne smrte ake su v hre .. a nie ze sa postavi do ohna a napise neaky iny nazov...... Ale to cislo 50. ma strasne pobavilo *1* *1* . Ten arrow bol epic *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit