Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přečte si knihu a chcípne *1* *1* *1*
  • skyrim vyprodano ty jo, chtel jsem to koupit ale budu to muset stáhnout asi
  • Nuda. Navíc je smutný, že dobrá půlka úmrtí nebyla vyvolána prostředím, ale příkazem. Vysloveně to "není" vidět. Záběry tragický fyziky, kdy je postava odmrštěna do stratosféry nebo urazí po zemi několik desítek metrů, je spíš k pláči. Zrovna tímhle bych se ve Skyrimu nechlubil.
    • ale že byl v podstate zabity jedinym uderem tak to je znamka špatne balance, to by se nemelo stat ani na nejtezsi obtiznost
      • Proč by se to nemělo stát, pokud tě takhle trefí postava na značně vyšším levelu? :)
        • Ano, tak by se to stát mělo a na nejvyšší obtížnost se to běžně děje. Udolat "na férovku" třeba nějakou silnější oživlou mrtvolu je pro mě problém i na levelu 40. Kdybych nevyužíval terénu, nekouzlil jako o život a při přesilovce si na pomoc nezavolal Daedru, tak jsem to mohl už dávno zabalit. Co jsem si teď po několika dnech shánění surovin a tisících vytvořenejch železnejch dýkách mohl konečně dovolit investovat bodík do skillu s dračím brněním (vyžaduje kovářství lv. 100), tak se hraje o trochu líp a už se nemusím schovávat před kdekým jako králík do nory. Ale stejně nakonec potkám nějakýho badass hajzlíka a už tečou nervy a savy jako o život *1* Čili v tomhle směru je Skyrim naprosto normální.

          Mimochodem, nenadnala mu to v tom videu stará babka holýma rukama?
          • 100 armor si naděláš pomocí 360 dýk, já získal daedrickou zbroj(lepsi nez draci) na lvl 20. Na master nemam problem krome bossu co mi tam prihodi hra level scalingem, ti me obcas trochu poskrabou xD
            • draci jsou 2 brneni light a heavy a heavy je o neco slabsi nez deadricke
            • Daedrické není lepší než Dračí, Daedrické je nejlepší Heavy Armor kdežto Dračí je nejlepší Light Armor
            • Těch dýk bude o dost víc. Asi od levelu 70 jsem potřeboval 10 dýk na zvýšení o jeden level kovářství. Matematicky je to 300 dýk z levelu 70 na level 100. A že by mi dostat se na sedmdesátku v první řadě pomohlo 60 dýk? Blbost. Fakt jich bylo požehnaně, něco jsem se nalítal *2* A Daedrický nevim, jestli je taky lehký. Asi si ho časem ze zvědavosti odemknu, ale těžký brnění nepoužívám a brnění z dračích šupin má u mě obranný číslo 150. A to mám skill lehkýho brnění sotva na šedesátce *3* Celej set má i s bonusem nějakejch 320. Zatím...
      • a ted si predstav, ze driv tohle bylo docela normalni na nejtezsi obtiznosti
    • Přesně...polovina smrtí příkazem a druhá polovina nasráním někoho.
  • Krome draka se me nic z toho neprihodilo a to mam lvl 28
  • 7. Not strong enough *1* *1*
  • Hele nevíte jestli mi Skyrim pujde na notasu s
    AMD Athlon 64bit M320
    4GB RAM
    Grafika ATI Radeon Mobility HD 5145??
    • Pude ti to, mě šel na hp pressario dual core 2.1 4g ram ati mobiliti radeon 4xxx neco . na střední detialy. je to holt konzolovaka jak prase O_O
    • ne
      • a co tam mam jako nejslabší??
        • No všechno. Athlon 64 je myslím hodně stará platforma, grafika je na úrovni Intel HD 3000 a ty paměti taky nebudou žádný zázrak.

          Takže půjde, ale jako slide-show. Nebo ti rovnou autorun napíše "fu".

          Edit: Jo tak ten procesor není tak starý. Ale slabý je pořád stejně.
          • Skyrim na hd3000 ide, odskúšané, na 1200x800 je to aj celkom hrateľné, fps dropy samozrejme sú riadne na niektorých miestach.

            Skús si porovnať svoj procesor a grafiku s i5m a hd3000 a ak je na tom podobne, tak to určite pôjde. Ram v pohode stačí 2 gb.
            • Tady jsou testy grafik v noteboocích:
              http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-Graphic-Cards.13849.0.html
              http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

              Tady jsou testy grafik, procesorů jak z kompů, tak notebooků a seřazený podle výsledků z toho testovacího programu na jejich stránkách, z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že výsledky jsou +/- stejný, jaký tam uváděj:
              http://www.cpubenchmark.net/
            • jak to myslíš porovnat?? na nějaký webovce co co ti zjištuje výkon hardware??
  • 28. seems legit to me *15* *1*
  • Taky hrajete tu hru někdo v pohledu ze 3.osoby? Protože ve valné vetsine videí na internetu je hra v tomto modu kamery,sem myslel že TES je zaměřena především first person pohled...
    • BombCZE
      Já hraju pořád z první osoby, se dvěma zbraněma a s lukem, FOV si nenastavuju a je to fajn. *3*
    • First person perspektiva mi v tom příjde naprosto nepoužítelá (snad kromě střelby z luku) - Když nenastavím FOV na stovku a výš, tak prostě vidím totální prd co se kolem mě děje.
      • Jazz
        FOV, fakt super věc.
        Roztáhnou se ti oči jak vietnamčíkovi a já vidim naprostý howno.
      • Mechwarrior_bw
        vieš, ono to tak väčšine bývá, že človek nemá oči vzadu... *7*
        • Víš, tak jsem to nemyslel. Takhle divný mi to doposud v žádný fp hře prostě nepřišlo, that's all.
    • Mne to prišlo o dosť prehľadnejšie z 3rd person pohľadu.

      A napríklad vôbec si neviem predstaviť, žeby som hral dual wielding bojovníka celý čas z 1st person pohľadu.
    • Hraju tak vždycky, ale když chci něco štýlovýho ukázat, musím udělat i skrytou reklamu na moji zručnou práci s kladivem a típnout tam i sebe. :-) Vypadá to..lépe
  • to uz opravdu nemate o cem na tiscali psat, když nác cpete takovýmahle kravinama???
    • je mi tě líto chlapče...si to nečti když se ti to nelibi a nepyskuj!
  • cau hele pry uz vysel patch 1.1 ale nikde sem nenasel link .. nevi nekdo ?
    • Patch 1.1 vyšel v den vydání Skyrimu. Nepletete si s 1.2?
    • Kdyby byl tak se mi automaticky stáhne na STEAMU.
      Takže nejni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit