Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tom ze Mafie 2 byla o proti prvnimu dilu totalne zpackana tak ani nevim asi chci tu trojku:))
    • zipp
      Jedníčka byla super, ale ani dvojka nebyla špatná přbeh fajn, grafika dle mě nádherná, akce prumerna a herni doba vic nez slusna. Jen ty proklety dlc... ja bych to zakazal :-).
      • Herni doba vic nez slusna?Promin ale tech 900kc co jsem za tu hru dal bylo uplne vyhozenych za tech 8hodin hrani:D:((
        • M2 dohrana za asi 7h30min na nejtezsi obtiznost. EPIC FAIL *11* *11* M3 ani nechcu videt.
    • Mě osobně se teda líbila jednička i dvojka. Oboje měli úžasný příběh (bezkonkurenční). Jen mě u dvojky trochu mrzela "Jízda".
      • Jediny co bylo dobry na dvojce byla hratelnost ale jak šmajdal rika pribeh byl totalne spatnej a co jeste me vadilo 8 hodn herni doba no coment!!!
        • Pribeh rozhodne nebyl totalne spatnej. Proc jako? Spis byl takovej normalni.
          • preco bol pribeh v dvojke zly?

            a)neskutocne chaoticky pribeh a bordel v charakteroch
            b)neskutocne rozkuskovany dej

            a)-dodnes si pamatam pauliho,morrela,dona sallieriho,z dvojky si nepamatam ani jedno meno,ani len kamosa hl.hrdinu....ked priratam NESKUTOCNE chaoticky pribeh,ked kazdu chvilu sme kamarati s niekym inym a stale niekto iny nas chce dostat....mis mas.
            b)-co mi islo neskutocne na nervy,a to bola rozkuskovanost deja.neustale o 2tyzdne neskor,o mesiac neskor,o mesiac neskor....

            avsak mesto bolo uzasne,skoda,ze pribeh a vsetko okolo toho bolo jednoducho nedokoncene.kazdemu musi byt jasne,ze z vazenie mal ujst vito,a nie ten holohlavy saso z dlc,ktoreho meno si samozrejme tiez vdaka uzasnemu bordelu nepamatam...
          • No proste o proti jednicne byl ale spatnej;)
      • Co bezkonkurenčního bylo na příběhu dvojky? Zrovna ten mě snad zklamal nejvíc. (i když se to skvěle udělané filmové scény snažily nějak ututlat)
  • XorxoxTalarius
    To jsou mi veci toto *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit