Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Skyrim, který byl vydaný spíš jen tak aby se neřeklo, protože v něm je stejně prd a to, co tam je, nestojí zanic" ...ten byl výbornej! :-D :-D Díky! Dneska už jsem potřeboval rozesmát jako sůl.
  • sory to byl prostě jenom vtip
  • Tak určitě potřebuješ myš, klávesnici, monitor... To bych osobně považoval za takové minimum.
  • Hele, perverzáčku, tohle lidi slyšet nepotřebujou.
  • deridon
    já se chtěl k Morru vrátit s předchozí verzí tohoto modu, ale neměl jsem moc nervy a čas se s tim patlat.. tak pokud už to pujde instalovat něják normálně tak jdu do toho :D pamatuju, když jsem si dělal z Oblivionu ultimátní hru, jsem nejdřív stáhl vše co bylo potřeba a nakonec jsem to nastavoval a přeinstalovaval snad 6 hodin.. a nakonec ta hra měla nějákých 20 Gb
  • snad i péro mi u toho stálo *1* *1*
  • Byla noc, sněhová vánice vám pískala kolem uší a jediné co jsem viděl byl mág s loučí v ruce pár kroků předemnou. Výšlap na vysokou horu, do prastaré věže. Každým krokem jsem věděl, že jsem blíž své zkáze. Pár léčivých lektvarů a zastaralá výzbroj. Nemám šanci! řikal jsem si. Ale kvůli těm penězům jsem do toho šel. Naštěstí to byli jatka nekromancerů díky magických schopnostem mága, kterého jsem doprovázel. .. Hrál jsem to v noci, zhulenej jak paprika. Jak kdybych tam byl. Jak někdo může nemít rád Skyrim? Lidi musíte si umět užít co máte *4* a né si furt stěžovat
  • Pekne, tohle je lepsi nez cely skyrim.
  • Přesně tak kdyby nebyli mody tak jejich hry nehraju.
  • Nevíte, jaký jsou minimální požadavky na hardware? Díky *1*
  • Nevím jak Arena, Daggerfall a spin-offy, ale Morrowind, Oblivion a hlavně Skyrim, který byl vydaný spíš jen tak aby se neřeklo, protože v něm je stejně prd a to, co tam je, nestojí zanic, se dneska hrají hlavně díky modům, protože všichni už ty hry mají prolezlé skrz na skrz a teď už jen hledají nové dobrodružství ve starém světě.
  • PreidaQ
    Jo. První verzi jsem právě díky té složitosti instalace za boha nedokázal naistalovat, tak si to snad s tímhle vynahradím. *3*
  • Na morrowindu me nikdy nevadila slabší grafika ale spíš soubojovej systém
  • Podle me nesmysl.
  • "hry od Bethesdy vždycky přežívaly jen díky nespočtu modů a pluginů, které fanoušci vytvořili."
    moja rec, +1 :)
  • vytřu! dík za tip .)
  • MORROWIND byla,je a bude stejně nej hra...
  • MarekTV
    Přesně tak, ať si ti Xboxáři vytřou Dawnguardem třeba pusu, v komunitě je síla :) hry od Bethesdy vždycky přežívaly jen díky nespočtu modů a pluginů, které fanoušci vytvořili. Na tenhle overhaul se obzvlášť těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit