Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morrowind je jedna z mnoha her, které se mi po letních slevách zjevila ve Steam účtu. Asi se blíží čas si ho zahrát znovu.
  • Flussmaister
    Vypadá to moc pěkně,. už je mít jakoukoli TES hru na steamu. Bohužel! Ale svět Falloutu to zatím jistí :)
  • Na morrowindu me nikdy nevadila slabší grafika ale spíš soubojovej systém
  • PreidaQ
    Jo. První verzi jsem právě díky té složitosti instalace za boha nedokázal naistalovat, tak si to snad s tímhle vynahradím. *3*
  • Nevíte, jaký jsou minimální požadavky na hardware? Díky *1*
    • Podobné modifikace podle mě s velmi podobnou náročností zkoušeno na P4 3GHz, GF 7200 (tuším, už je to dávno) s 256 MB a šlapalo to v pohodě. RAM 4 GB. Zkoušeno na Win XP.
      Tehdy jsem s MGE (něco obdobného) testoval i max. dohlednost a docela to šlapalo. Pokud máš podobný stroj či lepší, měl by si to s nějakým omezením či úplně bez něj rozjet. Jak si také pamatuju, tyhle modifikace mají docela solidní možnosti nastavení a bývalo zvykem, že se šlo hrabat i v ini souborech a přenastavovat si téměř vše (např. generování trávy, kvalita LOD na různých úrovních apod.).
      Jedinou stoprocentní radou je tuhle či podobnou modifikaci prostě zkusit.
    • Pethulla
      to je výhoda toho instalátoru. Jako první si vybereš úroveň tvého PC, a pak to jede samo. Ta nejnižší možnost byla myslím ati x800 nebo Ge Force 6600, 1 GB RAM. Tak to aspoň bylo u verze 2.
    • Tak určitě potřebuješ myš, klávesnici, monitor... To bych osobně považoval za takové minimum.
      • Velice vtipné a užitečné :).
        • Z toho co jsme zkoušel starou verzi modu vím, že nároky to zvedlo a to docela dost. Ale dnešní HW by už neměl mít problémy.
  • Pekne, tohle je lepsi nez cely skyrim.
  • deridon
    já se chtěl k Morru vrátit s předchozí verzí tohoto modu, ale neměl jsem moc nervy a čas se s tim patlat.. tak pokud už to pujde instalovat něják normálně tak jdu do toho :D pamatuju, když jsem si dělal z Oblivionu ultimátní hru, jsem nejdřív stáhl vše co bylo potřeba a nakonec jsem to nastavoval a přeinstalovaval snad 6 hodin.. a nakonec ta hra měla nějákých 20 Gb
  • Nebo tohle: http://morroblivion.com/
  • Cuz ma nekdo nejake info o datumu vydani tohole super modu pro jeste lepsi RPG pecku?...v clanku bylo psane "Modifikace, která vyjde během několika dní..".....dikes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit