Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento web je super a už několikrát jsem přemýšlel o finanční podpoře, ale redakce mi vždy včas a ochotně připomene, proč to nemám udělat.

    Narůstající tendence v článcích preventivně stavět opoziční názory do negativního světla ("nebudeme přece hysterky", "Konspirační teoretikové si mohou nadále šuškat...") a vehementní obhajování korporátní špíny zejména u Ubisoftu (přehlížení nedostatků AC série, hodnocení WatchDogs po amatérské modifkaci, prezentace lživých trailerů s veskrze pozitivním komentářem od redakce) mne jenom upevňuje v mé z prstu vycucané doměnce, že Games má s Ubisoftem nějaký druh dohody - vyměnou za opravdu netuším co má Games zajišťovat pozitivní obraz Ubisoftu a napomáhat tak při odvracení PR přešlapů.

    A mimochodem - ne, 30 snímků opravdu není lepší než 60. Není. Rozumím že se snažíte hájit Ubisoft a jejich PR kecy, ale není.
    Namátkou: viděl jsem na vlastní oči jak vypadá,jak se hýbe a jak se ovládá česká Mafia II ve 30 FPS (softwarově omezeno) a v 60 FPS (bez omezení).

    30 FPS - dá se to ovládat a dá se na to dívat, ale ovládání jakoby "plave" a obraz působí pro moje oko nepřirozeně, mám tendence mrkat
    60 FPS - normální pocit z ovládání i ze hry
  • Pane Homola, to je vtip roku tohle? Srovnávat fps u FILMU a HER ????? To jsou diametrálně rozlišené věci proboha.

    Samozřejmě, že v Ubi mají tyhle bullshity, aby oblbly ovce a ospravedlnili se, přeci nepřiznají svoji chybu nebo pomalý hw. Prodeje nadevše. 30vs60 absolutně, opakuji absolutně nemá smysl diskutovat.
    Rozdíl je velký a kdo říká že ne, tak lže nebo neví. V Ubi evidentně lžou, což není poprvé ani naposled.
  • MickeyMutant
    Ano, mohli jsme pro Vás vyvinout normální asasínskou hru. A krásnou. Ve full HD, plynulou jako mastný pšouk na ledě a potom nějakou tu vábničku pro nové zákazníky. Jenomže my jsme řekli ne! Žádné návnady. A když 30 FPS, tak pro všechny…
    • La_Furia_Roja
      Jn a pak vyjde HD 60 fps pack za 30 éček. Hrozní hajzlové.
  • Jak ti retosi muzou srovnavat hru a film fakt nechapu proste.odsuzuju ubisoft a vsechny tyhle megakorporace na hry.vsechno je to stejnej humpl.souhlasim s topten http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/proc-nemohou-byt-hry-filmove asi tak.a kazdej kdo rika ze 30 fps je lepsi lze.
  • Zemla
    Takze ako to teda bude?
    PC verzia nebude locknuta na 30 dufam *7*
    Mam teraz dilemu.Predobjednat alebo nie.
    • Mato1987
      Nechcem ti do toho kecať ale kúp si radšej shadow of mordor ak si tak ešte nespravil.
      • Zemla
        Spravil a uz to mam dohrate :(
        • Mato1987
          Kurnik ako to vy ľudia stíhate ? :D nevyšla tá hra nejak takto pred týždňom?
          • vzdyt to s vedlejsima ukolama nema dohromady ani 20 hodin,kdybych jooo spechal,tak 15 a pokud bych jel jen main story tak sotva 8 hodin...jsem to mel dohrany za 4 dny a to jsem to nijak nehrotil...
        • A je to dobré? A je to těžké?
          • Zemla
            ee neni.A ano je to dobre aj ked..pribeh by mohol byt lepsi no.Viac epicky.Vsak si pozri recenziu niekde.
  • Paul_cz
    Je mi líto že mají v Ubisoftu na vedoucích pozicích lidi, kteří jsou schopni z držky vyblýt takové nesmysly. Jejich uvědomělejší kolegové musí házet facepalmy jen to fikne.
    • Mato1987
      Ty si snáď vážne myslíš, že týmto hlúpostiam aj samotný pr manažmentu ubisoftu a konkrétne ten vývojár Nicolas Guerin aj verí?
      Samozrejme, že sa jedná len o prachsprostý PR trik, ktorým sa len znažia presvedčiť a mazať med okolo očí a papúl toho tupého stáda ovečiek, ktoré ich hry tak vehementne a nadšene často velmi zaslepene neustále kupujú. V skutočnosti aj oni sami musia predsa v kútiku duše vedieť, že 30 fps nie je pre takúto hru dostačujúce a už vôbec nie na novú generáciu konzol, kde sú prepady niekedy aj pod 20 FPS a ktorá nie je ani rok stará...Sú to jednoducho žvásty, ktorým ani sami vývojári neveria, ale musia sa aspoň navonok správať, že tomu veria a tvrdia to aby sa hra dobre predávala.
    • Prasaak
      Mně je zase líto lidí, kteří jsou schopni něco vyblýt.
  • Pokud hra neni rychla multiplayer strilecka, tak 30 FPS je naprosto v pohode.
    • a když je to rychlá single/mutli skákačka? *4*
      • Pak to bude vypadat ladněji a filmověji. Být tam nějaké důležité prvky pro obehrani UI tak by to určitě bylo lepší.
        • del0
          "filmověji"

          Arkádová HRA, kde jde o gameplay a ovládání bude vypadat filmověji. Makes sense.
    • Docela je to poznať u áut, oneskorená odozva ovládania. Pokial nestriedaš 30FPS a 60+FPS tak to nepoznáš, inak je to sakra rozdiel.
  • Tohle patřilo jinam. Soráč.
  • risa2000
    Že v Ubisoftu splodí tuhle blbost je smutné, že to bez jakéhokoliv komentáře "otiskne" games je o to horší, že by jako novináři měli přece jen mít trochu víc soudnosti. Autorovi článku bych doporučil, aby si zjistil něco o tom, jaký vliv má "FPS" u filmu a jaký u hry, aby se příště vyhnul podobné blamáži jako teď.
    • novináři a soudnost? teď si mě skoro i rozesmál... ne, vlastně počkat, rozesmál *1*
  • lol se tu řeší 180 řádků rozdíl mezi 900p a 1080p... To de mimo master race, já hraju na PC přez 3 roky na 1200p.. a i to je oproti 1080p rozdíl prostě 230400 pixelů a ty já tuze rád.... a oproti 900p (ROFL!) je to rozdíl přez pul megapixelu. To se pozná hoši. Ale víte jak, na PC si zapnem klidně 4x 8x antialiasing a to už by se vám asi chtělo s krabičkama plakat, jak to pak vypada :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit