Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Správně, ještě lepší by ovšem bylo 24 fps pro správný filmový zážitek.
    • Mato1987
      Zabudol si dodať, že zdravíš vývojárov the order 1886 :D
  • vývojáři vám lžou přímo do ksichtu a vy jim to ještě baštíte. no nic, hlavně, že už máte Unity předobjednané, že *5*
    • Tak když už baští že konzole sou lepší než pc tak tohle už je maličkost 1700kč o co jde :))) kupovat se to bude protože konzolisté nemají na výběr, když chtějí hrát tak musí koupit co je :) jinak budou na ps4 koukat jenom filmy :)) ale ještě předtím si ho musí koupit na netu u pc a nebo stáhnout na pc :))) mi hlava nebere :)))
      • hlavně na konzole zatím vycházej jen "exkluzivity", který pak stejně vyjdou i na PC, nebo jen samý remastery. holt život konzolisty není snadnej *5*
  • Ps4 tohle nedá ? co to je za kec vždyt ps4 a xbox musí zvládnout vše dalších 5 let a už ted je problém vždyt se to ještě ani neohřálo pořádně u lidí a když je teda podle vývojářů unity, hw teda na max co konzole zvládne, tak jak budou teda hry vypadat za 2-3-5 let stejně ?
    • La_Furia_Roja
      Zbržďování vývoje. To už se tu řešilo tolikrát....
    • konzole maji vykonnostni rezervu kdyby chteli mohli by to spustit i na 100 fps ale proste nechtejí aby to byla takova blbost jako ty filmy o Hobitovi. To jsem koukal asi první pul hodinu a pak to musel vymazat
      • konzole maji prdlajs a ne vykonostni rezervu. Jediny co maj tak nalepku "outdated shit" a to uz od dob pred vydanim, ty hobite vymastenej. Kdybys aspon vedel proc tomu rikas blbost. Tvoje invalid spojeni se 100fps je jeste komictejsi.
      • Další dobrej vtip...
        • proste taky vtipny chalan *1*
    • nie, budu vyzerat o trosicku lepsie, ale pojdu na 20fps, ved to nevadi, pri akcnych adventurach, strategiach, akcnych fps a rpg to nijak nepoznas, teda to aspon tvrdi Ubisoft hracom a Ubisoft je velky a konzole su najviac...hadam by nam neklamali...
    • Mato1987
      Je viac než pravdepodobné, že táto generácia konzol sa tu dlho neohreje, keď už pomaly pri oficiálnom vydaní obe tieto konzole nezvládali niektoré hry vo full hd a aspoň 30 fps....
  • možná to sem už někdo dával ale nechce se mi číst celá diskuze, každopádně tady je to celkem hezky rozebraný http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/proc-nemohou-byt-hry-filmove
  • Jasne aj 640x480 je lepsie ako 1650x1080
    • 1680x1050...ale to ja len tak *3*
      • Mas pravdu je to 1680x1050, pomylil som sa - to bude tym ze nehravam na nizkych rozliseniach.
        • Jack1947
          Multinicker jo... těch tu bylo. *7*
  • zlaty PC, hrat to v tom katastrofalnom trhani pri 30fps je jak za trest.
    Stale mi unika preco vlastne konzole existuju, ked tu mame PC - All in One....jaaj uz vlastne viem, aby tym blbcom predali dalsi zbytocny hardware a k nakupu ich donutili nejakymi exkluzivitami
    *7*.
    • protože pc je nekolikrát dražší a neni jednoduchý ho poskládat
      • To byl dobrej vtip.
      • pre analfabeta, ktory nerozozna farbu kablu od farby konektoru, kam patri, tak hej, mas pravdu, neni to vobec jednoduche *15*
        • a nainstalovat win je taky tak jednoduche? a babrat se v biosu
          • C-BEAM
            *1* si robíš srandu, nie ? keď ja som ešte ako decko dokázal nainštalovať windows 3.11/95/98 tak mi nehovor, že nedokážeš nainštalovať win 7/8 ktorý sa inštaluje vpodstaté sám *1* Nainštalovať OS ešte nikdy nebolo jednoduchšie.
            • Hehe taky NECHAPU, ja si v 1993 kdy mi bylo 10 dělal boot disketu na Commanche Maximum Overkill s custom configem na Autoexec.bat a Config.sys a přiděloval sem si XMS pamět abych to rozchodil na nějaky ďábelkym železu co se v ty době měl:D A dal sem to. Strašnej nerd sem byl :D
          • jasně že nainstalovat Win je jednoduché, klikneš dvakrát na "next" a pak na "I agree" *1*
          • Instal win = vložiť disk a následovať pokyny na obrazovke, taká logická hra (pri novom PC je už na 99% nainštalovaný) :)
            BIOS - nastavenie primárnej GK, či HDD. (Pri novom PC na 99% nastavený)

            Ako sa používa myš a klávesnica vačšinou učia na školách :)
          • do biosu teda rozhodne pri stavbe PC a nainstalovani win zasahovat nebudes *1*
    • Pre deti, tupcov a tlustoprdov aby mohli kvasit na gauci.
      • Kozy
        Přitom je s podivem že jako největší blbci se tu prezentují pc hráči.
        • La_Furia_Roja
          Blbec si nechá nasr@t na hlavu a ještě za to zaplatí. Ostatní na to aspoň vyjádří svůj názor.
        • Mato1987
          Prosím ťa pekne, prečo sem vôbec pridávaš tento kec, ktorý sa dá považovať za určitý "flame bait"?
          • Psychotic
            Protože ten první příšpěvek nebyl flamebait, vůbec ne, kdepak! Najdi si na netu slovo "pokrytec". Možná se ti bude hodit.
            • Mato1987
              Ja som priam fascinovaný tvojimi rétorickými a argumentačnými schopnosťami. Jednoducho si ma teraz úplne dostal, som zdevastovaný.
            • Psychotic
              *1* Promiň, ironie tvých slov mě ničí, už nemůžu. Měj se hezky.
            • Mato1987
              Že ty tu tak trošku trolluješ teraz? Lebo ak to myslíš vážne, tak vôbec nechápem tvoj zámer ani zmysel toho čo teraz robíš.
            • Psychotic
              *1* Potvrzuješ moje slova, protože všechno, cos teď napsal, platí i o tobě. Proč ses ty "nepovznesl"?
            • Mato1987
              Ale prosím ťa pekne, keby na ten príspevok vôbec nezareagoval a povzniesol sa nad neho tak by to bolo sto krát lepšie ako tá detinská reakcia. Ja pokrytec v žiadnom prípade nie som, to si ma s niekým určite pletieš.
        • pretoze ti silne konzolovi hraci sem teraz ani nenapisu a vsetci vieme preco, ale ked sa tu objavi clanok, kde ma nejaka hra na PC prehnane naroky, alebo nevyjde nejaka hra na PC, iba na konzole, tak je situacia uplne opacna, tak mi tu netvrd, ze sa PC komunita prejavuje blbo...
          • Tak ma pravdu, prejavil som sa blbo no len preto ze niekto kto pouziva PC aby sem prispieval ide na PC nadavat. Podla mna to je vrchol ......
            • ??? to bola reakcia na jedneho clena pod tebou :D
  • Ja osobne jsem zvyklej na 60fps uz od doby CSka. Pokud hra pobezi min jak 50fps, tak pro mne straci vyznam. Ja mam proste rad kdyz mam na 100% mys. Pri 30fps proste plinula nebude uz jen z duvodu ze nemam 30Hz monitor...UBI si akorad nevi rady s tema jejich posr*nyma enginama a svadi to na takovito s*acky! A co je horsi, ze jim to nekteri lidi zerou!!!
    • Koukam, ze vyznam "ztraci" take povinna skolni dochazka... Ja bych to dal nepovinny, at si decka misto skoly radsi hrajou, stejne to nema vysledky. =*
  • copak, nextgen krabičky nestíhají? *7*
    • Jedna z nich nestíhá.
      • Nebudeme si nic nalhavat ani jedna znich neni po výkonostní stránce žádný zázrak
  • takže teď je to akční adventura? a já hlupák žiju v představě že to je open world 3rd person hopsačka *1*
  • Mato1987
    To je neskutočné ako si títo PR ľudia neuveriteľným spôsobom v podstate sypú popol na hlavu a kadia rovno do vlastnej huby :D
    • maros.goc
      smutnejšie je že games.cz to píše s takou sebavedomostou ze to co vravia oni je svate ...smutno mi bolo ked som cital ten clanok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší