Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1LordBlackadder
    Za všechno může lidská iracionalita v rozhodování.
  • 1LordBlackadder
    Hehe, už zbývá jen vyhlásit bankrot a zaplatit firemní vklad.

    A jede se znovu od začátku. *1*
  • To je prašť jak uhoď.
  • KoA nepotrebuje Origin, staci Steam, sam jsem to tam koupil.
  • Minimálně za jednu neprodanou kopii (tj. můj případ) může kombinace příliš vysoké ceny a přítomnosti sračk* jménem Origin. Hru jsem ani nestahoval, nedohraných klasik mám doma ještě dost.
  • Stěžejní je to, že Zaklínače 2 se prodal milión kusů a borci na tom současně vydělali, protože měli o hodně menší tým a celkové náklady. Pokud narážíte na to, že u zavedené značky stejného typu se prodal milión a u nezavedené čekali tvůrci a investoři tři miliony, tak k tomu není co dodat.
  • V zemědělství i ve stavebnictví to příslušnému pracovníkovi musí také trochu myslet. Pokud každého otroka měsíc cvičíte (i u kopání ten člověk musí něco vědět) a on Vám potom zemře nebo uteče, tak to není z dlouhodobého hlediska ekonomicky lepší systém než přiměřenou metodou cukru a biče motivovat člověka k maximálnímu výkonu. Navíc jak už napsal kolega, dochází k navýšení fixních nákladů o hlídky, opravy při sabotážích nebo povstání atd. Mimochodem k efektu braní práce ostatním může snadno dojít například dnes u povinných veřejně prospěšných prací, zkuste jako podnikatel ve stejném oboru konkurovat cenou.

    Co se týče toho jak Amerika z otroctví vyrostla:
    - Bohatý průmyslový sever (tj. stojící na práci, kterou už otrok jaksi nezastane) přejel chudší hospodářský jih, tolik tedy k výhodnosti otroctví pro rozvoj dané země
    - "Otroci si to nenechali líbit" je zavádějící tvrzení, protože samotní černoši také vlastnili otroky (ale pšt, dnes je v módě zlý bílý heterosexuál), bez zlého bílého muže na severu země by si to nechali líbit ještě dlouho a o samotné otroctví šlo ve válce Severu proti Jihu až tak na čtvrtém pátém místě (po daních, nezávislosti na severním centru atd.)

    Čína + Afrika: Dolar denně je pořád lepší než umřít hlady. BTW Co si tamní "otroci" za ten dolar denně koupí? To je stěžejní otázka, kterou u definice životní úrovně pomíjejí všechny lidskoprávní rádobyodborníci.
  • Koupil jsem si to, dohrál jsem to, nebylo to tak špatné ... trochu jako WOW grafika pod steroidy, jen bohužel po čase to bylo moc na jedno brdo a konec jsem jel už jen proto, abych věděl, jak to dopadne.
  • Hmm, teda nevim, ale nebyl milion prodanych kusu i u Zaklinace 2? Myslim si, ze se tremi miliony u KoA meli opravdu hodne velke oci.
  • Stormangels
    Za všechno můžou piráti.
    A podle dema co jsem hrál mě to nebavilo a asi nejsem sám,bohužel.
    A ano taky si myslím že do toho daly nějak moc peněz a uplně zbytečně.
  • Asi je tu spousta lidí, kterým se hra líbila. Já si ale taky myslim, že ta hra by měla ohromnej úspěch tak před 8-5 lety, dneska takový hry šanci nemaj. Doufal jsem, že kdysy Ghotic II určí hranici....bohužel se stal nepřekonanou legendou. Nevim, kolik z vás si tu vydělává, ale je jen hrstka her, který stojej za mé vydělané peníze.
  • Nejde o to, jestli je ekonomický úspěch prodat něčeho milión. Jde o to, jestli je ekonomický úspěch prodat něčeho milión s tím, že na každé kopii vyděláte 20 babek nebo s tím, že díky obrovským fixním nákladům na každé kopii pod tři miliony nevyděláte nic.
  • Jak neuchytilo? Vždyť dneska se v masivním měřítku otročí v Číně. No, dobře, uznávám, že tamní otroci dostávají dolar denně. Stejně tak v Africe. Amerika z otroctví doslova vyrostla a holt si to nakonec otroci nenechali líbit. Ale fungovalo to tak ještě v polovině 19. století, což je teprve nedávno, takže jakýpak copak...
  • Hairy_Ass
    No, když je to tak efektivní, tak proč se to neuchytilo po celém světě?
  • ...rozděleny do kast a stavů...
  • Tak ale pořád jsou náklady z mé strany minimální, ne? Otroky mi někdo pohlídá a rozhodně na tom vydělám, než kdybych každého otroka platit. Povstávní otroků bych viděl jako jediný vážnější problém, ale tak tomu se nevyhnete ani dneska, myslím stávce. Jinak mi není známo, že by se někdy nějaká část obyvatelstva uvnitř otrokářské společnosti bouřila proti otroctví, když všichni byly rozděleny a nikdo, kdo nebyl otrokem, na tom nebyl hůř...
  • Samozřejmě že otroka-programátora "vyrobíte" stěží. Ale taková práce v zemědělství či stavebnictví, ale koneckonců i v nějaké manufaktuře, to už by šlo...
  • Hairy_Ass
    Dělba práce v otrokářské společnosti není zrovna nejvyšší. Na čas to možná levné je, ale z dlouhodobého hlediska se to prodražuje. Nemůžeš ty otroky jenom hlídat a krmit, ale musíš je i hlídat. Může docházek k sabotážím a povstáním. Otroci taky berou práci ostatním, což může vyvolávat nesouhlas i z jejich strany.
  • Zajímavý argument.
  • Odulin
    Hra to určitě není špatná a milion mi přijde jako dost slušnej prodej ale holt měl někdo zbytečně moc velký oči. Jinak 30mil.$ z vlastní kapsy...tak tomu říkám zápal pro věc.:)

    Btw. Pane Santo, dokončil jste už tuto záležitost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit