Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    není.
  • Vzhledem k bodům u Vašeho příspěvku asi nejsem sám, kdo v tom ironii neobjevil. Jinak se samozřejmě shodneme, u 38 Studios muselo "pracoval" mraky lidí na naprosto zbytečných postech.
  • Pokud chcete vydělat pomocí levné pracovní síly, tak by se o tom možná dalo diskutovat (i když z dlouhodobého hlediska o tom pochybuji i tady ). V celé řadě odvětví Vás ovšem levná (a nekvalifikovaná a demotivovaná) pracovní síla nevytrhne.
  • Ale tak shodneme se na tom, že z hlediska ekononomického zisku je otroctví nejefektivnější, ne?
  • Přesně tak. Kdybych některé z niskarů potkal v temné uličce, tak by na mě ani nemusel zvednout pařát, skácel bych se na místě.
  • Hru jsem dohrál celou a žádná potvora mi nepřišla jak z hororu. Možná ten chodící strom by ještě ušel, ale ať už šlo třeba o ty červené "obry", tak pořád vypadali tupě a směšně. Nemůžu si pomoct :) Hlavně se ale v průběhu celé hry potvory opakovaly a bylo jen minimum nových.

    Hodně se mi líbilo outro a je velká škoda, že podobně tajemnou a záhodnou atmosféru neměla celá hra.
  • smejki
    příště sem vlez až po rauši *3*
  • No nevím. Přes milion prodaných kusů a metacritic 80 tomu bych propadák neříkal. Spíš to nezvládli po finanční stránce.
  • No tím spíš je to úspěch, že nezavedená značka udělala prodeje přes milion. Museli drsně překročit rozpočet a pak doufali v zázrak a nebo měli hodně velký oči.
  • Amalur je propadák
    .Ooo jaké to prozření.to tu ví každej druhej hráč.
  • Však to byl taky vtip, ne?! Ekonomicky efektivní můžeš být i sám jako ten týpek, co stojí za Minecraftem, nebo česká Amantia Design, to je pár lidí. Příkladů je hafo. U velkejch firem s takovym počtem lidí nutně dochází ke ztrátě efektivity. Však je se taky píše, že horní strop pro efektivní řízení frimy je 150 zaměstnanců různě strukturovaných do menších skupin a podskupin. Když už se teda bavíme vážně...
  • Black_Hand
    tak to je fakt skoda :(. demo me sice moc nebavilo (questy byly trochu moc v mmorpg stylu, strasny inventar...), ale spatna hra to nebyla.
  • Hairy_Ass
    Amalur evidentně není hra, která by stála tak moc a potřebovala skoro čtyři stovky zaměstnanců...
  • roztomilé a veselé barvičky, potvůrky? To si hrál jenom začátek? kdy si zam zabíjel ty malé rarachy. Tak v polovině začneš kosit zrůdy jak z hororu. *3*
  • Jenomže Zaklínač 2 bylo pokračování zavedené značky a borci jej netvořili v týmu o více než 300 lidech za desítky milionů dolarů.
  • Ale houby, jde jenom o to, že vyvíjet novou značku za šílené prachy (50+ milionů dolarů minimálně) se stovkami zaměstnanců je ekonomická sebevražda. Legendární hry se před deseti patnácti lety tvořili v týmech o deseti dvaceti lidech a pak se jich také nemuselo nutně prodat několik milionů. Holt když dnes potřebujete na to, aby tři různá NPC řvala dokola "I'm out of ammo", najmou pět spisovatelů, tak je očividně někde chyba. Rhode Island půjčil studiu asi 75 mega pod vidinou vzniku nových pracovních míst (ono se to dobře politicky prezentuje) a to by v tom byl čert, aby je borci tím pádem nedokázali utratit. Klasická ukázka dotačního průseru, kdy se nejdříve půjčí/podarují peníze a pak se teprve řeší, co s nimi.
  • Přes milion prodaných kopií.... U Zaklínače 2 se podobné číslo hodně oslavovalo. Spíš bych řekl, že brutálně překročili rozpočet.
  • Taky se podivuju nad tím, co na tom stálo tolik, aby 3 000 000 kusů zaplatilo vývoj. V té hře je vše tak nějak "nadprůměrné", ale nic není opravdu skvělé.
  • Chybu bych videl v nekolika vecech - podivny a nezapamatovatelny nazev hry, silena cenova politika na originu - hra je propadak a stale stoji 50 Ecek (!!!), RA Salavatorovi uz doslo spisovatelske umeni, coz je vi det i na jeho poslednich knizkach. Vsechno je IMHO samozrejme:-)
  • Hra není špatná, ale chybí jí hloubka, která by dokázala vtáhnout. Jedním z problémů je podle mě grafický styl, který neodpovídá příběhu. Nemám nic proti barvičkám, např. prostředí nového Diabla se mi až na nějaké lokace líbí. Příběh Amaluru je temný a navzdory tomu, jaké se v jeho světě dějí věci, tak se hráč pořád kouká na roztomilé a veselé barvičky, potvůrky atd. Tím pádem se příběhu nedá věřit a už je to jen rubačka stále stejných potvor dokola. Druhým problémem je "sociální" vývoj postavy. Splním tři questy a hned jsem "velitel" elfů?... wtf? Občas mi přišlo, že je Amalur pro osmileté děti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit