Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechcem tu kazit tu nostalgicku atmosferu, ale 3D Realms >>Accelerate<< mi prislo fakt smiesne vzladhom na to ze DNF im trval 15 rokov a aj tak ho nedokoncili.
    Ale aby ma tu nikto nezabil, su to krasne hry, Raptor pecka a Wacky Wheels.. Pamatam si, ako som sa na zakladke, ked ma este chodila po skole vyzdvihnut babka, vzdy ponahlal domov, aby som mohol hrat Wacky. Najlepsi bol ten sob, ci los ci co to bolo, tie jeho parohy sluzili ako fajn mieridlo :)
  • Odulin
    Heh slušnej balík pěkných vzpomínek. U většiny těhle her jsme se slušně vyblbli. Whacky Wheels, Raptor, Stargunner bych s chutí znovu oprášil. :)
    • Marně vyhlížím hru typu Wacky Wheels nebo třeba Ignition pro PC už několik let. Pouze špatných napodobenin s nulovou hratelností nebo promarněným potenciálem...

      Tady je díra jako hrom, kdo se toho chytne?
      • Wacky Wheels byla tehdy povedena vykradacka Mario Kart, mozna stejne jako pozdeji Sonic a Sega All Star Racing, takze z dnesni doby zkus Sonic & All Stars Racing Transformed pro PC. Nebo jeste lepe si sezen WiiU a Mario Kart 8.
      • Whacky Wheels mě minulo, ale svýho času jsem se hodně bavil u Re-volt, Micro Machines a třeba Rollcage. Jestli neznáš, zkus se na ně podívat a třeba ti padnou do oka.
        • jestli to nebude tim,ze wacky byly jeste tak zhrubna 10 let pred rollcage...
  • Raptor byl v te dobe totalni pecka, kdyz jsem si prines shareware verzi a začal to hrat moje mama koukala na to ze jak to tam hezky vybuchuje že se ji to libi a pak to začala hrat i ona :D To by chtelo remake
  • Klasika vedle klasiky. A hratelnost je zaručena.
  • Wacky Wheels <3
  • takovej megapack her,ktery vlastne staly u zrodu celyho gaming prumyslu,velmi zajimava nabidka...skoda ze dnesnim CoD kids ty hry uz nic nerikaji,ale pro me je to jako kdybych se vratil v case *14*
  • Jsou to aspoň hry nějak upraveé, abych je bez problémů spustil na moderních systémech, nebo člověk musí šáhnout po emulátorech? Pokud jsou to původní hry bez úpravy, je jejich vytažení z popelnice a snaha o zpeněžení nepřijatelné a hloupé. Nejsem příznivce vykopávání starých her a bez jakékoli úpravy je prodávat. Nemám nic proti GOGu, protože zde bývají ty hry upravené pro nové systémy atd.
    • Jsou upravený, aby fungovaly na nových systémech, mají i nově částečnou podporu gamepadů co jsem z toho pochopil.
  • Na Raptora mám krásné vzpomínky. :)
  • Ano, dřímá ve mě oldschool hráč a tohle je pro mě zpráva měsíce! 32 důvodů proč si zanostalgikovat, a navíc některý hry podpurují i gamepad? Boží. *14*
  • mňo, třeba commandera keena bych si docela zahrál, ale ostatní ani ne, takže co teď s tím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit