Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S ankařanama nikdy nebyla sranda...
  • Už jsem začal tu reklamní kampaň ME:Andromeda ignorovat.
    Nechci se podílet na hype train, pokud to bude zklamání...
  • ty dve veci co ma na krku vypadají jako nádor. zajimalo by mne jakou funkci to plní z fyziologickeho hlediska.
    • TheGGG
      do nich si uschovává mikrotransakce, aby přežil mezi vydáním dvou her...
  • Konečně někdo po rase "Vorcha" kdo nevypadá jak z modního salónu pro emzáky. Ještě by to chtělo přijít s nějakou rasou která bude fakt slizká(aka rachni)
  • mikezz
    S rasou problém nemám, ale facial animations sú na AAA hru z roku 2017 pod záštitou EA fakt katastrofa, hlavne keď ide do veľkej miery o príbehovú/filmovú hru.
  • Tahle hra bude masterpiece.
  • Půlka redakce nad tím jistě uroní slzu, 8-9/10 je jistých :)
  • Lukyz
    Něco mezi Protheanem a Twi'lekem ze Star Wars *7*
    Jestli bude scénář stejně originální jako všechno co prozatím ukázali, tak nás čeká opravdu jízda *1*
    • Jako by na tomhle ME nestavěl už v původní trilogii. Krogani-Klingoni, Quariani/Gethové-Battlestar Galactica,Mass Relays-Hvězdná brána a dalo by se pokračovat dál. Já jsem vždycky bral ME jako poctu klasickým sci-fi/space operám, ale nějakou superoriginalitu jsem v něm fakt nikdy neviděl
      • flash789
        Proc porad neco srovnavate a vyzivate se v tom ze to uz nekde bylo? Potrebujete se ujistit ze to pro vas neni nezname a ze se s tim lip ztotoznite..nebo aj nevim co..strasnej zlozvyk..to srovnavani .lidstvo na tom snad stoji a pada. Pripada mi to jako kdyz mura reaguje na svetlo..
  • Krescz
    ME měl vždy ošklivé a klišé rasy....silné, ale hloupé a agresivní prasoryby (zapomněl jsem jak se jim říká, asi krogani), suché, ale inteligentní pakobylky (salariané), roboty a fialové prdy ve skafandrech, ale tohle je fakt síla :D
  • nekromant33
    Proč ta ženská v tom videu mluví tak divně? Pochybuju, že to nečte někde z papíru. Zvlášť když jí ani neukazují, tak to působí ještě zvláštněji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit