Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy
    Podle mého skromného odhadu mohu říci, že to vadí spoustě hráčům a jen místní trollské duo flash a Bob alias bratři v triku se zakoukali do plastikovitého poprsí miss Švýcarska a pasovali se do role neohrožených ochránců bránící její čest, ale aby to nebylo tak nápadné, tak to dělají sofistikovaně a obhajují kvalitu hry, která viditelně postrádá všechno dobré .
  • Fordzy
    Vždyť jim většina schopných lidí odešla a museli natáhnout nováčky a ti asi žádná kouzla nepředvedou. *15*
  • (3rd preson konzolova hra je automaticky spatna) - celá série 3D Legend of Zelda, Bloodborne, Metal Gear Solid 3, The Last of Us, Shadow of Colossus, Horizon Zero Dawn, Red Dead Redemption, Okami... mohl bych pokračovat celý den, a to jsme vybíral jen z těch co jsou exkluzivní pro konzole.

    Pověz mi ještě něco o tom, jak celá odnož her, jejíž zástupci zabírají velkou část herní knihovny na vrchních příčkách většiny herních žebříčků, je automaticky špatná jenom proto, že je nemůžeš hrát? :)
  • Co je na tom nejhorší je to že to není enginem(viz postavy v battlefieldu). Prostě tam maj buď absolutně neschopný lidi a nebo tam nějakej lead designer má problém s tím když lidi vypadaj dobře.

    Uvidíme co mi poví prvních 10 hodin hraní(vyšlo mě to na 4 éčka) tak uvidíme. Ale zatím to vypadá dost špatně.
  • Nevím jak ty, ale já hrozně nevypadám.
  • jestli ti vadí animace v andromede, tak jsi asi nemohl hrát hry nekolik let nazpátek, kdy hry vypadaly ješte o neco hur. Duležitý je príbeh a jak se to bude hrát.
  • nevim jak vy ale cela ta andromeda vypada hrozne

    nemyslim ani gameplay, to je jasny ze bude hrozny (3rd preson konzolova hra je automaticky spatna)
    ale jak to vypada, ty postavy, ty xichty, ta hlavni postava, ty vedlejsi hlavni postavy...
    neco hroznyho...
    dabing uplne divnej taky

    mi to prijde jako s co nejmensim budgetem vytriskat co nejvic penez ze zname značky..
  • kostejnesmrtelny
    Ani ne, no *15*
    Jinak doporučuju skotský střiky, na hysterii prej dobře zabíraj *3*
  • Normandie a Maco byly experimentální v době, kdy se odehrával první ME, kde se na konci dostal rasám citadely do rukou vrak Reapera, na jehož základě vzniklo XY technologií a technologických vylepšení (viz. třeba turianský Thanix kanon, který byl schopný zničit loď kolektorů). Jak bylo Mirandou zmíněno na začátku ME2, Normandy SR-2 byla po uběhnutí dvou let od prvního dílu už zastaralá, a přitom se jednalo o modernizovanou kopii Normandy SR-1 + EDI.
    Vzhledem k tomu, že archy se do Andromedy vydaly někdy po konci událostí v ME2, tak mi to nepřijde jako nic zvláštního.
  • uaxpk
    Kapřenka?
  • Ještě jedna otázka na zamyšlení pro všechny "fandy" ME......jak je možné, že v Andromedě je vylepšené Maco a vylepšená Normandie jmenující se ovšem jinak, když Normandie i Maco byly experimentální, neskutečné drahé vynálezy a byly jediné svého druhu??? *16*
  • Velmi dobré postřehy.
    https://www.youtube.com/watch?v=f8iQ6e6VuIE (EN)
    ..i ostatní videa na kanálu stojí za zhlédnutí.
  • Vřele doporučuji všem, kteří stále pochybují o "kvalitách" hry - respektive, stále vidí nějaké kvality na této hře - včerejší stream z hraní hry. Zaměřil bych se na pasáž, kde se věnují možnosti vytvoření postavy a její úpravy. Poté doporučuji sledovat jednotlivé "přednastavené" obličeje, z kterých si můžete vybrat a poté sem přijďte a řekněte mi, že ta hra je pěkná, nebo dobře udělaná. Přímo se tam zmiňují o tom, že se jedná o DAI engine a že vše z původního ME enginu museli předělat do nového a byla to pro ně výzva nebo tak něco. Evidentně výzva nad jejich síly. Také bych doporučil pořádně sledovat pohyby ženské hlavní hrdinky při běhání po lodi v úvodní scéně - vypadá to jak hodně zrychlená opice. Dále bych doporučil porovnat pohyby mužského hlavního hrdiny s ženskou hlavní hrdinkou při volném pohybu ve skafandru - skoky a tak. Zatímco mužský vypadá tak nějak normálně a docela se na to dobře kouká, pohyby ženské hrdinky vypadají groteskně a v některých pasážích nepřirozeně.

    A nakonec otázka na zamyšlení pro každého zastánce tohoto "víkvětu": proč mají jinou technologii armorů, zbraní a jinak vypadající schopnosti než v trilogii ME, když hra začíná v době ME1-2 a pouze po hybernaci se všichni ocitnou o 630 let v budoucnosti, ale s původní technologií a schopnostmi? Je to tedy stále Mass Effect univerzum - když je všechno jiné, nebo spíše jen podobné, a nebo je to naprosto nová hra a autoři se jen snaží vyždímat peníze z hrářů pod dojmem ze jména skvělé značky?
  • Nedivím se že je uživatelé Ketaminu chtějí vyhladit,v tom jejich rauši jim ty obličeje opravdu musí připadat demonicke.
  • flash789
    Ty vole..prej romanci..ty mas teda vkus. mas za zenu samicku kapra ne?
  • flash789
    Jeste to nikdo nehral ale kazdej vi ze to je zpraseny..melete hubou, ale stejne si to vsichni koupite a budete hrat jak magori..pokrytci hloupy.
  • TheGGG
    do nich si uschovává mikrotransakce, aby přežil mezi vydáním dvou her...
  • TheGGG
    to si řekl ty *3* já jen naznačuji, třeba je to jen klimatem...
  • vadí to nekomu?
  • Sakra, z toho co slyšim ta hra vypadá čim dál tim hůř. Naštěstí jsem se už otrkal a jsem zvyklej, že moje oblíbený značky časem někdo zprasí. Akorát jsem teda nečekal, že v roli prasičů někdy uvidim Bioware. Z toho je mi smutno, tohle studio jsem měl vždycky rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit