Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi dobré postřehy.
    https://www.youtube.com/watch?v=f8iQ6e6VuIE (EN)
    ..i ostatní videa na kanálu stojí za zhlédnutí.
  • TheGGG
    co to je? Se mě vybavil nějaký anglický lord s monoklem jehož otec byl twilek....zatím teda dost bída po všech stránkách ten nový mass effect, všichni víme proč...
    • urcite to ma nieco s konspiracnym spiknutim rasistickeho game designera...ci?
      • TheGGG
        to si řekl ty *3* já jen naznačuji, třeba je to jen klimatem...
      • Na netu už jsou videa s character creation části hry. A je to totální tragédie. Ten kkt co vytvořil a nastavil CC tak aby nešlo upravit default rydery(a vyházel polovinu sliderů co měl DAI) by měl dostat přes držku.
        Všechny postavy u ženský postavy jsou tak neuvěřitelně hnusný(a vyloženě rasistický -- tam snad není jediná bílá žena) že jestli z toho někdo vytvoří něco co se bude dát používat tak to bude zázrak.

        Takže pro mě je to jasný v trialu půjdu scotta v defaultu. A pokud někdo bude chtít jít sáru tak bude muset vzít taky default(ano ten default s nejhoršími animacemi ve hře).

        BTW:toho designéra před pár týdny vyhodili..ale škodu zcela očividně už stihnul napáchat.
        • Sakra, z toho co slyšim ta hra vypadá čim dál tim hůř. Naštěstí jsem se už otrkal a jsem zvyklej, že moje oblíbený značky časem někdo zprasí. Akorát jsem teda nečekal, že v roli prasičů někdy uvidim Bioware. Z toho je mi smutno, tohle studio jsem měl vždycky rád.
          • flash789
            Jeste to nikdo nehral ale kazdej vi ze to je zpraseny..melete hubou, ale stejne si to vsichni koupite a budete hrat jak magori..pokrytci hloupy.
            • ja ne, mne je andromeda ukradnuta zato ma bavi ako opravujes gramatiku v diskusii k Zelde a tu napises hloupY pokrytci...
            • Víš jak flashi, samozřejmě se můžu mýlit, ale po 25 letech hraní mam už poměrně slušnej odhad. Jasně, za posledních deset let jsem se taky tak třikrát seknul a fakt doufam, že u Andromedy to bude počtvrtý, ale s každou novou informací moje očekávání padaj. Čert vem, že je to open-world, třeba v Bioware začali opisovat od ostatních a bude povedenej. Souboje taky vypadaj dobře. A že to je graficky podivný, animace jsou strašný a Sarah vypadá jako outloň jávský bych taky nějak překous.
              Ale jinak mi to celý nějak smrdí. Zas máme v partě Asarijku, Turiana (dobře, teďka je to aspoň ženská), Salariana a Krogana. Jasně, Council, blablabla, ale pravý důvody se evidentně jmenujou Liara, Garrus, Mordin a Wrex. Proč se mnou nemůže letět Volus, nebo Batarian? A to, že všechny lidský postavy jsou mi těžce nesympatický taky nepomáhá. Původní trilogie přinesla nějakejch 15 ras. Tady jsou nový 3. Opuštění systému class. To mi jako chcete tvrdit, že drsňák Shepard se musí specializovat, zatimco nějaký Ryderovic ucho může umět všechno na tý nejvyšší úrovni? To je přece blbost. Zase čelíme prastarýmu zlu, už je to nuda, Fallout New Vegas nám ukázal, že se dá vykouzlit dobrá hra i s podstatně komornější zápletkou. Proč nemůže v Andromedě probíhat nějakej normální konflikt mezi dvěma rasama mimozemšťanů? To by přece jako základ pro příběh úplně stačilo. Dál taky všichni, kdo z Bioware udělali legendu na poli rpg jsou dávno někde v tahu. Tohle už zkrátka neni společnost, která vytvořila původní Mass Effecty. Takže jo, obávam se i kvality dialogů a jednotlivejch postav. Detaily jako osekání editoru ksichtů jsou nepodstatný, jenom zamrzí. Takže jo, obávam se, že tahle hra dopadne dost špatně. Teda na poměry Bioware, ono to nejspíš bude docela dobrý. Jenže od Bioware mi docela dobrý nestačí. Ani zdaleka.
            • kostejnesmrtelny
              Ani ne, no *15*
              Jinak doporučuju skotský střiky, na hysterii prej dobře zabíraj *3*
        • teda su tam len hnusne cernosky? nie je to tiez rasisticke? nejak to nedomysleli... *15*
  • S ankařanama nikdy nebyla sranda...
  • ty dve veci co ma na krku vypadají jako nádor. zajimalo by mne jakou funkci to plní z fyziologickeho hlediska.
    • TheGGG
      do nich si uschovává mikrotransakce, aby přežil mezi vydáním dvou her...
  • Vogon
    Video o kroganím společníkovi: https://www.youtube.com/watch?v=8np0-h2nI7Y&feature=youtu.be
    • doufejme že s ním půjde mít romanci, zatím jediný sympaťák ze všech těch xichtů
      • flash789
        Ty vole..prej romanci..ty mas teda vkus. mas za zenu samicku kapra ne?
        • uaxpk
          Kapřenka?
  • Takový rasistický titulek se nedá tolerovat!
  • Krescz
    ME měl vždy ošklivé a klišé rasy....silné, ale hloupé a agresivní prasoryby (zapomněl jsem jak se jim říká, asi krogani), suché, ale inteligentní pakobylky (salariané), roboty a fialové prdy ve skafandrech, ale tohle je fakt síla :D
  • Půlka redakce nad tím jistě uroní slzu, 8-9/10 je jistých :)
  • nevim jak vy ale cela ta andromeda vypada hrozne

    nemyslim ani gameplay, to je jasny ze bude hrozny (3rd preson konzolova hra je automaticky spatna)
    ale jak to vypada, ty postavy, ty xichty, ta hlavni postava, ty vedlejsi hlavni postavy...
    neco hroznyho...
    dabing uplne divnej taky

    mi to prijde jako s co nejmensim budgetem vytriskat co nejvic penez ze zname značky..
    • TheGGG
      a 3rd person pc hry jsou jako kvalita? Pls, vždyť půlku tvoří generická asijská mmo a zbytek nějaké early access survivaly v lese...
    • No jo, pak ale nechapu petice PC hracu o portovani techhle 3rd person konzolovych spatnosti...tak ale debata s nekym, kdo oznaci ME 1 a 2 za spatne hry je asi zbytecna...v kazdem pripade, ME: A zrejme hrozna skutecne bude, ale problem bych videl jinde a ne v konzolich.
    • (3rd preson konzolova hra je automaticky spatna) - celá série 3D Legend of Zelda, Bloodborne, Metal Gear Solid 3, The Last of Us, Shadow of Colossus, Horizon Zero Dawn, Red Dead Redemption, Okami... mohl bych pokračovat celý den, a to jsme vybíral jen z těch co jsou exkluzivní pro konzole.

      Pověz mi ještě něco o tom, jak celá odnož her, jejíž zástupci zabírají velkou část herní knihovny na vrchních příčkách většiny herních žebříčků, je automaticky špatná jenom proto, že je nemůžeš hrát? :)
    • Co je na tom nejhorší je to že to není enginem(viz postavy v battlefieldu). Prostě tam maj buď absolutně neschopný lidi a nebo tam nějakej lead designer má problém s tím když lidi vypadaj dobře.

      Uvidíme co mi poví prvních 10 hodin hraní(vyšlo mě to na 4 éčka) tak uvidíme. Ale zatím to vypadá dost špatně.
      • TheGGG
        to je ta dnešní doba, všichni musí být škaredí, aby se náhodou někdo neurazil...
        • Not true. Ty ženské postavy, odfláknuté modely, efekt voskové kůže nejsou úmyslně, prostě to totálně nezvládli.
          Jenom mě zajímá z jakého důvodu. Bylo to kvůli tomu propouštění a nabírání nových nezkušených lidí do teamu?
          A nebo protože EA tlačila na datum vydání (to je u EA typické!) a vývojáři to kvůli tomu nestihli všechno vychytat??
          • TheGGG
            ty ženské postavy nejsou jen odfláknuté po technické stránce, ale úmyslně škaredé
      • Fordzy
        Vždyť jim většina schopných lidí odešla a museli natáhnout nováčky a ti asi žádná kouzla nepředvedou. *15*
        • Takhle velká firma a studio si přece nemůže vzít bandu lidí bez zkušeností a dát jim takhle důležitej projekt.
          Podle mě za to fakt může ten designér kterýho vyhodili. Otázka je co s tím budou dělat.
          To bude zase shitstorm až se CC dostane k lidem :D
    • Nevím jak ty, ale já hrozně nevypadám.
  • Tahle hra bude masterpiece.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit