Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SKT T1*
    aka South Korean Telecom Team 1
  • SuppMastah
    gratulace SK T1 :)
  • Žádný :D
  • tonnymontana
    jj:D taky jsem se musel smat, kdyby muj kluk celej zivot sedel u nejake hry asi bych mu prerazil pracky. je hezky jak se ten pod tebou krasne ozval:D hold deti sobe!:) ty korejske jsou zvlast osklive ve 14 jak tak koukam na ty jejich fotky:D
  • Pekne. Live pozerat nebudem, vzhladom na to ze sa to odohrava o 5 rano (btw hraju v arene v ktorej hravaju svoje zapasy LA Lakers) ale VoDs si urcite pozriem. Fandim SKT1, ktori samozrejme nemozu prehrat, vzhladom na to ze maju Fakera ;)

    Pre mna ale stale ostava najlepsi eSports opening ten k 2007 EVER Starleague. Stary dobry Brood War.
    http://www.youtube.com/watch?v=unMXYC8byT4
  • Ono je to tym, ze v Azii Dota2 este oficialne nevysla. Teda neviem ako je to v Cine, ale v Korei napr. tento tyzden este len zacala beta..
  • Asi tak, je to mimo jine o zakladne. Pokud vite ze se necim uzivite, pak je zakladna kandidatu mrte vetsi jak u nas, a hlavne maji vetsi motivaci byt pro ;-) No a asiatu je trochu vic, takze se neni cemu divit, ze se dobre vybere "nej hrac" z velke rady ;-)
  • Normálně se o mínuska nestarám, ale teď by mě zajímalo kolik z vás co mi daly mínus viděl nějaké Anime a jestli vůbec ví co to slovo znamená (nápověda Anime není zkratka pro Animated ;)).
  • Tady nejde vůbec o to, že jsou to Asiati. Prostě u nich je "Pro Gamer" něco jako rocková hvězda. A tomu také odpovídá nejen popularita, ale i finanční stránka. Za což si mohou dovolit kvalitní a pravidelný tréning + vybavení. Nemusejí pak řešit, jestli dneska budou o hladu a jestli levice zvýší sociální dávky.
  • Oni maju kopec i iných dobrých videií, toto je skor z tych poslabších.
    http://www.youtube.com/watch?v=gtAbmHvJlHg

    A komixi čo sharuju a fcb podaktore nemaju chybu. Marketing maju na vybornu :)
  • Mně osobně to video absolutně nic neříká a LoL sem tam ještě hraju.
  • SuppMastah
    střílí blesky, protože tam každej má aspekty ze svýho nejvíc picknutýho champa. Ezreal střílí z rukou blesky, takže i on je střílí. Thresh má lucernu a to divný řetězobičokosu, takže to má ten supp z Royal
  • To třeba nechápu. V Dotě je to to samý, ale dost často vyhrávají Evropské týmy. To by mě zajímalo, čím je. Možná to je tím, že tam není taková vysoká koncentrace asiatů. Ale to je podle mě blbost, protože v Asii je to stejně jako LoLko dost populární.
  • Asharak
    Když ti to zvedne sebevědomí, proč ne *4*
  • nekromant33
    je to škoda, hra dobrá, komunita příšerná...
  • Tushan
    celkem cool
  • SuppMastah
    jojo, sry, myslel jsem SK a dal jsem TSM, tam mám zas rád OddOna. Ale TSM s bilancí 2/6 jsem zmiňovat nechtěl :D
  • Neco jako:
    good...better...great...perfect...godlike...asian kid *8*
  • trapnejsie video som uz dlho nevidel, az tak trapne ze mi bolo trapne za tych ucinkujucich
  • Zerathus
    Pokud vim tak se Riot spojil s firmou která pracuje na Legend of Korra což je americké pseudoanime

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit