Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zerathus
    What? "U TSM mám rád Fakera" není Faker z SK Telecom 1? *1*
  • SuppMastah
    Fandil jsem Fnatic, ale prohráli zaslouženě. To, co dělali Royale jsem vůbec nechápal, oni prohrávali většinu TF, hráli pasivně, ale farmili jak blázni... no a pak sejmuli xPeka s Puszem a gg, ten jejich 16letej adc je typickej LoLasiat, prostě blázen.

    U TSM mám rád Fakera, protože to, co on dokáže na midlajně neudělám já ani ve snu.

    Těším se a příští rok by se mohla hecnout eSuba.
  • Tak ono je to asi dělané pro ty co tu hru hrají, ale mě to video vůbec neoslovilo.
  • IWKYN
    Vzhledem k tomu, že hraju Dotu, tak se o Lol moc nezajímam, ale tohle video je fakt povedený! Připomíná mi to starej dobrej beta turnaj v SCII ;)
  • Co to je? Válka nerdů?
  • A tak to funguje i naopak. Ale tady to většinou nevidíš, protože většina hlasitých lidí v diskuzích jsou asi PC hráči.
  • TheGGG
    Co tady moc lidí nechápe je že já nepomlouvám PC jako takové (ANO sám často hraji na pc), ale spíš PC komunitu, která se chová arogantně a závistivě vůči konzolistům a když jim někdo patřičně odpoví tak se hned vztekají.
  • tesim se! jen me sere ze jak se do toho pred nedavnem naplno vrhli sikmooci, tak ostatni asi budou zase jen soupat nohama stejne jako ve starcraftu
  • No jo no. Chytrá volba avataru. Tak ani se ti nedivím, Blizzard je teď stín bez duše, spousta indie her jsou hrozný a exkluzivní PC releasy jsou v poslední době vtip - slavný Rome 2: Total War zrovna vyšlo a byla to hrozná blamáž. I tak samozřejmě pro mě herní PC má cenu, ale nejsem slepej a vidím, co se děje.
  • Zayl
    Chudáčku. Že zrovna o LoL je těch informací na netu málo.

    Tomuhle traileru chybí jen hudba z Good Times with Weapons.
  • Velmi hluboký příspěvek. A co by jsi se rád dozvěděl o LoL? Povím ti to nejdůležitější... pokud to chceš hrát, tak pober kamarády a hrajte hlavně spolu. Protože většina lidí, co to hraje jsou prostě hrozní... ne co se týče skillu (i když to někteří taky), ale lidsky - jednoduše řečeno, jsou to šmejdi. S kámošema budeš mít větší jistotu, že si nebudete svinit.

    DotA 2 je na tom podobně. A tím myslím stejně.
  • TheGGG
    Já se ani nikomu nedivím, ale když já si nemůžu pomoct a vždycky musím nějaký článek na téma: indie hry, blizzard, PC scéna okomentovat. Plus ta moje profilovka ta je taky jak červený hadr na býka.
  • alladjex
    Už jen jednou za čas se mrknu do nějaké diskuze na Games ... a utvrdím se v tom, že opravdu nemá smysl je číst. Člověk by čekal, že se třeba od lidí co tu hru hrajou dozví něco dalšího, nového, zajímavého ...
  • TheGGG
    každý otaku ví že nad školní uniformy prostě není
    http://wallpoper.com/images/00/40/01/23/school-uniforms_00400123.png
  • Ale tak neříkal jsem přece , že jsi hater. (I když chápu, že když tě z toho pořád všichni obviňují, tak je to otrava.) Jen mě to překvapilo. *3*
  • Doporučuji si pročíst příspěvky níže. Žádný z nich nesvaluje vinu na nikoho. Riot v diskuzi nikdo nejmenoval.

    Místní hateři všeho? Ale prosím tě. *7*
  • TheGGG
    Proč? Já nejsme žádný všeho hater. Nadávám tu tak pořád dokola na tři věci a hned si všichni myslí že není nic co by se mi líbilo *13*. Pár desítek anime (jak těch rozsáhlých a mainstreamových, tak těch téměř neznámých) jsem viděl a anime stále sleduji.
  • Tak vycházel jsem z předpokladu, že někdo, kdo se staví posměšně proti sukýnkám v anime, si bude vybírat anime bez sukýnek. *3*
  • Kr.Pa
    Já jen čumím, Riot nikde nepsal, že je to anime, autoru článku to připomíná anime a hned všichni nadávají, že Riot plzní anime.

    Nádherná náhled na místní hatery všeho ...
  • TheGGG
    a Death note to taky viděl snad každý.
    Jinak to cos vyjmenoval zrovna mini sukýnkami nepřetéká. To radši nějaké ecchi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit