Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IWKYN
    Vzhledem k tomu, že hraju Dotu, tak se o Lol moc nezajímam, ale tohle video je fakt povedený! Připomíná mi to starej dobrej beta turnaj v SCII ;)
  • SuppMastah
    Fandil jsem Fnatic, ale prohráli zaslouženě. To, co dělali Royale jsem vůbec nechápal, oni prohrávali většinu TF, hráli pasivně, ale farmili jak blázni... no a pak sejmuli xPeka s Puszem a gg, ten jejich 16letej adc je typickej LoLasiat, prostě blázen.

    U TSM mám rád Fakera, protože to, co on dokáže na midlajně neudělám já ani ve snu.

    Těším se a příští rok by se mohla hecnout eSuba.
    • Zerathus
      What? "U TSM mám rád Fakera" není Faker z SK Telecom 1? *1*
      • SuppMastah
        jojo, sry, myslel jsem SK a dal jsem TSM, tam mám zas rád OddOna. Ale TSM s bilancí 2/6 jsem zmiňovat nechtěl :D
        • SuppMastah
          gratulace SK T1 :)
          • SKT T1*
            aka South Korean Telecom Team 1
  • Krásná práce *3*
  • Ani jedna sukýnka v anime? Není možná.
    • Ale prosím tě, kolik anime jsi viděl? Naruta, Sword Art Online, Shingeki no Kyojin a?
      • Žádný :D
      • TheGGG
        a Death note to taky viděl snad každý.
        Jinak to cos vyjmenoval zrovna mini sukýnkami nepřetéká. To radši nějaké ecchi.
        • Tak vycházel jsem z předpokladu, že někdo, kdo se staví posměšně proti sukýnkám v anime, si bude vybírat anime bez sukýnek. *3*
          • TheGGG
            každý otaku ví že nad školní uniformy prostě není
            http://wallpoper.com/images/00/40/01/23/school-uniforms_00400123.png
    • to si nechávají kluci na doma, ale garantuju ti že aspoň jeden z nich bude mít pod oblečením tanga *1*
  • tesim se! jen me sere ze jak se do toho pred nedavnem naplno vrhli sikmooci, tak ostatni asi budou zase jen soupat nohama stejne jako ve starcraftu
    • Tady nejde vůbec o to, že jsou to Asiati. Prostě u nich je "Pro Gamer" něco jako rocková hvězda. A tomu také odpovídá nejen popularita, ale i finanční stránka. Za což si mohou dovolit kvalitní a pravidelný tréning + vybavení. Nemusejí pak řešit, jestli dneska budou o hladu a jestli levice zvýší sociální dávky.
      • Asi tak, je to mimo jine o zakladne. Pokud vite ze se necim uzivite, pak je zakladna kandidatu mrte vetsi jak u nas, a hlavne maji vetsi motivaci byt pro ;-) No a asiatu je trochu vic, takze se neni cemu divit, ze se dobre vybere "nej hrac" z velke rady ;-)
    • To třeba nechápu. V Dotě je to to samý, ale dost často vyhrávají Evropské týmy. To by mě zajímalo, čím je. Možná to je tím, že tam není taková vysoká koncentrace asiatů. Ale to je podle mě blbost, protože v Asii je to stejně jako LoLko dost populární.
      • Ono je to tym, ze v Azii Dota2 este oficialne nevysla. Teda neviem ako je to v Cine, ale v Korei napr. tento tyzden este len zacala beta..
    • Neco jako:
      good...better...great...perfect...godlike...asian kid *8*
  • TheGGG
    *7* Takhle zm*vit anime to už chce výkon.
    • Taky jsem chtěl podotknout, že je to uděláno spíš ve stylu západní animace.

      Hmm, a ty se orientuješ ve stylech anime? To mě celkem překvapuje.
      • TheGGG
        Proč? Já nejsme žádný všeho hater. Nadávám tu tak pořád dokola na tři věci a hned si všichni myslí že není nic co by se mi líbilo *13*. Pár desítek anime (jak těch rozsáhlých a mainstreamových, tak těch téměř neznámých) jsem viděl a anime stále sleduji.
        • Ale tak neříkal jsem přece , že jsi hater. (I když chápu, že když tě z toho pořád všichni obviňují, tak je to otrava.) Jen mě to překvapilo. *3*
          • TheGGG
            Já se ani nikomu nedivím, ale když já si nemůžu pomoct a vždycky musím nějaký článek na téma: indie hry, blizzard, PC scéna okomentovat. Plus ta moje profilovka ta je taky jak červený hadr na býka.
            • A tak to funguje i naopak. Ale tady to většinou nevidíš, protože většina hlasitých lidí v diskuzích jsou asi PC hráči.
            • TheGGG
              Co tady moc lidí nechápe je že já nepomlouvám PC jako takové (ANO sám často hraji na pc), ale spíš PC komunitu, která se chová arogantně a závistivě vůči konzolistům a když jim někdo patřičně odpoví tak se hned vztekají.
            • No jo no. Chytrá volba avataru. Tak ani se ti nedivím, Blizzard je teď stín bez duše, spousta indie her jsou hrozný a exkluzivní PC releasy jsou v poslední době vtip - slavný Rome 2: Total War zrovna vyšlo a byla to hrozná blamáž. I tak samozřejmě pro mě herní PC má cenu, ale nejsem slepej a vidím, co se děje.
    • svatá pravda
      • Normálně se o mínuska nestarám, ale teď by mě zajímalo kolik z vás co mi daly mínus viděl nějaké Anime a jestli vůbec ví co to slovo znamená (nápověda Anime není zkratka pro Animated ;)).
    • axell1990
      Nevim mě to grafickou stylizací připomíná spíš cartoon nebo ještě víc webtoon (což nemusí být nutně špatná věc ) . Takže anime bych tady dal do uvozovek.
  • Tushan
    celkem cool
  • ale jo, být 13ti letý uhrovitý nerd co má mžitky před očima když má uběhnout 50 metrů na autobus, taky by mi zvedlo sebevědomí být v animaci kde metám salta a střílím blesky z rukou *1*
    • tonnymontana
      jj:D taky jsem se musel smat, kdyby muj kluk celej zivot sedel u nejake hry asi bych mu prerazil pracky. je hezky jak se ten pod tebou krasne ozval:D hold deti sobe!:) ty korejske jsou zvlast osklive ve 14 jak tak koukam na ty jejich fotky:D
    • SuppMastah
      střílí blesky, protože tam každej má aspekty ze svýho nejvíc picknutýho champa. Ezreal střílí z rukou blesky, takže i on je střílí. Thresh má lucernu a to divný řetězobičokosu, takže to má ten supp z Royal
    • TheGGG
      ještě že jsi 14ti letý uhrovitý nerd, který když bydlí ve třetím patře a nejede výtah tak v přízemí postaví stan a čeká na opraváře.
      Jinak video hnus a parodie na japonské anime
      • ale animaci která mě vykresluje jako nabušenýho superhrdinu si musim udělat sám :(
        • Asharak
          Když ti to zvedne sebevědomí, proč ne *4*
  • Oni maju kopec i iných dobrých videií, toto je skor z tych poslabších.
    http://www.youtube.com/watch?v=gtAbmHvJlHg

    A komixi čo sharuju a fcb podaktore nemaju chybu. Marketing maju na vybornu :)
  • anime?..kde?...dyt to vypada jak scooby doo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit