Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Rozklikl jsem si korejský tým a musím říct, že SK Telecom T1 sportovci vypadají fakt drsně. Zatnuté pěsti, naběhlé žíly a vražedný pohled. Jde z nich strach.
  • Kr.Pa
    Já jen čumím, Riot nikde nepsal, že je to anime, autoru článku to připomíná anime a hned všichni nadávají, že Riot plzní anime.

    Nádherná náhled na místní hatery všeho ...
    • Zerathus
      Pokud vim tak se Riot spojil s firmou která pracuje na Legend of Korra což je americké pseudoanime
    • Doporučuji si pročíst příspěvky níže. Žádný z nich nesvaluje vinu na nikoho. Riot v diskuzi nikdo nejmenoval.

      Místní hateři všeho? Ale prosím tě. *7*
  • alladjex
    Už jen jednou za čas se mrknu do nějaké diskuze na Games ... a utvrdím se v tom, že opravdu nemá smysl je číst. Člověk by čekal, že se třeba od lidí co tu hru hrajou dozví něco dalšího, nového, zajímavého ...
    • Zayl
      Chudáčku. Že zrovna o LoL je těch informací na netu málo.

      Tomuhle traileru chybí jen hudba z Good Times with Weapons.
    • Velmi hluboký příspěvek. A co by jsi se rád dozvěděl o LoL? Povím ti to nejdůležitější... pokud to chceš hrát, tak pober kamarády a hrajte hlavně spolu. Protože většina lidí, co to hraje jsou prostě hrozní... ne co se týče skillu (i když to někteří taky), ale lidsky - jednoduše řečeno, jsou to šmejdi. S kámošema budeš mít větší jistotu, že si nebudete svinit.

      DotA 2 je na tom podobně. A tím myslím stejně.
      • nekromant33
        je to škoda, hra dobrá, komunita příšerná...
  • trapnejsie video som uz dlho nevidel, az tak trapne ze mi bolo trapne za tych ucinkujucich
  • Pekne. Live pozerat nebudem, vzhladom na to ze sa to odohrava o 5 rano (btw hraju v arene v ktorej hravaju svoje zapasy LA Lakers) ale VoDs si urcite pozriem. Fandim SKT1, ktori samozrejme nemozu prehrat, vzhladom na to ze maju Fakera ;)

    Pre mna ale stale ostava najlepsi eSports opening ten k 2007 EVER Starleague. Stary dobry Brood War.
    http://www.youtube.com/watch?v=unMXYC8byT4
  • Co to je? Válka nerdů?
  • Tak ono je to asi dělané pro ty co tu hru hrají, ale mě to video vůbec neoslovilo.
    • Mně osobně to video absolutně nic neříká a LoL sem tam ještě hraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit