Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    A$$a$$in´$ Creed
    • titul bude přejmenován na Assassin s Greed
    • Ty jsi fakt řízek, tam ti už fakt jen chybí místo Creed Greed. Parádní komentář.
    • michaliuz18
      :DD super napisane *3*
    • ass as sin's greed
    • Still
      Že to lidi tak sere, když to stejně šlohnou :)
      • PravyMonty
        Než si koupit ass sin creed si ho radši stáhnu, než si stáhnout ass sin creed si radši stáhnu trojského koně.
  • Takže nejdřív to byly datadisky, pak dlc a teď už se budou přídavky vydávat jako plná hra ? Co bude příště ...?
    • Priste ti prodaj za $100 prazdnou placku, a reknou ti, ze hru uz si prece dohral ...
  • Jak sem měl sérii Assassins Creed rád, tak mě timhle dojením přestává zajímat. Kdo by si v dobách prvního dílu řekl, že se série zvrtne do tak absurdních rozměrů jako je zachraňování otroků. Jsem myslel, že smyslem assassinů je být nenápadný zabiják, který číhá na svou oběť a v nestřežený okamžit zaútočí. Už to začíná být silně vyčpělé.
    • Tohle jsem vycítil po druhém díle a X tá pokračování už nehrál
      • o nic si neprisel...jedina dvojka a IV stoji za zahrani
    • N0isy
      Plně s tebou souhlasím. Je mi z toho smutno, kam se série po 2. díle dostala a pořád dostává... *9*
      • Nevim, me 4ka prisla jako nejlepsi dil zatim. Asi za to dost mohlo prostredi hry a lode, ale napriklad po zcela nehratelne trojce je to proste krok o 3 levely vyse.
  • Ta změna textur na hlavním hrdinovi je tak moc velká, že z toho prostě museli udělat novou hru!
  • Nejsem priznivcem milionu DLC ke kazde hre, ale zrovna tomuhle se zde dost krivdi. Je to naprosto samostatna hra, nic co by bylo vytrzeno z hlavni hry a zpoplatneno navic. Je tam novy hlavni hrdina, zcela nova mapa, nove herni funkcionality, za tech par Euro to stoji. Proc to vydavaji i samostatne netusim, je mi to sumak. Dost pochybuju, ze by si to koupil nekdo, kdo nehral hlavni hru.
    • 4h? A to jeste pritom, ze si na 3 odskocis na obed? Plna hra? lol
    • GlaDOS
      Já tomu docela věřím. Nic vytrhávat potřeba není, protože veškerou práci mají hotovou. Jen v editoru jinak naskládají domečky a stromy a hned mají jinou mapu. Model hlavní postavy je taky hotov, jen mu přiřadí sadu animací pro hráče. Na mise mají snad nějaký generátor, jak nezajímavé byly. Snad jen nějaký ten scénář museli napsat čistě od základů.
    • Jdeš třeba o to, že do teď to bylo součástí annual passu pro AC4 a teď , i ty co si koupily annual pass budou muset znovu zaplatit za něco za co už jednou platili.
      • Proc by si to znovu kupoval nekdo, kdo uz to ma?
        • Protože teď je to samostatná hra a už to do anual passu nespadá takže chceš to plať.
          • Ale v season passu je to samozrejme dal.
    • "nic co by bylo vytrzeno z hlavni hry"

      A tím seš si jistej proč? Pracuješ v Ubi$oftu?
      • Staci si to zahrat. Toto opravdu nemohlo byt zakomponovano nijak do hlavniho pribehu. Je to proste uplne o necem jinem. Udelat to urcite stalo nejake prachy, nevidim duvod proc to nezpoplatit. Stve me pokud vyjde hra a k tomu placene DLC, co prida 2 mise do hlavniho pribehu, ktere proste autor vytrhl, aby je zpoplatnil. Ale pokud nekdo udela novy pribeh, nove prostredi atd, tak se to nijak nelisi od datadisku, ktere vychazely ke hram uz pred 20ti lety a placene byly taky.
      • Vzdyt vysvetluje proc, neumis cist?
        • Umím, ale koukám, že ty neumíš myslet v širším měřítku. Ano, "nová" postava tam je, "nová" mapa tam taky je, dokonce i "nové" herní funkcionality tam jsou. Mám být ještě víc obvious, abys mě pochopil?
    • No, DLC = less money. DLC jsou za par euro to mas pravdu, ale myslim, ze tady to bude za vic :D
  • kam se hrabe Call of Duty :D
    • Jako AC mám rád ale u tohle mi fakt hlava už nebere. Dyť to nemá ani smysl. *1*
  • Myslím že tady tenhle link co sem dám vystihne úplně cop si o tom myslím :
    http://www.youtube.com/watch?v=y5QsA0OsFEY
  • Tohle nechápu.. Tak k čemu je Season Pass ? Když nakonec vyjde DLC samostatně ? *1* To je trošku definice šílenství ne ? *1* *1* *1*
    • Je to DLC, ktere uz davno vyslo v Season passu a porad tam zustava. Proc to vydavaji i samostatne netusim, ale je mi to sumak. Oni zas uplni blbci asi nejsou, vydani cehokoliv na PSN store a XBL stoji penize, tak asi maji zjisteno, ze si to koupi i nekdo, kdo puvodni hru vubec nema.
    • Kristepane to je uz vazne na diagnozu. Vyslo to uz driv jako DLC v Season Passu, ted jeste jako samostatnej titul! Copak lidi mate problem pochopit i jednoduchy veci?!
    • K tomu, aby si jej par blbcu poridilo ...
  • A bude se to jmenovat "AssAss in Greed".
  • Třetí AC během jednoho roka. Profesionální tutorial: Haw to git mony and be a skrub
    • v Ubistoftu jsou mistři recyklace, kolikrát jsem si v Black Flag říkal "neviděl jsem už tuhle palmu/truhlu ve Far Cry 3?"
      • Black Lagu ale musím uznat že byl aspoň zábavný. Ale ta Ubi optimalizace je kapitola sama o sobě. Když mi to na mojí těžce nataktované 660ce padalo na 20 Fps tak jsem si říkal: Really Ubi, really? No a to o PhysX ani nemluvím :D
        • N0isy
          Optimalizace byla v pořádku. Na mé 670 jsem neměl žádný problém hru hrát na maximální grafiku včetně všech těch vychytávek okolo a to mám ještě k tomu 21:9 monitor.

          Spíš, jestli ti to nebottleneckuje procesor nebo bych být tebou uvažoval o pročištění PC. .)
          • Ok, před chvílí jsem zkusil forcenout Adaptive vsync a už je všechno v pořádku. Nakonec to byla fakt moje chyba :-)
          • Pro čištěním to nebude, PC preinstalovavam pravidelně co 3 měsíce. Procesor není zrovna nejlepší, ale zvládat by to měl. Fx 4100 na 4 GHz a 8 gb RAM. A hra nemá nízký framerate konstantně, jenom je tam občas tenhle hrozný stuttering

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit