Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    I Ade má víc charisma než pozlacenej Eduardo...
  • Tak doufal jsem že k tomuhle nedojde....bohužel mě zklamali...už to že je Assassins creed 4 je pro mě hrozný...měli by hru vyvíjet dýl a dát si na ní záležet...tohle už je pro peníze..vždycky jsem je měl rád... *9*
  • Děkuji, nechci. Čtyřka mě velmi zklamala, byl to první AC, který jsem málem ani nedohrál dokonce, jak mě to nebavilo (a to nemluvím o tom, že předchozí části včetně trojky jsem hrál alespoň 3x, jedničku nepočítaně).

    Čemu se nepřestávám divit, je to, proč je čtyřka oproti trojce tak vyzdvihovaná. Hrdina? On toho tam zase tolik neukázal, znovu lze jen litovat, že Ubi nevsadilo raději na Haythama. Nic moc nového oproti trojce tam také nebylo, lodě (a bitvy, ovládání) mně i přes svou přílišnou arkádovitost v obou dílech přišly mnohem lepší ve trojce, což je pro čtyřku docela nedobrá vizitka. Čtyřka byla i první díl, kde mě víc bavila část ze současnosti než z minulosti. Navíc se asi definitivně přesvědčuju, že sandboxový styl her asi bohužel není to pravé pro mě. Nemáv vůbec nic proti vedlejším úkolům, ale skákání po mapě z místa na místo a tupé plnění různých úkolů bez nějakého většího smyslu a záměru mě oslovuje čím dál tím míň.

    Asi už nebudu cílovka.
    • Ad bedynky a spol ... vem si, ze pokud by ti nebyly umyslne nahazeny klacky pod nohy (lze odstranit cheatem), tak cely "pribeh" AC IV vpohode odehrajes za odpoledne (=4-5hodin).

      Takze se proste do hry da nutnost nasbirat finance/material/najit plany/... abys musel jak chuj zcela bez jakyhokoli duvodu objizdet misto za mistem. A tim se samo herni doba natahne na "umerenych" 20 - 30hodin. Ze z toho je 25 hodin cistej vopruz ... to uz ti samo nikdo nerekne - ani recenzenti ne. Ty totiz uch.avaj blahem nad celyma 3ma animacema, mezi kterejma si muzes vybrat pri obsazeni lode pripadne nad tim, jak kolem tebe jsou desitky NPC a VSICHNI maji presne stejny ksichty

      O tupem scriptovani ani nemluve - pokud najedes do hakovaci zony, tak zacne enemacka posadka vybihat na palubu a znasobi se pocet lidi na ni. Pokud skocis do vody, pobijes tech 5 npc na palube, tak pak lod zahakues a obsadis zcela bez boje (otestovano). Ti v podpalubi zjevne ulreli strachy ze tve malickosti.
    • Zprvu jsem chtěl nesouhlasit, protože na první dohrání mne AC IV bavil více než III... ovšem po kratším zadumání musím ustoupit a dát Ti zapravdu. Napodruhé si hru už jentak nerozehraji, protože příběh není ničím záživný, ani pohlcující, bohužel stejně jako posledně, a onen sandboxový styl, jaký Assassíni rozjely se mi už též očividně zajídá... že bych stárl a série přestala stárnout se mnou?
    • KIMCID
      dvojka byla nej
  • seprah
    Black Flag mě bavilo hodně a Adewale mi sedl jak v hlavním příběhu, tak v DLC, přímá povaha dle mýho gusta *4* rád si dám pár hodin navíc v tomhle světě, so shut up and take my money, you clever louts *1*
  • Lets make some money :D
  • Jack1947
    Tenhle pristup se mi nelibi, protoze uz to je fakt hodne blizko k vystavovani znacky... konkretne super DLCKA, navic to je jen proty co nehrali. Ti co uz sehrali to zajimat nemusi.

    ( nebo se pletu, neco jsem tedy prehledl?). *7*
    • Tvl. už drž hubu negramoto!§!§!
    • Hochu, po tobě něco přečíst, to je opravdu bolest *7*
      • Jack1947
        No, obcas ano... souhlas ale zase kdo ma takovyhle originalni a zajimavy styl zde. Nepamatuji si (tedy na vyjimky joe, jejdasek a dalsi).
        • Jsem ti něco říkal ne!!!!§!
  • yohoho, shiver my timbers

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit