Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za 3 mesiace 3 Assasin Creed hry, tomu hovorim tempo :D
    • tak tak, activision má co dohánět
  • At radeji udelaj dalsi dil a to v Egypte a budu spokojen.
  • => dalsi zdimacka na prachy ... za chvili budou prodavat novou cepici za cenu plny hry ...
    • Ja myslim, ze to uz prodavaji ted. A vadi to necemu? Copak nekdo nuti nekoho to kupovat? Ale kdyz to vydavaji, tak asi jsou i lidi, co si to koupi.
      • Vetsinou kdyz si koupis auto, tak predpokladas, ze ma 4 kola, volant, motor ... a dalsi propriety, ne ze ti nekdo ty kola bude nasledne nabizet jako addon/dlc/...

        Stejne tak, kdyz si koupim nakladak, predpokladam, ze uveze svych 40 tun ... a ne ze to sice vypada jako nakladak, stoji to jako nakladak ... ale uveze to tunu.

        Takze kdyz si !koupim! hru, ocekavam, ze to bude alespon na desitky hodin a ne ze to dohraju driv, nez se mi to postahuje a nainstaluje ... to je totiz fakt zuzo dneska ... nasosas 40+GB dat ... = pokud nemas zrovna optiku klidne destiky hodin, pak se to projistotu dalsi hodinu nebo dve "instaluje" ... a pak to za 2-3 hodky dohrajes ...
        • Hlupačik dostal si plnú hru a toto je prídavok a nie ako ty popisuješ príklad z autom a kolami... To si uplný hlupák? To je skor ako keď si k autu kúpiš vlečku! Bože aký su ludia hlúpy a hlavne ako ty!
  • Freedom Cry mi nevyjde na Xbox? Ať už 360 nebo One? To mě kluci docela vypekli, teda *1*
    • Sorry, až teď mi to došlo. Žádné obavy, urazím se sám - jsi osel! *1*
  • Hajzlové!! Od lidí nechtěj zaplatit za hru + DLC, když si chtěj zahrát jenom tohle :D Fakt hnusnej krok :D
    • Lawliet
      Kolik lidí by si střihla kampaň za Nigga, bez toho aby zkusili tu za Edwarda?
  • KIMCID
    Néé
  • Aneb vyždímat z toho nejvíc peněz!
  • Takže půjde defacto již o 3-tí samostatnou assassins creed hru za poslední cca čtvrt rok-viz AC4, Liberation a ted tedy i freedom cry, nu a ke konci roku nás zcela jistě čeká Assassins creed V .
  • Zayl
    Yohoho and a bottle of rum! Čtyřhodinový standalone ve kterém krom příběhu bude zas ten stejný recyklát? No doufám že to bude stát aspoň 30 euro, aby neměli škodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit