Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukas jenom tlacha aby byl zajimavy, jeho videorecenze jsou vsechny stejny, o co hur jsou trapny. Mel by ostat pri psani
  • nesouhlasím, jako recenzenzent hrůza... Jeho články už raději ani nečtu
  • Neopomijaju, cakaju kedy im niekto zaplati aspon za 7kove hodnotenie.
  • :) Konecne zaruceny sposob ochrany proti Warez.
    Taky s h i t si nestiahne ani Cierna Brada.
  • Zcela ucelna otrasna grafika ???? LOL, prosim Lukasa keby napisal ake to prostriedky tento ucel svati - skarede prostredie New Orleans asi tazko.
    Neveril som ze to bude take hrozne ked mi to braxo hovoril no toto ....hnus
  • nějak mi z toho vypadl název. Psal jsem např. o Distant Worlds
  • Když je sucho, tak bych spíš doplňoval resty za starší opomenuté tituly. Třeba parádní strategie, kterou games.tiscali.cz vůbec nezná. A takový her nebo datadisků je víc, bohužel je dost těžké na ně narazit, protože české herní weby je opomíjejí.
  • Jack1947
    Panacek, trolluje...

    No, letos vytezily AC az az... je treba neco nechat i na horsi casy. Pravda. *3*
  • martyEF
    to ne oni, to UBI *1* ... předělali fail z Vity na další fail pro PC tak a mají jeden ze dvou AC v tomto roce odškrtnut, jedese dál ....
  • janchor
    Omezenej nejsi, prostě se ti to nelíbí, to je normální. Jen konstatuju, že mluvíš o lenosti tam, kde je ve skutečnosti dost autorskýho piplání ("We wouldn’t exactly call it easy on the eyes, but it’s distinctive even among the pixel art crowd", píše jeden z nejpřísnějších herních časopisů - http://www.edge-online.com/review/nidhogg-review/).
  • Jakste udělali aby jelo na PC?Asasin screed librtin je na PSP ale vy to hrajete na PC ??????????
  • Kozy
    Já vim že jsem v tomhle ohledu omezenej ale tenhle styl prostě neuznávám i kdyby se za tím schovávala sebevětší zábava.
  • janchor
    Tak tak, hlavně ty pečlivě rozanimovaný fáze šermířova pohybu jsou lenost sama.
  • A to este riesis?? Zaplatene 9 kove recenzie flakotin ako Rome 2 a spol. by vedeli hovorit.
  • Fiha, prijde mi ze v jednotke bola krajsia grafika.
  • thx
  • janchor
    Na YT je: http://www.youtube.com/watch?v=4g-Mdq1G-Vs
  • Da sa tato videorec pozriet aj niekde inde?? Na YT nieje a tu to nejde.
  • Jack1947
    Vidis, vidis jak jsem napsal hned minusy... COD ? od roku 2007 stejny engine... mmm ja myslel ze od roku 2005 *15* , jinak vis ze cilove skupine ( zkuseni hraci COD) tohle rikat prece nesmis *3* nebo budes ve spolecnosti uplne zdecimovan... alespon tady to tak plati.

    To same Ban - ( jinak ja se s tebou rad zasmeju, ne kazdy ma rad humor atp...

    To same Buggedfield tady ale vic lidi ma spravny nazor aby ne. ( na to uz slysi vice lidi ). Jo at deti posilujou sebevedomi evidentne ho potrebuji spoustu... ja jim to preju.
  • Jo jo Lukáš je super herec....
    http://www.youtube.com/watch?v=Ev20DBIfSXk&list=FLiFav7gw1wy34mlbjTAvG-A&index=10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit