Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    zbytocna videorecenzia na tak hlupu hru ale ved je zatial herne sucho nema sa co recenzovat , za chvilu je tu thief tak konecne poriadna pařba
  • Mám to rozehrané a rozhodně nemohu tvrdit, že bych byl zklamán. Není to sice the best game ever, ale jako taková menší odbočka od origin AC to poslouží dobře. Zkrátka se hraje za sličnou dámičku, jíž koluje v žilách krev asasínky.
    Grafika sice není bůhví jak převratná, ale člověk přeci nemůže čekat zázraky od portu z PSV verze ;). Mně se naopak líbí v tom, že to není tak náročné, jako IV, jíž mám na PS3. PC by mi již nestíhalo ani na low. Ale jede to na stejném enginu.
  • Nidhogg měl grafiku ovšem úplně nejúčelnější. *1*
  • leon87
    Díky.
  • janchor
    Converge - No Heroes.
  • Škoda, že tam není. *4*
  • Ešte lesbický sobáš chýba, takže na hodnotení hry sa to kruto podpíše ...
  • leon87
    Neví někdo co je to za muziku okolo páté minuty?
  • PravyMonty
    Neotřelý a zábavný bojový systém plný výzev, propracovaná AI, velmi mnoho inovací, nádherná grafika, super inteligentní příběh a černá žena v hlavní roli, je to jasná hra roku!

    Netřeba říkat, že tento příspěvek je myšlen ironicky.
  • janchor
    Video je natáčené v 720p.
  • to ze na 720P videu natocenem v 420P neni grafika moc poznat je ucelne!!!! ono pokud mate doma dreveny pc nebo konzolovej plast tak ste nato zvykli majitele 4k monitoru a vykonych grafik opravdu ne tohle az nekdo pusti v poradnym rozliseni na poradnym stroji tak to bude pripominat tomb rider 3 ..... ODPAD!!!
  • BoB.2
    Český vydavatel hry uvažuje o překladu.
  • Keyz
    Grafická stránka je podle recenzí špatná (i lajk podle obrázků pozná, že textury mají malé rozlišení a HD to není). Ale zde se mluví o tom, že je účelná....

    To je zajímavé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit