Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, ta hra je na pohled nádherná, osobně bych řekl, že je to graficky nejpovedenější hra a interiéry sami o sobě jsou kochací procházkou. V Unity je problém se zmíněným kostrbatým ovládáním, chybí mi třeba možnost zapískat a nalákat nepřítele k rohu za kterým číhám. Správně bylo zmíněno, že se nedá zůstat v úkrytu a schovat se za roh, musíte vylézt a pak zase zalézt. Obrovský problém pro stealth hru. S bugy jsem se nesetkal. Nelíbí se mi, že truhly jsou tři druhy, jedny jsou přímo ve hře k otevření, druhé mmodré můžete otevřít až s minihrou v mobilní aplikaci, a třetí jsou spojené s webovým profilem. Pakárna. Příběhmě však velmi baví, ale mechaniky hry to trochu zabíjí. Technické problémy - hra se jednou za hodinu uplně zastaví, ale po pěti vteřinách rozjede, občas jsem viděl po zabití nepřítele, jak se třepe nebo jak doskakují obyvatelé. Jinak v pohodě.
  • Keyz
    Zase ty bugy co jsem viděl jsou někdy velice vtipné. To se povedlo, když už nic jiného.
  • tuto hru jsem vynechal a už vím proč. nestojí mi ani na ni nadávat
  • Assassins creed 2 a Brotherhood jsou podle mě nejlepší z dílu.
    Assassins creed Unity je tech hra jako Assassins creed 1.
  • Vůbec zlodějské praktiky F2P spojené s plnou hrou za prachy a nemožností otevřít některé bedny protože nemáte spešl aplikaci pro telefon se nemají na games vyskytovat. Jako kdyby někdo recenzoval kvalitu předváděcí akce...
    Označit za odpad a dále tomu nedělat další reklamu.

    Navíc v požadavcích na hru o těchto praktikách není info. Člověk neví co potřebuje aby to mohl dohrát na 100% a neví, že naschvál zvedli dobu nutnou k získaní peněz na věci, tak aby nutili lidi to ihned koupit. To se pak krásně promítne do vyvážení hry. Zapnu koupím co chci mám vše a hraji. Super. Logika jako prase. Normálně to získávám postupem a mám z toho radost. Navíc opět. V plné hře za peníze.
    • ostava jen doufat že se tyhle zlodejske praktiy neujmou.
  • ty woe, zloději tady v diskuzi nadávají na to, že jejich lup stojí za houby a je zabugovaný
    • kdepak..jsou zklamany..kde ke hre prisli s tim nemá co delat.
      • No já kdybych dělal hru (nebo cokoliv jinýho), tak jsou mi lidé, kteří jsou zklamáni a nezaplatili, upřímně ukradený. Možná sem ale divnej
        • tak me by to spis nutilo se zamyslet jestli nahodou skutecne není chyba na strane te hry kterou jsem delal. A taky se da namítnout ze takto uvazujuci vyvojar se pak nesmí divit ze na druhé strane barikady uvazuji jako on, ze jsou jim nejaci vyvojari ukradeny:)
        • možná by ses měl zabít
  • KIMCID
    kdo čekal něco jiného?
  • Dogkiller
    Beztak to dostalo málo jen kvůli nádherné grafice, která se dnes nenosí. Už se nemůžu dočkat až si to koupím a zahraju a budu se cítít jako v sedmém nebi, stejně jako při hraní minulých dílů. Značka Assassins Creed je pro mě zárukou opravdové kvality a dobře investovaných peněz. *5*
    • na to ti tady nikdo neskočí :)
      • Dogkiller
        To je mi fuk, myslím to upřímněji než Standa. *3*
        • samozřejmě a ja tí to 100% věřím *3*
  • Vůbec se mě nelíbí pokrytectví zdejší redakce, loňská assassinská sraačka Black Flag hra roku a letos jedna z nejhorších AAA her. celí slavní assassíni jsou prohnilí už pěkně dlouho a je celkem jedno jestli jsou tam technické chyby nebo ne, ta hra je sračkoidní už několik let a doťed nechápu, jak může vzniknout simulátor vraha bez stealth prvků a Shadow of Mordor? Stejná krávovina jak AC, tupé, tupé a ještě jednou tupé, zlaté Battle for Middle- Earth...
  • homeles8
    Ta hra mě nezajímá, tak sem nic nenapíšu :-)
    • MickeyMutant
      Ale to přece není žádná překážka. Tady nezajímá skoro nikoho, ale přesto jsme si přišli postěžovat - to je princip diskuze na Games.
      • homeles8
        Tak ona to byla narážka na většinu komentů tady vůbec, ne jennom u týhle recenze. Opravdu to někdy vypadá, že zdejší uživatelé jsou nejslabší ze třídy/party/rodiny a mají v sobě trochu toho cholerismu. A nemají ani třeba zvířátko na který by řvali, nebo věc co můžou rozbít. Nebo děti, moje teta si svoje problémy vybíí na dětech a řve na ně za to, že mu spadla ponožka vedle košíku na prádlo, nebo tak něco :-) . No a zdejší uživatelé prostě hatujou hru, která na ně první vybafne na monitoru, když otevřou games. I když ví že si jí nikdy nezahraou a ani je nezajímal vývoj ani nic. Jako já ua Assasin Creed, takže ke tématu opravdu nemám co napsat *13*
        • Ja mam doma papouska, sklipkana, psa a kocku.
          • no super...hlavne ze ne filcky a podobnou havet
        • nejde o to co pises, ale hlavne jde o to jestli mas addblock nebo ne, pokud ne pis jak ti hlava dovoli, pokud ano, mel by ses zamyslet jestli skutecne dane téma ma pro tebe smysl:)
          • homeles8
            A navíc jsem tu teprv druhej člověk co tady píše. Všechno ostatní je Veskoslav. :-)
            • Veskoslav podstupuje odvykačku. Doufám, že mu konečně ta 159 odvykačka vyjde...
      • Konstatovani faktu, ze tahle hra je crap neni stezovani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit