Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    To, že ta hra bude katastrofa(a tím myslím i na poměry AC, kde byla strašná ptákovina každá hra) bylo jasné, už když byl konec embarga až po vydání hry.
  • MickeyMutant
    6/10 znamená, že to spadlo jen šestkrát za prvních deset minut.
    • Vogon
      6/10 je spíše :" Hra je sr*čka, ale prosím Ubisofte nepřestávej nám posílat kopie her na recenze.".
  • UNITY je navonana zdochlina...zvonku krasne pozlatko, znutra smradlave hofno...
  • "Některé truhly jde otevřít pouze pomocí mobilní aplikace." Místo aby hráč vyždímal ze hry co nejvíc, vyždíme z ní nejvíc ubisoft. Začíná to být nemorální. Ubisoft by měl platit lidem, že to vůbec hrajou. Neskutečné.... opravdu neskutečné.
  • fallanga
    Tato hra je zabugovanější než Goat Simulator. V této fázi nehratelné.
  • Hra je sice pěkná rád bych jí měl na ps4 ale kdyby nestála po technické stránce za ho*no, proto doufám že to napraví
  • Jak popsat jedním slovem Unity? Merde ( francouzsky h*vno) *5*
  • No, zklamali mne zklamali, nezmákli to a snaží se ještě mlžit. Tímhle propadli na všech frontách.

    Škoda že to lidi od téhle i budoucí koupě neodradí... oni se přeci zlepší ne? chyby dělá přeci každý.

    Hmm, tak ted nezbývá nic jiného než doufat že bude brzy recenze i na parádní Rogue - je to paradox ale post gen je lepší než next gen pokankaná verze. Ještě tě ale Ubisofte neodsuzuji, předčasně neházím do koše. Prosím nepokaz si to, nesnaž se to zalepit DLC i když věřím že většina lidí a potencionálních zákazníků na to moc dobře slyší. Pr*ser se nežehlí ani nezažehná je třeba tomu čelit.

    Je třeba přestat dělat už z hráčů blbce a toyovat s nimi... šak jsme taky lidi jako vy. Nebo ne? nebo je hráč jen přítěží která sype nemalé peníze. Zasloužil bys za uši. Pro výstrahu, jako varování. Do příště.
    • Hráč je ten, kdo za hru zaplatí. Tydýt co hraje pirátskou verzi nemá nárok si stěžovat.
      • Dovolím si malé poupravení , já totiž nehrál.

        Tedy mistře, tot sqelá dedukce, vyseknu ti poklonu ale přikláním se k názoru flashe. To si vem že moc s ním až tak často nesouhlasím.

        Je to jednoduché nechám se odrbat? nebo radši za pět prstů nakoupím na internetu? nebudu tě zbytečně napínat ale rozumný člověk by vždy zvolil možnost b tedy že zkusí. :-)
      • a na tuhle pitomost jsi prisel kde? delas jako by ty miliony hracu co hrajou f2p tituly byli pirati. navíc zrovna u tyhle hry je velka mira piratstvi velmi pochopitelna, a hlavni vinik není hrac ale vydavatel.
        • Všichni kdo to stahujou znají situaci s mizernou optimalizací. Jsou naštvaní, nadávají po interentech jakou srágoru UBI vydal a jdou si tu srágoru stáhnout a hrát. To má kurwa velkou logiku.
          Nelíbí -> nekoupím -> nehraju.
          • a ono když si to koupis tak to sragora nebude nebo co? kvalitni hry se prodavaji dobře, spatne hry se pirati, protoze když je spatna odezva tak je třeba to zkusit nez se vyhodi peníze do kanalu, stejne jako si herni firmy chrani svoje investice, uplne stejne si je chrani i hraci.

            Edit. ted koukam ze mluvíš o necem jinem, tak trochu ty o koze a ja o voze, tak to co jsme napsal ber jako pridruzeny problém k tomu co jsi psal:)
            • OK, fanda série to má horší. Ale i fanda série by měl být schopen odolat nebo si počkat na patche a hru koupit později.
              Já to beru ze svého pohledu - mám dost her k zahrání. Některým jsem se nevěnoval tak pořádně jak bych si přál, některé jsem ještě ani nenainstaloval. Další hry vychází. A čas na hraní není neomezený. S nadsázkou se dá říct, že je má pro mě větší cenu než peníze, které za hrá vydám. Představa že bych ten čas plejtval na nepodarek je pro mě...nepředstavitelná *1*
            • pokud je někdo fanda serie, tak tu hru proste chce, ale když se docte o potizich tak spis inklinuje k tomu ji zkusit nez ji koupi. Presvedcit se ze to je pravda, hodne lidi totiž ma za to ze zrovna jejich pocitac je jiny, ze jim to třeba pujde. Nebo to jen chteji zkusit, videt svou oblíbenou hru i když vedi ze se to neda poradne hrat..tech duvodu je plno..mno a někdo uvazuje jako ty:)
            • A to je to, co nechápu. Firma vydá nedodělanou hru, která má ne moc příznivé recenzí a celkové přijetí od hráčů. Proč si takovou hru, i kdyby jenom na zkoušku, stahovat? Proč s tím vůbec ztrácet čas? Jsou přece k dispozici jiné hry, které fungujou, mají dobré recenze a jsou s nima spokojení i hráči.
      • V případě Unity je hloupý ten kdo za hru zaplatí.
  • Musím autorovi vyseknout pochvalu. Všechny pozitiva a superlativy o hře nám byli celé měsíce servírovány PR Ubisoftu ale on pojmenoval l i tu stinnou stránku hry. Od Revelations sem žádného AC nehrál a tak sem vážně zvažoval že výlet do Paříže by mohl obohatit moje herní zážitky.
    Můj postoj nekupovat hry od Ubi v launchi se opět ukázal být tím správným a když už budu čekat až se z beta verze stane gold tak si rovnou počkám až do doby kdy bude i nová GK. *6*
  • martin.mares.984
    Nejhorsi je, ze zatim Unity na me dela v porovnani s AC IV: Black Flag dojem jako "chudy pribuzny". Spousta moznosti, aktivit a mechanismu zmizela bez adekvatni nahrady nebo inovace, ktera by zapadla do kontextu "Revolucni Parize". Parkour a soubojovy system bylo potreba uz delsi dobu predelat, tak jsem schopen tolerovat, ze nejake experimenty v Unity vysly mene a jine vice. Motion capture je super, obliceje hlavnich postav nadherne a Pariz taky stoji za to.... ale sakra to je zoufale malo. Hudbu, dabing, sikovne vyuziti historickych postav a zajimave hlavni postavy - to vsechno mel Black Flag lepsi. I ten mobilni companion byl v pripade Black Flag naopak k uzitku, jen pomahal a daval moznost grindovat zlato, ale v Unity je to spis prekazka a vopruz plny "pay to (quickly-easily) win".
    • zadne historicke pozadi AC nemá cele to je nejaka virtualni realita která vlastne neexistuje, nebo existuje? Je to jen test nejake hry?..kdo vi..co to vlastne je..nejake historicke nepresnosti jsou vlastne uplne jedno..cele to je blbina postavena 6x na hlavu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit