Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky je možné že nejaka uklizečka v ubisoftu vyhrožovala gabovi smrtí na internetu
  • Uplay, Steam, GoG....same slozitosti a ve finale to nefunguje. Na sharerapid.cz koupim kredit a mam hru daleko levnejc nez pres tyhle cizi servry, ve kterejch se nikdo nevyzna. Ceske servry to nabizeji proste nejlevneji...
    • Still
      Liskni si... *7*
      • Co? Platim, tak platim! Akorat obchodnikum, ktery nechtej stahnout druhy z kuze. Musite si holt vybrat nornalniho distributora.
    • pak nema byt tolik botnetu :|
  • to ja sem heknul *6*
    • walltar
      Tak nehekej a použij Voltaren *3*
  • Jen by to chtělo, aby uplay začal fungovat a ne dle konstelace hvězd :)
  • uplay mi docela blbne ale alespon jdou ty hry spustit
  • deridon
    Jo Ubi a a ty jejich lidové ceny, stejná situace jako u EA prostě.
    • Firingo
      To teda. Na těch jejich obchodech jsou obvykle o 3 nebo 4 stovky dražší než v ostatních obchodech a divý se že si to na jejich Uplay a Originu nikdo nechce moc kupovat. *1*
      • MrSanta
        Dražší to má většinou i ten Steam. Steam/Origin/uPlay - všude se vyplatí kupovat jenom ve slevách. To i Xzone má ty hry v době vydání levnějc.
  • No a potom staci len vyplakavat nad nizkymi predajmi a zvalovat to na piratov *1*
  • steam by mel zavest pravidlo, ze na steamu muze byt jen takova hra,ktera pouziva steam ochranu a ne dalsich 50 DRM klientu jako smradlavej uplay...
  • Mato1987
    Robia presne to isté, čo EA s originom pred dvoma či tromi rokmi.
  • Jestli pujde Ubisoft ve stopach EA a udela z Uplay svuj exklusivni obchod tak teda nevim nevim jestli si koupit ten Division...
    • MrSanta
      Exkluzivní nebo ne, pro hráče to nic nemění. Nutnost UPlay klienta je u her od Ubi už dneska. Když si koupíš třeba ten Far Cry 3 na Steamu, tak se stejně musíš přihlásit a hrát to přes Uplay. Jestli nebude Division v prodeji na Steamu toho už moc nezmění.
      • Ja vim... ja to jen pisu abych hezky zapozoval. Stejne uz tam mam login :D
    • species
      Division vypada FACT uzasne na e3 trailerech, skoro mi to pripomina dalsi hru od Ubi co na e3 traileerch vypadala uzasne, myslim ze se to jmenovalo Dogwatch nebo tak neco, nemas tuseni jak dopadla? *5*
      • Jenomze Division dela firma ktera udelala moji nejoblibenejsi akcni strategii kterou jsem hral dlouho a rad a je mi moc lito ze se uz v MP moc nehraje. Drzim jim palce.
        • Joo World in Conflict je porad libovka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit