Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže zaklínač 3 alebo wasteland 2 nie sú novinky? na gogu sa predávajú všetky hry kde vývojári súhlasia s tým, že to bude bez DRM, ak žiaľ trvajú na DRM tak ich gog nepredáva
  • Overwatch
    To přece nijak nerozporuje a nevyvrací to, co jsem napsal.
  • Overwatch
    Ehm, kdybychom žili ve světě, ve kterém by si majitelé obchodů nemohli sami rozhodovat o tom, co se bude v jejich krámu za kolik prodávat, vypadaly by slevy asi trošku jinak. Dát něco do slevy bez spolupráce výrobce/dodavatele = ukrojit si kus ze svého podílu = nalákat na slevu lidi kteří si třeba koupí i něco jiného je koncept, který ti nic neříká?

    Smluvní podmínky pro vývojáře nejsou na Steamu veřejné a nemám čas Googlit jestli si to někdo někdy dovolil v hlubinách internetu vynést ven, takže link nebude.
  • Jo to beru, me vylozene taky ne, a uprimne ho ani moc nepouzivam, ale nevim proc to udelali. Nevidim v nem zadnou pridanou hodnotu oproti steamu. Vubec nic.
  • Musim uznat čeče, že mě nějak origin nevadí.... ale uPlay vypadá jak hentai stránky....
  • MrSanta
    Dražší to má většinou i ten Steam. Steam/Origin/uPlay - všude se vyplatí kupovat jenom ve slevách. To i Xzone má ty hry v době vydání levnějc.
  • Ty si "pyča"
  • Nezapomeňte na activision prosím pěkně, to jsou prasata, včele s kotickem, snad ještě větší než ea+ubi dohromady.
  • Firingo
    Taky jsou to fungující služby až na ty ceny které jsou u nových titulů fakt přemrštěné *3*
  • Btw tu je zdroj este z februara , kde pisu o tom, ze by si to mali mat moznost publisheri nastavovat bez kooperacie s Valve. http://arstechnica.com/gaming/2014/02/steam-teases-plan-to-allow-developers-to-create-their-own-sales/ , naozaj poprosim nejaky relevantny zdroj ako sa Valve rozhoduje o zlavach proti voli publishera, co sa snazi podsuvat clanok.
  • Myslím, že zaslouženě. O tom, že pro PC komunitu dělají nejvíce (o tom nemůže být pochyb) snad ví každý. Dokonce si ji nepřivlastnili, což je pochopitelné. Oni totiž PC nevymysleli, jako třeba Sony Playstation nebo MS Xbox. Prostě jsou dobří v tom co dělají = nárůst uživatelů a zákazníků = dominantnější a dominantnější postavení = v pořádku. WIN/WIN
  • asi tak *1* jenom jindra.převeliký až tak veliký s tím myšlením ve skutečnosti nebude *1*
  • Já je tam mám i v knihovně, ale asi to bude tím že FC4 a AC jsem měl již koupenej přes Steam.
  • Samozrejme ti ji z knihovny vezmou a dostanes poukazku na 10 Euro ;)
  • sharerapid nejlepši ditributor pyčo
  • Firingo
    To teda. Na těch jejich obchodech jsou obvykle o 3 nebo 4 stovky dražší než v ostatních obchodech a divý se že si to na jejich Uplay a Originu nikdo nechce moc kupovat. *1*
  • RazorProduction
    Ja si uz kupil hru na steamu http://steamcommunity.com/profiles/76561198071053077 a tet co ? *11* *13*
  • MrSanta
    Přesně. Taky mě štve, že si koupím hru v obchodě a musím to doma aktivovat na Steamu. Demence.
  • Mozes dat jedinu linku o tom, ako sa na Steame rozhoduju samovolne o tom, co kedy a do akej velkej zlavy pojde?
  • Firingo
    Tak já myslím že asi každý víme k čemu je antivir :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit