Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu u BF2 zapomínáš na boosterpacky (úplně první DLC, kde právě EA zkoušelo nové obchodní schema :D )....
  • wtf? jako ze plna verze battlefieldu, ktera vysla na podzim nebyla dostatecne obsahla?.. orezana? to jako vazne? :)
  • Nebudu se s Tebou dohadovat, protože to nemá cenu, ty si pojedeš pořát tu svoji obhajobu. Akorát pár faktů:

    BF2 pro PC (konzoli tu neřeším a nemá smysl plést konzole a PC dohromady. Osobně mám oboje a taky to nepletu) proběhlo následovně: 12 map v origo hře + 4 mapy postupně v dalších patchích. Pak se objevil expansion pack (placený) Special Forces, který mimo jiné přidal 8 map.

    Jak je na tom BF3? V origo hře dostaneš 9 map a konec. 4 mapy pro karkand (placené), 4 mapy pro close (placené). Teď sme bez jedné mapy na počtech základní hry BF2, tak mně tu netvrď, že Mona Lisa je mimo. Zjisti si fakta a pak můžeš oponovat.
  • A z čeho soudíš že to tak bude. I samotná hra má dost slušný obsah a je plně funkční a hratelná za docela přijatelnou cenu. Rozpočítáno na hodiny je to cena skoro směšná. A PREMIUM je taky slušně nabytý přídavek, bez kterého si ale hru můžeš v pohodě užít.
    Nevím no, když jsem hrál BTF2 Modern Combat na PS2, tak to nemělo singl a v multiplayeru to mělo snad jen osm map a to vše za tuším 1500. Takže konkrétně u série BTF je podle mě obrázek s Monou úplně mimo.
  • Každý, kdo reaguje jako ty, absolutně nepochopil, o co druhým jde. Už mně nebaví lidem jako ty, neustále dokola vysvětlovat systém, kam to směřuje, protože pokaždé se někdo jako ty najde, co druhé nepochopí. Proto postnu jenom obrázek, který to docela dobře vystihuje a jde na tom docela dobře vidět, že tímto tempem bude hůř. Jen se obávám, že do tohoto systému spadnou i Ti, kterých se to moc netýká, ale pevně věřím, že se tomu tak nestane.

    http://internationalhouseofgeek.files.wordpress.com/2012/04/mona-dlc.jpeg
  • V mém případě 300 hodin solidní zábavy - taky naprosto nechápu, jak někdo může tvrdit, že je to drahé. DLCčka si svoji cenu také plně zaslouží, třeba už jenom kvůli mapám - ty jsou prostě perfektní.
  • Nechápu tyhle nářky a osočování ze ždímání. To si jako někdo myslí, že to dělají pro něčí krásné oči? Není to tak dávno co hry ( novinky na konzole ) stály 1800,- . A to jsem měl třetinový plat. Dnešní strategie, kdy chtěj za hru podstatně méně mi vyhovuje. I se základní hrou si člověk může užít spousty hodin zábavy. Sice kratší singly než tenkrát, ale dnes zase táhne hru on-line. Když si rozpočítám kolik hodin zábavy se dá vytřískat ze základní verze hry, a kolik moc map je za premium, tak opravdu nechápu jak si lidi můžou stěžovat. A to že každá hra časem zlevní je snad jasné. Kdo má méně peněz tak si počká na slevu či bazar. A nemůžou přeci nadávat ty co to už rok hrají, že jim to přijde ne fér, protože oni za to daly 2300. Takhle je to přeci se vším. Elektronika, počítače atd.
    Prostě díky nižším cenám her ořezané o DLC ( i když to je dosti kruté nazývat ty hry ořezané, protože i v základu jsou docela dost obsáhlé ) si ji může koupit víc lidí hned při startu hry. A kdo ani na to nemá, tak si nějakou dobu počká. Mě to prostě přijde fér.
  • a este ked som sa dopocul ze BF4 bude zas z modernej doby,to si asi robia srandu alebo co? s tou hrou som asi skoncil uz,fuj EA,fuj DICE
  • je videt že jsi ješte bf2 či bf3 nehral je to sice hnus ty premium je videt kdo jsou uplny nulky a kdo hardcor hrači :) jinak ty mapy s tema vozidlama co ma vyjit ma bejt 2x vetši než nejvetši mapa z bf2 takže jestli jsi to hral tak trva cca 20 min než přebehneš z jednoho konce na druhej to ti přijde jako mala mapa? :o zamysli se :)
  • nechápu jak můžeš k sobě přirovnávat Frostbite 2.0 a UEngine 3
  • JohnyTheZik
    S 5 DLC? Mne to zas tak nefer neprijde..
  • Fuuuuj hnus ! Fakt battlefield 3 mně zklamal na plné čáře ! Je to úplně samá vyžírka jako codko. A prosím nehetujte mně a přiznejte si že je to pravda. Snaží se s lidí vyždímat poslední korunu. Pořád samé DLC,premium obsahy,premium edice a podobné výhody pro blbce které za to pořád ještě platí a nechtěj si přiznat že je to krádež. *10*
  • Tobe staci kdyz si koupis to premium co je ted...ta nova verze znamena akorat Zakladni battl (ten co mas) + Premium co uz ted jde koupit
  • ja koupil bf+premium za celkovych 1070kc a levnejsi uz to asi ted nebude, za par let jedine.. bc2 je v dnesni dobe tak za 200kc po te dobe
  • Je normální platit za datadisk plnou cenu hry? Podle mě ne! Pamatuji si B-Vietnam i B2, obojí byly dobré hry ale dál jsem nenašel jediný důvod pro koupi, takže toto mi bude taktéž u zadnice.
  • Trol.internetovy
    http://www.youtube.com/watch?v=gvdf5n-zI14
  • To jsem chtel pockat.. bf3 a premium + vsechny dlc rozumim tomu dobre ? .. takze i ty,co ted budou ? :D
    Ja mam zaklad nastesti jsem si premium nekoupil (protoze,cekam az to bude jeste levnejsi nez 700) doufam,ze pujde koupit premium i s temi novymi dlc .
  • Je to pluvanec do xychtu vsetkym vernym fanusikom tejto inak uzasnej hry. Proste prasaren *16*
  • Kdyby ste si meli vybrat co by ste si zvolili Unreal Tournament III nebo Battlefield 3? Podle mne prave ten Unreal dokaze i dnes nabidnout dost peknou reznou zabavu zatim co Battlefield je takove to "tezke" planovani. Uz aby Valve ukazala neco z te 5 lete utajovane praci kuli 3 episode nebo i hlavni hry Half-Life si poridim novy stroj.
  • zde se nabízí lehce upravená legendární věta p. Hrušínského: "Tento způsob směřování Battlefieldu, zdá se mi poněkud nešťastným"... Koupil sem v předobjednávce, ale to, co pak následovalo, to vytahování peněz z kapes, aby vyrýžovali co nejvíc peněz a pořád nemají dost. Už sem nic nepřikoupil a ani nemám v úmyslu... Je to smutné, kam to dopracovali.

    Když to srovnám s L4D2, kdy sem koupil hru a pak sem dostával hromadu obsahu vč. misí z prvního dílu zadarmo. Tam opravdu nelituju investovaných peněz na rozdíl od BF3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit