Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SedRicKCZ
    Já nevim v dřívějších dobách byly FPS taky dost koridorový. Duke, Wolf, Doom, Quake, ale tak nějak mě to bavilo víc. FPSka jsem vždy bral jenom na odreagování. Teda dokud jsem nenarazil na Deus Ex, kterej mi to vše překopal. Teď jsem ho rozehrál znovu a mám za sebou 40 hodin a nejsem ještě ani ve 2/3. Kdyby se vývojáři místo napodobování CoD snažili se více odlišit a dám lidem víc svobody. Byl bych radči kdyby se snažili být lepší než Deus Ex.
  • Jojo, mas uplnou pravdu....kazdopadne me to bavilo. Kdyz nekde vidim strilet pres red dot fullauto na 400m a soustrel na dva palce, tak se mi chce plakat.:)))
  • Cod je dobrý na odreagování, hrál jsem je všechny, ale když už po tolik let herní společnosti chrlí jen Cod za Codem tak už je to na pováženou. Co takhle taky trochu něoc jiného? Ano jsou tu i jiné FPS, ale jde většinou o nějaké scifi či podobné. Jde mi o tuto soudobou rovinu. Chtělo by to pojmout nějak jinak. A nemusí to být ani tak realistické, vlastně to nemusí být vůbec realistické. Stačilo by hergot něco promyšlenějšího, něco co překvapí a udrží. Už bylo dost 6hodinám nonstop střílení... Ani ve starym medálovy jsem nevystřílel tolik munice dohromady i s jeho datadiskama tak jako třeba v World at War:-)
  • Mě jenom drtí, jak najednou všichni pod nátlakem hypu a PR keců ohledně Battlefieldu úplně z duše nenávidí CoD, který hraje hromada hráčů ( stejně jako Battlefield). bylo už tisickrát řečeno, že CoD je linární střílečka, a to je pravda, jenže, a věřím že nejsem sám, mě to nevadí. Já když hraju singl, tak na to koukam jak na letní blockbuster ( což v jistym smyslu CoD je) a nechávám se bavit. Co na tom že to neni úplně nejchytřejší, co se týče grafiky, tak ta mi nevadí ( uznávam že Battlefield má hezčí, to je evidentní, a kdo to nepřizná, tak honí dodnes). Singl v BFBC2 mě taky bavil. A pak multiplayer, ruku na srdce, ten vás vážně nebaví? Mě baví oba, i CoD, I BFBC2 ( ale i starší). Nikdo z vás nehraje na lankách Modern Warfare, World at War? U nás to je evergreen. Já se hrozně moc těším na novej "bátl", jen mě trochu mrzí jak se lidi staví k CoDčku... Toť vše. A nemyslim to zle a nějak ofensivně :) mějte se lidi a nepirátěte :)
  • táto hra ukáže krutý rozdiel medzi ps3 a xbox360. xboxová verzia má vraj byť niečo ako old-gen "levoboček" aj "vďaka" DVD kapacite a nízkemu výkonu cpu. ps3 naopak hrdo vedľa high-end pc verzií...tešíme sa!
  • Kdo by takovej nesmysl udělal, když už má compa? :D :D Možná kvůli pár gameskám co na PC nejsou, ale kvůli střílečce? Vyměnit myš a klávesnici za gamepad? Blázne :)
  • Ano je to Cod, protože Cod představuje v moderní době něco jako kuřecí řízek s bramborem v restauracích. Čili osvědčenou kombinaci co téměř všem chutná. A teď se všichni budou snažit jej svrhnout, nebo alespoň napodobit. Co jiného čekat. Že to střílí přesně? No ano vždyť je to americká zbraň se super čuper red dotem - s tím přeci nemůžeš minout.... koho by dnes bavilo v akční hře se zabývat balistickou křivkou.... heh...
  • abych hrál ve 20ti- lidech? :)))
  • Opravdu me docela znervoznuje ucinnost zbrani. Kdyz v 1:24 ustreli razi 5.56 polovinu zabradli, tak to pusobi lehce komickym dojmem.:( vybuchy aut jsou vazne jako by kazde z nich bylo VB-IED a to strafovani vestoje s kulometem s neustalym strilenim neuveritelnou presnosti muj strach jenom dokresluje... Hraju BF dlouho a rozhodne se nechystam prestavat, ale v tomhle smeru zlatej OF Dragon rising. Ten alespon simuloval balistickou krivku strely a clovek mel co delat, aby trefil pres miridla, natoz strilet vbehu od boku.:)
    Co muzu srovnavat s realitou...uplne prvni video (RPG utok na druzstvo) na me pusobilo asi nejlepe. Hlaseni, kecy, atmosfera, vsechno dost povedene. Tohle posledni video je vazne CoD az moc.:(
  • Vypadá to na další lineární proamerickou střílečku alá Irák, Afghanistán a podobně... Opět jen neustávající střílení hord teroristů, spoušta drsných hlášek amerických vojáků, "dojemný" příběh o americkém snu a ukázka moderní výstroje, kde na žádné zbrani nesmí chybět spusta harampádí a kolimátor... a nic víc. Předem 8 (néli 8)/10 avšak pod slupkou 5/10... takových her už tu bylo.... kdy už přijde někdo s něčím novým neokoukaným.... a nejde o grafiku, když chci něco fotorealistického koukn use na černý jestřáb sestřelen. Když chci hrá hru, potřebuji alespoń fungujícíc svět a zábavné principy, né jenom tady máě m16 a támhle už na tebe běžej. Božemuj. Doufám že Deaus Ex 3 bude alespoň něco originálního.... i když....
  • Nene, kouka pres kolimator. To ze mu to lita nad muskou je tim, ze nekouka pres miridla, ktera jsou pod urovni toho kolimatoru.:) vypada to pravda divne, ale je to tak spravne.:)
  • SedRicKCZ
    Podle videí, co jsem zatím viděl mně to dost zaujalo. Vypadá to hodně dobře, ale člověk by se neměl unáhlovat. Kolik takových hezkých ukázek u různých her už bylo a ne vždy to dopadlo hezky.
  • presne tak. Nieje vsetko zlato co sa blisti. COD je sice x krat viac predavana ako Battlefield hry ale co sa tyka kvality tak nesaha Battlefieldom ani po palec na nohach. To je ako porovnavat kvalitu Skodoviek a Porshe. *3*
  • Veľmi zavádzajúci Článok. Sú v ňom samé dohady hrajúce sa na fakty. Asi najslabší článok aký som na tiscali čítal... Áno, je to možno pekné, ale kedy sa komu páčila lineárnosť trebárs z hudbou od Basila (Barbar Conan)?
  • Ted se bavis o konzolove verzi? Pokud se nepletu tak PC verze BF3 ma mit stale multiplayer pro 64 hracu.

    Pevne doufam ze z multiplayeru neudelaji CoD nebo Crysis 2, to by byl konec BF serie.
    Single at je jaky chce, ten veterany vubec nezajima.

    Ad mrhani casem na single>Tak hrozne to snad nebude. Multak muzou delat soubezne se singlem, kdyz engine je ten samy, tak doufam, ze do listopadu to zvladnou.
  • jen aby se nakonec neukazalo, ze jsou to velkohuba prohlaseni, jako kdyz zaba ucila orla letatý
  • Mas asi na mysli datadisk special forces?
    To je aspon jediny ktery jsem si dokoupil a ani jsem to nepovazoval, za nejakou zlodejinu.
    Vzdyt Battlefield 2 dodal zabavu na par let, takze proc si nekoupit datac?
    Rozhodne to nebylo silenstvi typu mikroplateb u tzv free her.
  • kup si konzoli
  • Už bolo na čase, aby skončila nadvláda CoDu. Nech žije BF3!!! *4*
  • COD je zapomenuto,občas ještě zapnu COD 4 ,protože to je dle mého poslední povedený (COD 3, nepovažuji za COD). Batllefield je batllefield, ať se drží toho co už má. Protože je to perfektni Fpska. . . :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit