Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavá diskuze... A něco ke hře by nebylo?
  • Morraw
    Audiovizuálně nádherná warhammer hra, která se navíc opravdu může honosit nálepkou "grim dark". Dabing je na absolutním vrcholu a animace mezi tahy dokreslují napjatou atmosféru (warpová bouře, blackstone fortresses, abaddon, eldars atd.).
    Kampaň jsem začal na normal a po nějakém 12-13 tahu jsem neměl větší problémy. Ztratil jsem minimum planet a gothický sektor zachránil s nejlepším možným úspěchem. Určitě pojedu znova na těžší, abych prozkoumal i ty horší volby. Nikam jsem nespěchal a v každém tahu udělal všechny možné akce. Čas 25h.
    MP jsem nehrál, ale chystám se na něj až vyjdou SM.
    Nevím jaký vztah byl mezi Tindalos a Focus Home, ale předpokládám, že je FH financoval, takže to neberu jako nezávislou hru. A proto mi vadí, že ve hře není navíc kampaň za chaos (druhá nejoblíbenější armáda) a hned ze startu možnost barvit si lodě. Za podpory velkého vydavatele mohla být hra výživnější. Ke konci hra také trochu ztrácela dech (malý posun v příběhu, repetetivnost), ale finále se mi líbilo.
    Jestli chcete před samotnou kampaní načerpat mayimum informací a atmosféry, tak si přečtěte něco o Gothic War. pokud konflikt znáte, tak doporučím knihy Execution Hour a Shadow Point. A těm, kterým se doma valí BFG lodě, nic doporučovat ani nemusím :)
    Každopádně hra se moc povedla a už se těším na budoucí rozšíření.
    • Jezismarja, tam zase nejde hrat za chaos, to me uz stve. Proc je vsechno za imperialisty, kdyz nema zadne fanousky?
    • Či bych doporučil RPG příručky pro Rogue Trader. Zejména Battlefleet Koronus je pokladnicí informací a uřitečného fluffu.
    • Veskoslav
      Další patch má přinést barvení armád atd. Doporučuji sledovat jejich stránky, je tam rozepsané docela dopodrobna, co plánují včetně armád od Tau:)

      Jinak systém ras by měl být v rámci DLC, které mají fungovat jako u posledního DoW II Retribution. Tedy první týden zdarma, pak placené.
    • tak si zahrej skirmish za chaos; mne treba kampaň nebavila zato v skirmishi mam 40 hodin. Ona kombinace odemykani, propracovanych souboju, variabilnich modu a vice hratelnych ras zabezpečí, že hra tak skoro neomrzí.

      Ale souhlasím s tím že príbeh se vleče, jak už jsem psal ve svém prvním príspevku
  • Je to parádní hra. Skvěle nadabovaná a nasáta světe W40k. Multi nehodnotím, nehraji, nezajímá mě. Ale single je povedeným, ale bohužel občas dost hardcore, protože nejednou jsem prohrál pár chvil po startu, kdy mě totálně rozjezdili(doslova) orkové.... Ale obtížnost neberu jako zápor... protože svět W40K je bohužel dost nemilosrdný:-)a člověk se musí dost ohánět aby přežil alespoň do druhého dne.
    • Veskoslav
      Orkové nemají trysky na manipulaci, takže stačí "uhnout" pomocí trysek a i boční náraz je lepší jak přímý.
  • Veskoslav
    Eldar uteče jedině tehdy, když má v pořádku motory:)
    • A jak mu je chces znicit?
      • Necháš své křižníky jeho motory primárně zacílit :)
        • To ja vim ale eldara netrefis pres holopole a navic co jsem videl multiplayer tak taktika za eldary je utikat pryc a utocit hlavne bombardery, pricemz aircraft maji nejsilnejsi ve hre a taky jsou nejrychlejsi
          • proto je lepší u Eldarů zaměřovat primárně generátory, to jim vyřadí holofields a zároveň i ten jejich turbo boost, který má jinak opravdu krátký cooldown a můžou ho používat i se zničenýmy motory, ty zaměřuji až jako druhé po generátorech
            • v singleplayeru je taky dobry bojovat poblíž asteroidoveho pole, jsou dost blbi aby tam vlitli
  • Chidlink
    Abych řekl pravdu taky s hodnocením nesouhlasím. Bohužel to vydává menší studio, takže je celkem pochopitelné, že se to podepíše i na hodnocení hry. *7*
    Stačí podívat na F4, totálně kolosálně posr... hra, která by si zasloužila 3/10 a dostala 7/10, jen kůli tomu ža to vydávala Bethesda.
    • A čím že je totálně pos... Fallout 4? Podle mě nejlepší Fallout od 2 dílu. Navíc pustil jsem si ho znovu před týdnem a většina chyb nebo bugů už zmizela a je to radost hrát. Zřejmě patříte mezi ty jedince, kteří hru nehráli, nebo jen zapnuli.
      • Totálně pos::: hra to není, ale nejlepší Fallout od druhého dílu taky né. Lepší než 3 uritě, ale na New Vegas se to nechytá, i když samozřejmě záleží na tom, co od Falloutu čekáš.
  • Ja mam vytku ke kampani, ktera obsahuje strasne mnoho "vaty", tj random misi ktere jen natahuji hratelnost ale neposouvaji pribeh dopredu. Jinak ja osobne s hodnocenim nesouhlasim a dal bych klidne i 10/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit