Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě je nejlepší indie hra tohoto roku Unreal Tournament 2004.
    • Ta hra je jedinej duvod proc jeste taham pocitac na lanparty :D
  • LoL tiez vzniklo ako nezavisla hra a este je i zadarmo...isty vitaz
  • starseed jsem zkoušel, když tu vyšla recenze, ale neprokoukl jsem to a znovu jsem se k tomu nevrátil. možná to prubnu zas, ale nevím. z výběru bych zvolil gone home. pro mě velmi příjemný a silný zážitek. mám tyto příběhy rád a prostě to zahrálo na mou notu. jinak za sebe asi dust nebo antichamber.
  • jindra.veliky
    Shadow Warrior
    • to není zrovna moc indie :D
  • a jsem tady jedinej komu se při otázce nejlepší indie hry roku vybaví alespoň na jednom z míst gunpoint? :D
    • ano... jsi jediný
    • KeanuX
      Za mě Papers, please taky :) Skvělá oddechovka
      • PreidaQ
        Uff.. oddechovka? Snad jakoukoliv jinou hru než zrovna Papers, Please bych nazval oddechovou. *1*
        • Že jo? :D taky si řikám. Často jsem tam byl v nervech, abych udržel rodinu naživu
          • PreidaQ
            Právě proto doufám, že to "oddechovka" autor myslel spíše ve smyslu "relativně jednoduchá hříčka", protože snad právě ten neustálý tlak, pod kterým hráč byl, tu hru dělal tak vyjímečnou. *7*
            • este ten stres ked sa clovek ponahlal, po stole pohadzane vsetky papiere:) a do toho pride ten dedko s falosnym pasom:)
  • tieto vybrané indie sú až moc mainstream, ja by som to dal nejakej úplne neznámej hre
  • Tady těm jejich výběrům se směju čím dál víc. V nominaci hry, které by měly nahradit jiné a o výtězu radši nemluvím. AC4, to jako výtěz? Mezi nejlepší datadisky se nedostal ani Starcraft 2, a když už ho plácli mezi mezi strategie tak jaksi nemělo šanci. Co se týká adventur tak neznám ani jednu a to je mám rád. Co takhle Broken Sword 5: The Serpent´s Curse Adventure, Tomb Raider, Simcity, Remember Me atd... Každej má svůj názor, to neberu, ale asi by neměl rozhodovat 1 člověk
    • já nechci bejt nějakej grammar nazi, ale prosím, píše se "vítěz"
    • zdeeneek
      Co je to výtěz??? *8*
      • oba jsme zareagovali skoro stejně no :D
  • Zrovna Starseed Pilgrim mi uniklo, no lze to rychle napravit,
  • v 2013 bylo tolik super indie her, škoda, že ani jedna z mejch oblíbenejch se nedostala ani do nominace :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit