Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja sem to vydrzel hrat 4 hodiny Grimrocka hodin 40, toliko k moji hre roku.
  • Jsem rad, ze nevyhrala ta rubacka DS2. Nic proti, ale uz jenom to, ze tu hru zaradil mezi RPG je dost mimo, mezi akcnimi hrami by to DS2 sluselo mnohem vice. Wasteland mi v teto kategorii chybi, ale asi to nemohlo projit pres pana s klobouckem. DAI jsem nehral a ani se nechystam s tim ztracet cas. Takze doufam, ze 2015 bude mnohem lepsi rok.
    • maros.goc
      Dark Souls je akcne RPG... Ak moze byt za rpg brane Diablo, moze aj toto
      • del0
        Když už, tak Diablo je víc RPG než Dark Souls. Obojí jsou rubačky, ale u Diabla aspoň záleží primárně na vlastnostech postavy, tudíž má blíže ke klasickým cRPG (PnP RPG). DS je hlavně o ovládání, což je běžný koncept prakticky všech akčních počítačových her.
      • Ne, Diablo opravdu neni RPG, obzvlaste D3 pak stratilo naprosto narok.

        http://www.rpghry.cz/blog.php?id=62

        Takze, kdyz Diablo neni, tak nechapu, proc by DS2 - akcni rubacka s par RPG prvky melo tak byt chapano. *6*
        • del0
          Protože neznalost a fanboyismus. *15*
  • 90 hodin herního času a stále nejsem u konce. Skvěle napsané postavy a vtipné dialogy, pěkná grafika, zábavné souboje, nejzábavnější systém craftění, zábavný soubojový systém, poměrně promakaný svět s bohatou hostorií...co chcete? Ano, ta hra měla chyby a že jich bylo. Ale přesto se u ní stále královsky bavím a nemůžu se od ní odtrhnout. A to je u mě znamení hry roku. Nikoliv grafika nebo množství skillů které si můžu dát do quickslotů. Ale jak se říká: "Haters gonna hate."
  • zrejme rozhodlo, ze to zvladnul hrat i ales "google translator" smutny, jinak si to nedovedu vysvetlit...
  • Když vidim všude ty hodnocení DA:I, tak si řikam, to teda potěš koště, jestli si v Bioware začnou myslet, že snad udělali dobrou hru. Což rozhodně neni, ta hraje v mnoha ohledech dost špatná.
    Musim uznat, že zpracování a vzhled lokací je super, s tim si museli dat hodně práce. Ale tim to pomalu končí, zbytek už dost pokulhává. Všední a ničím zajímavej příběh, obrovskej svět vycpanej obrovskou spoustou vaty ve formě nenápaditých a nudných vedlejších úkolů. Souboje redukovaný na
    tupou rubačku sem tam skil. Prakticky nijaký vývoj postavy, skily si člověk dřív nebo pozdějc nakliká všechny. Nastavování taktiky společníků taky vlastně neexistuje.
    Videa a cutscény zaspaly aspoň deset let, jsou špatně naanimovaný, postavy něvěrohodný, bez mimiky, bez emocí. Kamera v konverzacích snímá klidně přes stěny nebo aspoň cizí záda. Svět je prázdný a statický, NPC jsou jen kůly v plotě přibitý na místě.
    Ale co mě hlavně zamrzelo, tak ta hra prostě "nemá koule", žádná výrazná scéna, žádnej náboj... Jen pěkně nakreslenej statickej prázdnej svět...
    Začínám se bát, co bude z dalšího Mass Effectu... *9*
    • Prakticky všechno co jsi hře vytknul (až na statičnost postav) byl taky problém Skyrimu. A jak ta hra uspěla (stále nechápu ten hype kolem ní). Já s tebou souhlasím, hra má milion a jednu chybu ale na každou chybu jsem našel dvě věci které mě bavili.
      • Kinet1c
        Asi tak, ale nebolo by na skodu, keby konecne vysla hra, ktora by mala vsetko to co tej hre vytkol Alveron a vsetko to co sa mu pacilo. Skratka faktom je, ze aj napriek primitivnosti vyvoja postavy, hra je zabavna a skvelo hratelna. Problem je, ze hry sa vyvijaju pre tipy ako je Angry Joe, ktory je fakt uplna lama, ked pride na RPG a vlastne potrebuju taketo typy hier ako je napr. DAI ci Skyrim, kde v podstate nema co pokazit a ked ide o suboje staci klikfest a vsetko vyriesil. Sledoval som AJ na youtube povecsinou, ale odvtedy co sprasil Risen 3 (co nie je nijak vynikajuca hra, neberte ma tak, ze som absolutny fanusik tejto danej hry), ale niekto komu dokaze zapotit na 1 lvl priserka, ktora evidentne potrebuje na zabitie kus tvojho lvl a umu, tak tu nie je co riesit a namiesto toho aby povedal, ze skratka hra sa mu osobne nepaci a bla bla bla, zacal zhadzovat subojovy system, ktory je tazky iba ak si hlupak. Ja som hrou presiel ako noz maslom a celkom ma bavila, aj ked na Risen 1 to stale nemalo a nema. - to len aby bolo chapane preco som sem pchal prave AJa.
  • Corvus
    Osobně jsem volil Divinity: Original Sin. Ale jinak výběr fajn. Nemůžu se dočkat až si dám Divinity znovu v češtině *3*
    • Keyz
      Hlavně na tom pořád makají. Překladatelé do CZ čekají na nějaký velký pach, který toho zase dost přinese... Tomu říkám skvělá firma a obrovské +
  • Tak možná grind roku
    • A roleplay prvky asi jak Shadow of Mordor. Origins nutilo hráče taktizovat a rozmýšlet dopředu jaký skill odemknout. Tady je to naprosto bezmyšlenkovité, celý souboj zahrajete pouze držením jednoho tlačítka a sem tam nějaký speciální útok. Pěkně to mají přichystané na MMočko.
  • Kdyz dvema clenum zdejsi redakce licil Jakub Cervinka v poradu Nekonecne labuzo sve hruzne zazitky s DA:I, tak se tito potutelne usmivali. Jake je moje prekvapeni, kdyz pak se tento skvost stane hrou roku! A ze porazi i Grimrock 2 nebo Divinity...hmmm
    • Já si myslím, že všichni moc dobře ví co je to zač, ale když nabídnou bonus za kladnou recenzi *3* neber to.
  • maros.goc
    Divinity: Original Sin je skvela hra :) ....taky nadherny fantasy svet som nevidel uz niekolko rokov :) subojovy system je skvely :) ...skoda toho od druhej polovice nudnejsieho pribehu, nudnych rozhovorov a lajdackeho craftingu
  • RPG roku a vyhraje to offline kopírka wowka s lepší grafikou a horší combatem.
    • Strč si palec kam slunce nesvítí, že ty jsi zase hodnotil podle let's play.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit