Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEJVIC sem se musel smat, kdyz sem videl screen z DAI a tam frajer v cerveny bundičce vypadal přesně jako Freddie Mercury. Jasně, fakt bomba... bukvice sou pro prasata, odjakživa!
    • Corvus
      Nemůžu jinak než udělit mínus za navezení se do Fredyho. Souchotiny na tebe.
  • Tak ještě jednou zkusím vyjádřit svůj názor a budu doufat, že mě redakce nezabanuje za svůj vlastní, nevulgární názor, ok?

    Stick of Truth je jedno z nejlepších RPG na trhu, ale vyhraje to zrecyklovaná p******* pro k***** *1*
  • ja mam na originu Origins, protože to bylo zadarmo. Planuju si to jednou zahrát kvuli tomu že mne na tom bavi souboje. Ale absolutne mne nebavi dialogy. Nic ve zlym ale asi to psala žena.
    Ted hraju Dead State a to je jiný kafe. Ale jsem jen na začátku :)
  • celoush
    Očekávaná volba. Dobré mainstream rpg. Jasně, asi hardcore hráči RPG a různí "mástrrejsové" mají svého jiného favorita (ahoj Micku), ale takový je prostě život *5*
  • Achjo, nevyhraje to PC "exkluzivní" Grimrock, Wasteland nebo Divinity a už je oheň na střeše...
    • jo, protoze misto hutnyho rpg to vyhrala nejaka konzolova rozredena brecka
      • Ale vždyť Dark Souls 2 to nevyhrálo... *1*
    • On bude spíš problém v kvalitě než v platformách. Osobně hledám v RPG možnost ušít si postavu na míru, aby mě za ní bavilo hrát a ty tři volby povolání (uměle je tam rozmnožili, ale jsou vážně jen tři) a čtyři rasy mi tohle prostě neumožňují. Dál se mi taky nelíbí ta "plastová" grafika a zbytečně nadsazené HW nároky spojené s nesmyslnými odlesky a bloomem všeho možného. A konečně si nemyslím, že by kvantita mohla vyvážit kvalitu, takže ty stovky hloupých questů na mě dojem taky neudělaly.
  • je to hra pro 13 lete holky *14* a chlapi co nemaji čuraki
  • Asharak
    *Pan V. říkal že DA:I je brak, takže nevím jak mohlo vyhrát ._. Na palici v té redakci.
    • Třeba to vyhrálo proto, že redakce není Dan? Možná tě to překvapí, ale každej člověk má jiný vkus, což se potvrzuje i v této diskuzi, kde se hráčům nelíbí právě vítězství DA:I...
      • Cosi
        Pozor, nebrat hráče v ČR podle diskuzí na games.cz. RPG roku podle hráčů hrej.cz se taky stalo Dragon Age: Inquisition a na zingu skončil jako druhá nejlepší hra, hned po HD edici GTA V.

        Uvidíme, jak dopadne čtenářské hlasování tady.
        • Neboj, to bych si ani nedovolil brát místní diskutující jako nějaký velký vzorek hráčů v ČR.

          Pevně věřím, že se ve čtenářské volbě opět ukáže, jak jsou místní pořád nespokojení diskutující (naštěstí) v menšině...stejně jako minulé roky...
      • Asharak
        Ano. No stejně, příští rok by mohl být lepší.
  • Já si to Dragon Age snad musím koupit *1*

    Jak je to se soubojovým systémem na konzolích? Jednička byla na PC z pohledu shora a dalo se udílet postavám příkazy jako ve strategiích, ale na PS3 bylo v soubojích vždy nutno ovládat jednotlivou postavu - a ačkoli se hra dala pauznout, říct současně jedné postavě, aby šla sem, a druhé, aby šla tam, nějak nešlo. Je to v DA:I podobné?
    • taktiku nepotrebujes je to kRPG, konzoloidni RPG, staci si dukladne prohlizet svyho panacka v boji a kumpani to vetsinou mezitim poresi i bez tebe *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit