Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hahahaha... tak ty jsi teda hodně vtipný hipster...
  • TheGGG
    lidi jsou schopný vzpomínat i na pong, ale to neznamená, že to je dobrá hra...
  • TheGGG
    jistě, anonymek co nesnáší MGS a hrál všechny díly... bože, takto očividně lhat, to by bylo blbé aj v parlamentu...
  • TheGGG
    ne káždý je odvařen z tvých indie pakáren z garáže pro hipstery...
  • TheGGG
    Souhlas, kvalitních her byla horda, tak asi bylo těžké vybrat jednu jako výtěze, ale toto je rozhodně dobrý výběr...
  • Evil Within mám hodně rád, několikrát jsem to tady psal, navíc DLC tomu dává třešničku na dortu... Letos ještě SOMA, ta taky nabízela otázky k přemýšlení.
  • Vojta_Ilavsky
    Souhlasím s tvojí definicí, hráč by o příběhu měl doopravdy přemýšlet a zapojovat fantazii, domýšlet si věci, dedukovat z maličkosti, hledat skryté nuance etc., má to svoje kouzlo..
    Btw zapomněl jsi zmínit The Evil Within, to je moje subjektivní definice výtečného příběhu. Nebo spíš dokonalý příklad jak si ho představuju. Mikami umí. A ještě třeba The Talos Principle.
  • ps. někdo se může vidět v BB a v jeho nihlismu, proto může považovat MGS za dospělou hru. Toho je hodně. Zaklínač toho bohužel moc nenabízí, jen omšelé téma záchrany světa, hledaní princezen atd.
  • těžko můžu psát, co je dospělý story, když pro každého je to něco jiného. Pro mě je to třeba filozofie a tím přesah hry(Dark Souls), pro někoho je to oblékaní do ženských šatů...
  • Vojta_Ilavsky
    Pár názvů her... To je definice "dospělého" herního příběhu?
  • del0
    Názory několika lidí jako důkaz? Tohle má možná ještě menší váhu, než nějaké GOTY, na které tady pliveš. Ty si skutečně idi*t, co si nevidí do huby. Měl by si přestat, protože už ani ta tvoje anonymita ty výrony, co tu plodíš, nezakryje. Tebe lze poznat na míle daleko. Co post, to kálení do úst a totální neznalost základů argumentace. *15* Děcko z praktický školy s přístupem na internet... *15*
  • silent hill 2 jsem zapomněl a u toho bys měl začít, pokud super story...
  • KOTOR2, Torment, Dark Souls, Vagrant Story, Deus Ex, když vynecháme občasnou sebeironii tak MGS3 má dospělý příběh, Legacy of Kain, Lost Odyssey.

    Něco si z toho zahraj a pochopíš, co je dospělé story...
  • neogaf goty

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1174583
  • holka nešťastná, jak můžeš tvrdit, co je lepší hra, když jsi jednu z nich nehrála. Pokud nejsi sociopat jako Del0, tak bys takové věci psát neměla...
  • ps. pro všechny vidláky, co neumí použít ani google pár odkazů:

    http://www.gamingunion.net/features/10350/greatest-jrpgs-of-last-generation/
    http://www.gamefaqs.com/boards/960564-xenoblade-chronicles/69500672
  • opak příběhu v Zaklínači 3.
  • co směna? Zase tě tam buzerovali? Je mi tě líto, ale co naděláš, měl jsi studovat... Tak zase upaluj ty uličníku na další směnu, balíky tě potřebují.
  • Chim
    tak třeba v This of war of mine bylo těch dospělých příběhů docela dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit