Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád bych se přítomných "kritiků" a "znalců" zeptal, jak by definovali "dospělý příběh".
  • del0
    1/10
  • del0
    "shodují se na tom skoro všichni"

    Klasické hloupé nicneříkající argumentum ad populum, typické pro vidláky na diskuzích. Nastuduj si to, ať ze sebe nemusíš dál dělat idi*ta. I když tobě už asi nepomůže nic... *15*
  • Tak Ori jsem hrála , ale nebavilo mě to, a už jsem se k ní neměla chuť nikdy vracet, přijde mi to daleko víc hra pro děti než Zaklínač. Ori se mi zdá hodně přeceňovaná hra. Ale možná je to tím, že si nepotrpím na plošinovky.
  • Jak jsi přišel na plytkou hratelnost u MGS V? Dyť ta hra je neskutečně hravá, máš tam milion způsobů, jak hru hrát a užít si ji. Řekl bych, že ta hra je příjemná revoluce v herním světě, tolik možností jsme dlouho neměli, tak proč to hejtovat.

    Zaklínač pak nabízí také pozitiva, do topky bych ho nedal, ale hra je také velice dobrá. Sympatické postavy, hezká i když místy kýčovitá grafika, hudba, zajímavé questy, velký a hezký svět na prozkoumávaní atd...
  • Witcher nebo MGS, prašť jak uhoď - hry pro děti za desítky milionů a s plytkou hratelností. Kdyby to bylo na mně, tak bych to dal Ori and the Blind Forest, Undertale, To The Moon, The Cat Lady apod.
  • Bylo mi na 99 % jasné, že na games vyhraje MGS. Zdá se že v redakci to hrálo nejvíc lidí a také o ní pořád dokola mluvili, takže si toho nešlo nevšimnout. Podle mě je Zaklínač lepší hra, ale každý má jiný vkus a oblíbené jíné téma. Mě jako ženskou prostě hraní na vojáky nikdy nebavilo ani bavit nebude.
  • Vogon
    Nevím, dokázat si ze sebe udělat srandu je taky známka dospělosti. Což dělají obě hry. Záběry na prsa vysvětluje 1st person pohled z předcházejících dílů, kdy se zobrazil pohled Big Bosse, a Big Boss má rád prsa. To ale nevysvětluje hrozný design Quiet, nejsem feminista a sexy věci mi nevadí, ale její "oblek" je naprosto směšný a byla by víc sexy, kdyby ji strčili do nějakého do nějakého přiléhavého oblečku(viz. Nova), když člověk vidí vše tak to není ono.
  • Vogon
    Je mi to jasné, není se ani třeba ptát, ihned odpovím na většinu z nich: Ne, Armstrong už je bohužel zadaný.
  • Vojta_Ilavsky
    Zaklínač 3 postrádá fantazii; extrémně přízemní ve všech ohledech z jakéhokoli úhlu pohledu.
  • příteli, proč to píšeš pod můj trefný, pravdivý příspěvek o sebeironii Metal Gearu. Proč jsi to neposlal nahoru?
  • "Na Zaklínači není dětinského prakticky nic"

    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
  • Lukyz
    Přátelé, jediná dětinská věc jsou tady ty vaše ustavičný dohady, co (kdo) je víc. *7*
  • Tilwaen
    Mám víc otázek než odpovědí
  • Chim
    Kolik třešní tolik višní. Spokojen?
  • podle mě jsi moula ty, jelikož se snažíš přiživit Zaklínače na úspěchu Metal Gearu v prestižní GOTY dle Games.cz.
  • Chime hoď nějaký příměr ze staré známosti *3*
  • na to že jsi hrál všechny díly, tak se divím, že jsi nechopil tu sebeironii Metal Gearu...
  • Chim
    Je myslím jasné, že obě hry jsou cílené především pro děti a nevyspělé puberťáky. Skutečně dospělé hry jsou o něčem jiném.
  • HAHAHA: Konstatoval jsem, že jsou i takoví, které baví obě hry. Naopak ty moulo jsi honem honem přispěchal s plivancema na W3, jako snad v každém tvojem příspěvku tady. Spíš bych řekl moulo, že sis prášky nevzal.
    PS: Už nepiš, nebo se do dveří nevlezeš, jak velkého moulu ze sebe děláš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit