Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak jako každý rok si games.cz opět odbyli své .. Alespoň v jedné kategorii vždy takto "zaperlí" .. Viz. loni například to, že sportovní hru roku vyhrálo Rocket League.

    Jestli to děláte pro kliky na reklamy, nebo aby se tu něco psalo a diskutovalo, tak je docela smutné, že k tomu využíváte takový trolling. A začíná mě čím dál více mrzet to, jaká je úroveň české herní novinářské scény. Protože u nás prostě dobrou stránku o hrách nenajdete ..
    • ravux
      Proc by Rocket League nemohlo vyhrat sportovni hru roku? Je nekde v podminkach, ze to musi byt pouze realne existujici licencovane sporty? V tom pripade bys i z akcnich her vyloucil ty, ktere se neodehravaji v realnych podminkach (takze napriklad Vietcong ano, Half-life ne)?
  • TheGGG
    shamefur dispray....
    • Shamefur zní jako nějaká kožešinkový rukávník na postmasturbačního ochablouna! Líbí!
  • Za mě Dishonored 2, plošinovky já nerad. *4*
  • Hnisavec
    wau toto nie...kontroverzné mi príde už sem zaradit Hitmana, nakolko hrat to akčne je zúfalosť a len frustrácia (plus je to zlá hra). Ale Owlboy nad Uncharted 4? Tou už to mohol rovno vyhrat aj simulátor štrikovania.

    Toto už je hipsterstvo za čiarou, ale tak čo sa divím viď Grygar, Dobrovský a ďalší...
    • D3sert
      Lukáš hlasoval pro Dishonored 2.
  • jenda84
    jsem si projížděl ty hry,tak u mě jasně Uncharted4 to je akční hra jak poleno..pak najedu na konec a Owlboy? to jako fakt? *1* *1* to jste se u toho hlasování museli asi dobře zhulit, pánové *1*
    • Njn, úplná adrenalinová řezba.
  • pro mě shuperhot
  • Já chápu, co jste tím chtěli říct, ale proč to nepojmenovat "akční adventura", aby jste se vyhnuli hejtu.

    Ve světě je to pak nejčastěji Action/Adventure a nejčastější vítězové jsou pak logicky Uncharted, který jasně vede, pak bodují Last Guardian a Dishonored.
    • sloučení akčních her a adventur dohromady je hloupost. Nic to, ale nemění na faktu, že nějaká plošinovka vyhrála kategorii "akční hra roku" je fakt na střelení!

      A jinak Uncharted 4 jasné král roku 2016 v akčních hrách.
      • Hloupost to samozřejmě není. RPG a akční hry jsou sloučeny v nový žánr už 20 let. Není důvod, proč by to nemělo fungovat i u adventur. Navíc Uncharted není zase tolik akční jako typicky čistokrevný akční hry...
  • zaradiť hru do nejakého žánru je ťažké, kedže sa môžu žánre prelínať. Trebárs na hitmana by sa hodilo označenie aj adventúra alebo stealth, ale ťažko povedať či sa bude tento rok vyhlasovať najlepšia stealth hra, takže so zaradením medzi akčné hry nemám problém.
    Samozrejme vyhlásiť za víťaza nejaký owlboj v konkurencii silných trojáčkových kvalitných titulov je na pováženie
  • Kozy
    Za sebe bych dal Uncharted ale tak proti gustu..
    • TheGGG
      žádný proti gustu, s tímto přístupem a neustálým ustupováním a poklonkováním může za chvíli ve všech kategoriích vyhrát nějaká artová indie plošinovka...
      to nám ten rok 2017 pěkně začíná, s takovýmto redakčním přešlapem...
      • Kozy
        A třeba je ten Owlboy fakt tak dobrej, nevim, nehral jsem ještě.
        • TheGGG
          ale prdlačky, to není žádná akční hra, pokud chce redakce tlačit tyto artové blbiny, má si na to udělat pět kategorií, ale toto prostě není AKČNÍ hra roku... to prostě bez debaty a tolerance....
  • Paul_cz
    Dishonored 2 i Hitman jsou masterpieces co vychází jednou za několik let a upřímně bych to teda dal oběma.
    • Aulboj vychazel 10 let xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit