Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna u této ankety by mě zajímalo, jak kdo hlasoval. Jen tak pro info by jste to mohli sem hodit.. L. Grygar tedy Dishonored 2 a dál? Otázka je, jestli se můžete vlastně pouštět do her roku, když půl redakce vlastně ty hry ani nehrála...
  • Hmm, je vidět, že co člověk to názor. Btw, Uncharted fanboys doporučuji ignorovat...
    • tak je to nejvíce oceněná hra loňska, takže ji ignorují jenom ti, co nemají možnost jí hrát a jmenují se nějak debilně jako pcn1.

      Games.cz je asi první web na světě kde Owlboy porazil v sekci akční hra/adventura Uncharted 4.

      To si zaslouží nějakou cenu, ne?
      • Jak jsem řekl, co člověk, to názor. Tuhle jednoduchou logiku může nepochopit a ignorovat snad jen někdo, kdo se jmenuje tak debilně jako haha a ještě k tomu si myslí, že hodnocení na Meta a nějaké GOTY něco znamenají.

        Btw, vem si něco na tu prasklou žilku.
        • člověk s nickem pcn1 nemůže mít zkreslený názor na Uncharted 4, takže by měl raději držet hubu a šoupat nohama. Prášek nepotřebuji, jsem v klidu :) Já zase nejsem nějaký fanboy Uncharted, ale z těch akčních her byla nejlepší.
          • A to si poznal podle nicku? Wow, ty seš fakt dobrej. Ty si takovej ten typ, co dokáže podle barvy trička dokonale uhádnout osobnost člověka, prostě internetovej chytráček. Takovej ten typ, jehož ego, arogance a primitivismus silně převyšuje jeho soudnost, slušnost a schopnost argumentovat. Podle svojí vlastní logiky si se jménem haha jen zhulená troska, co z nudy trolluje. Dobrou chuť, pane rád *** do vlastních úst.
            • delO
              dobře jsi haha dela0 naklepal. Jako řízek. PS. Samozřejmě že je to on.
            • Samozřejmě. Dle fanatického nicku se dá poznat spousty věcí, navíc když máš potřebu psát o nějakých fanboys Uncharted, kteří tady ani nejsou, jenom tu lidi v klidu napsali, že by volili Uncharted. Takže jsi jen PC troska, co má potřebu místo svého názoru sdělit nic neříkající fráze, že je nejlepší ignorovat fanboys konzolové hry. Nejsi ty Del0 náhodou? Tahle debilita by k tobě dost seděla... O argumentech se vůbec nebav, jelikož jsi do diskuze žádná nepřinesl krom trollingu k Uncharted. Sbohem a šáteček trotle...
  • samé pokračování, nic nového, originálního, zajímavého. Uncharted 4: -5 bodů za PS4 exkluzivitu, takže se dostáváme na celkové skore 2/10. Tento filmeček ani nemusím hrát, stačí si těch 10 hodin pustit na youtube. Až už vyjde Numenera nebo Kingdom Come.
    • How to play uncharted or any exclusive on pc:

      1. Chill and play milions of other games
      2. Repeat 1) for 10yrs or so
      3. Emulate
      4. Create an awesome PC poem and sacrifice it to the PC master race god, because his divine profoundness governs all progress
    • Kozy
      Přesně tak, hele a ani tu Numeneru nehraj, radši si ji jenom přečti. Ty jseš fakt vocas.
    • no jo, troll Drizzt si musí zaplakat, že nemůže Uncharted upirátit na PC. Chudák.
  • Dominator666
    Vyprsknul jsem čaj...
    • Okolo PC šla moje přítelkyně, která pořádně ani nerozumí hrám (kromě The Sims a NHL), a po prohlédnutí článku se taky smála "nejlepší akční hře" ... asi tak
      • Tvoje pritelkyne ma nutne velmi povrchni pohled. Zajimave je, ze ho tu ma i spousta lidi, kteri se o hry zajimaji.
  • TheGGG
    Well, then can we at least pull up here and get some dinner? 'Cause I like to be wined and dined after I've been... FU*KED!
  • houmrhoumr
    souhlas. Jedina moje vytka: cekal sem na konci fight s hlavnim zaporakem a ono nic *1* *1* *1*
  • Tak já nevim, to vyšla ještě nějaká hra s názvem Owlboy? Protože ta, co jsem hrál já byla větší nuda, než sledovat sedmkrát po sobě ten samej díl Chalupářů.
    • ja se na ty chalupare rad kouknu
    • flash789
      To nevadi ze to je nuda. Z pohledu herniho novinare to je pecka, je to rychle dohrany, poskytne to velmi rychlou kulturni odezvu, dotycny se citi umelecky obohacen, naprosta win win nirvana. *3*
  • bukrr
    To všichni v diskuzích hráli všechny nominované hry, že se jim nezdají výsledky? *1*
  • uroven jak eurogamer, ale radi si robia srandu z inych webov
  • Mart9
    Děkuju za tuhle volbu *2* Diskusi si vychutnám zítra k snídani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit