Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tam nejde o to, jestli je 400 hodin potřebných, tam jde o to, že na ně bylo zjevně zaděláno - rozlohou a designem světa i původními plány při psaní scénáře (pokud o nich víme). Mohla to být možná největší single hra všech dob.

    Jinak jde o to, jak to má člověk srovnané v hlavě. Stovky hodin se hrou rozhodně zaplnit dají a jak si to kdo odůvodní, je na každém. Já osobně jsem rád, když věci, které se mi líbí, trvají co nejdéle. Proto většinou vzpomínám nejradši právě na hry, kde čas na dohrání šel do stovek hodin - Wizardry 7, Elder Scrolls: Oblivion, Age of Conan, Zaklínač 3...
  • homosexual_registered
    ehm... ubisoftí hry mají možnost skórovat jen v kategorii překvapení roku.
    Cpt. out.
  • co si myslíte o ankete o nejoblíbenejším hardwaru? to je nejaký pruzkum trhu kvuli marketingu nebo co? v každem pripade mi to prijde jako neferova praktika vuci nam hodit neco takoveho mezi ostatni hlasování. doporučuju se nezučastnit a neklikat na to
  • Morraw
    Tom Clancy's Division.
  • Tak v tom případě jsi zklamání roku ty, nikoliv Warhammer...
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Jediné čo ma na tej hre neskutočne irituje je Praha s Ruským prízvukom. Musel som prepnúť dabing do Nemčiny :D
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    A je tých 400 hodín fakt potrebných? Dá sa také enormné množstvo času zaplniť? A zmysluplne odôvodniť čas pri nich strávený?

    Som to možno iba ja, ale uprednostňujem krátke kampane, ktoré majú náboj a nestihnú ho po 15 a viac hodinách stratiť.

    EDIT: výnimkou sú asi len Souls séria, ale úprimne, keď som videl nahratých 110 hodín, zaplakal som :)
  • Osobně bych asi zmínil Final Fantasy 15, která je sice jednou z nejlepších her roku 2016, ale zároveň je to zklamání roku, protože ve hře dobrá polovina obsahu zjevně chybí a když člověk studuje, co všechno ve hře mělo být, tak takové zklamání si v herním světě dlouho nevybavuji. Mohla to být hra na 400 hodin.

    U těch her v žebříčku (zejm. Mafia 3, NMS) mi přijde, že nějaké skvosty mohl čekat snad jen naivka.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    NMS je ukážkový príklad toho, akú silnú (aj keď nakoniec zničujúcu) PR táto hra mala. Alebo skôr najväčší hypebattleship v dejinách herného priemyslu? Presvedčil som sa o tom na vlastné oči, keď spolubývajúci jedného večera túto hru inštaloval. Nebolo by na tom nič divné. Okrem toho, že má povedomie a rozhľad v hrách asi ako pol litrová plastová fľaša a venuje im do roka možno 20 hodín.

    Príde mi neuveritelné, koľko taký hype spraví, že to zasiahne od epicentra hráčskej komunity až po úplny okraj sviatkových hráčov, ba čo viac, ešte aj ľudí, ktorí vôbec nehrajú.
  • To ze je to "explorativni hra" znamena ze tam muze byt zabavny jen objevovani a vsechno ostatni musi byt grind a nuda?

    Jinak se stavenim zakladny nemam zadnej problem. Jen si myslim ze ve chvili kdyz jsou prakticky vsechny mechaniky oholeny az na kost a spoustu veci je proste nedomyslenejch tak ze bych se zameril na ne a nepridaval staveni zakladen ale zameril se na ostatni veci.

    Napr. by se mohli podivat treba na letani po planetach, boj, udelat alespon nejaky trosku smysluplny system frakci, obchodovani a alespon se pokusit vyvazit to jakym zpusobem funguje ten pitomej a neveritelnej grind,

    Narocny survival mod jen podtrhuje vsechny chyby popsane vyse a dava velkej vykricnik za grind...
  • U Deuse nejde ani tak o to, že by hra sama o sobě byla špatná. Podobně jako u NMS tu jde o kontroverzi, kterou s sebou hra nesla. Square Enix se na poslední chvíli rozhodlo oje*** hráče jednorázovýma pay2win itemama v singleplayerové hře (O té multiplayerové frašce "Breach" raději ani nemluvit), i přesto že byli designéři proti.
  • Mart9
    Jsem ten, kdo dal jako jediný palec dolů.
  • nehral jsem z toho ani jednu hru, ale celkem me prekvapilo, ze v dalsich zklamanych je i Deus Ex 4, ktery dostal v recenzi 8/10 (pritom v karte ma 7/10). Coz mi teda osobne jako zklamani neprijde, leda ze by redakce ocekavala hru desetileti ci aspon hru roku.
  • Mne se prvni dva akty Spore libily, ale NMS je o necem uplne jinem a take vydrzi mnohonasobne dele nez Spore.
  • NMS se muze zapsat do historie a do ucebnic ekonomie nikoliv jako spatna hra, ale jako ukazka, jak amaterske PR muze poskodit i nedprumerny produkt.
  • Je to explorativni hra a funguje dobre. Na pocatku me trochu zlobil omezeny inventar, ktery mi neumoznil tezit vsude vsechno a nutil me planovat, ale i to byla jen otazka vylepsovani vybavy. Se stavenim zakladny nemam problem, myslim ze to radu lidi bude bavit, a neni duvod proc by to tam nemelo byt, samo se to v tom prostredi nabizi, stejne jako treba budovani osady v F4. Komu to nic nerika, ten to delat nemusi. Jinou radu lidi zas bude bavit narocny mod survival, ktery se take nabizi. Prostredi NMS je inspirujici a umoznuje do hry vnaset ruzne typy hratelnosti.
  • Zajimave, ze ja jsem v NMS dostal presne to, co jsem ocekaval a je to dobre. PR teto hry byla velmi amaterska, ale inteligentni lide se s tim dovedli vyporadat. Podstatne je, ze hra je sama oobe dobra, byt nenaplnila ocekavani lidi zmatenych spatnou PR.
  • prosím, rezradíš mi, aké kategórie by si dal do ankety ty? vieme, že tie "naše" sú zbytočné, tak tie tvoje, užitočné/zmysluplné sú aké :)
  • NMS je symbol davove psychozy a snahy potopit vybornou originalni a zajimavou hru se spatnym PR. Obavam se, ze 99 % hejtru tuto hru nikdy osobne nehralo ani nevidelo.
  • Ja jsem NMS koupilna jsem s nim spokojen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit