Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne treba pobavila anketa jaká je vaše nejoblíbenejší základní doska nebo pamet... *7* *1*
  • možná by ses mel chovat víc ekonomicky efektivne (nebo víc dospeleji), když kupuješ hry, ktere z 50% nehraješ *7*
    btw 6 plusek za 20 minut, hezké
  • Sr_Lobo
    Za mě je jednoznačně největším zklamáním za rok 2016 to, že Karel Drda nedorazil ani do jednoho Fight Clubu.
  • NMS ftw.
  • Delikátní denial. Obhajovat lháře a navážet se do člověka, kterej už v herním průmyslu něco dokázal, to ani není smutný, to je na pěst...
  • Hudba fakt hezka, generovany planety a zvirata vicemene taky ale hra jako takova je porad jeste nedomyslena grindovacka s rozbitejma hernima mechanikama.
    Ted fakt nemluvim o tom ze tam neni ani "skoro" multiplayer apod. ale o tom jak vypada hra jako takova s tim co tam je.
    Mozna pokud prestanou vymejslet blbosti jako staveni zakladen a pohnou s gameplayem a k uzoufani nudnejma soubojema tak to mozna bude zabava hrat.
    Ne vsechno co fungovalo pro hru na Android "Out There" kterou se NMS lehce inspirovala (rozumej vzali si odtamtud vse od maleho inventare pres mechaniku poznavani uceni mimozemstanskeho jazyka az po system craftingu z natezenych prvku) bude fungovat i pro hru jako NMS.
  • Když veřejně lžeš, tak občas chytneš nějakej ten hate. To se stává i v lepších rodinách...
  • uaxpk
    hezky *1*
  • Veskoslav
    Mafie 3 nemohla být zklamáním. To, co tvůrci předváděli před vydáním a ukazovali hru, tak bylo jasné, že to bude neskutečná kravina. NMS nemělo tento rok konkurenci, co se týče keců vývojářů a následného výsledného produktu. To nečekal nikdo. Nebo pár lidí možná. Já v tom viděl další Elite, který jsem si chtěl pořídit. Ale vypadla z toho mizerná kopie Spore, kde polovina věcí chyběla, tvůrci lhali a Sony se třáslo, aby nikdo nepodal žalobu.

    Možná si Mafii III někdy zahraji, mám ji v knihovně Steamu. Ale pokaždé, když si vybírám další hru na dohrání, protože jsem si řekl, že aspoň 50% knihovny dojedu do roku 2148, tak ji vždy přeskočím.
  • Kozy
    Proč? Vždyť to neni exkluzivní titul.
  • To je uspokojování vlajky ústy.
  • MickeyMutant
    Říká ti něco termín "flagelace"?
  • Tak snad příští rok.

    Jinak by mě zajímalo, kdo byl letos ta brzda, kvůli které to vydali tak pozdě. Toho jednotlivce by bylo záhodno vyhmátnout... a sáhnout mu na peníze. Ale to by šéfredaktor kromě cukru a psích sucharů musel občas použít i bič! *4*
  • Preed
    Som rad,ze ste nedali NMS,prislo mi az vtipne ako penili hraci na celom svete a mohli sa pos*at,ze ta hra nie je to co si vysnivali. Cele tie redditove rozbory a videa ako Murray klame a podobne,jedine co prestrelili je cena,samozrejme ze nedodrzali sluby ale ten flame bol uplne nemiestny a pravdupovediac,ked som si prestavil tych internetovych bojovnikov ako doma kompiluju hejt posty na Hello games tak som sa bavil. Btw nehral som ale soundtrack pocuvam tak raz tyzdenne,az tomu klesne cena,zahram si,suhlasim s Grygarovou videorecenziou.
  • Hnisavec
    hral si to? podla mna nemáš PS4, či sa mýlim? :D
  • Lukyz
    Tohle už jsem poptával v prvních dvou kategoriích hned po vydání a bohužel bez reakce a beze změny...
  • ale nejlepší singl za poslední léta a parádní atmosféra *4*
  • No, letos ta hodnocení redakce přišla pozdě a asi by bylo dobré, kdyby pod vítěznou volbou bylo pár slov k tomu, proč to teda zrovna tahle hra vyhrála. Nebylo to tak v minulých letech?

    EDIT: Aha, tak 2014 ano, 2015 byly ve výběru hry, které nevyhrály, a popisek byl až u vítěze kategorie. Obě řešení podle mě lepší, než to letošní.
  • Mart9
    Mafia 3 bylo takové očekávané zklamání už od oznámení. Takový pocit jsem měl z diskusí.
  • Mně NMS od prvních ukázek přišla jako další Spore a to pro mě byl dostatečný důvod nepodléhat nadšení a nekupovat. Vyplatilo se. *4*

    Pro mě je největší zklamání překvapivě Call of Duty: Infinite, protože ji všichni (i po vydání) vychvalovali do nebes a já to pak dohrál (single player) jen z povinnosti.... Když jsem po x-té capal do hangáru, lezl do stíhačky, startoval motory a sledoval jednu a tutéž cut scénu odletu z lodi, tak jsem si fakt říkal, jestli to za ty peníze stálo. Příběh nedává smysl a jediná postava, která za něco stojí, je Ethan. Posledních pár dílů jsem vynechal a asi jsem mohl s klidným svědomím vynechat i tenhle. Nu což.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit