Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pre mna je sklamanie roku WH total war - mam odohranych 700+hodin a neviem sa od toho odtrhnut. neskutocne mi to zerie cas! (som sklamany sam zo seba)
  • Sr_Lobo
    No jestli se jim podaří takový husarský kousek jako cracknout Karlovu ochranu "Denuvole" tak budu první kdo si ho stáhne.*15*
  • Johnny
    Mafia 3 není zklamáním roku! Kdo to nečekal byl hloupej.
  • Další ze zbytečných kategorií. Každý kdo má mozek a hraje hry, musí už podle toho množství materiálů před vydáním jakékoliv hry, poznat co bude propadák. Mě se to povedlo na 100% nic z toho jsem nehrál a ani nepředobjendal. A kdo to nepozná tomu není pomoci, to je kategorie hráčů jako důchodci a šmejdi, stejně jim to prodají..Hype hype hype *6*
  • homosexual_registered
    to opravdu ne, ale grind čekal asi každý. A to už máš jedno, v jaké formě bude.
  • homosexual_registered
    líp bych to nenapsal.
  • Z těch materiálu, které před vydáním NMS vycházely, bylo úplně jasny, ze to bude typická survival hra - grindovacka materiálu a žádný příběh. Nechápu lidi, kteří od toho čekali něco jiného (bláboly lidi na Steamu - čekal jsem, ze to bude Skyrim v kosmu atd). Navíc v každé diskuzi pod nějakým článkem o NMS byla většina komentářů negativních - už to mělo připadne zájemce o tuhle hru varovat, aby si radej počkali na recenze. Když místo toho udělají predobjednavku (kupujeme zajíce v pytli), tak potom múzou byt naštvaní akorát na sebe.
  • Aha.
  • Protože se v te anketě ukáže, ze většina PC Master Race vůbec netuší, co ma v těch svých nadstrojich za hardware?
  • Osobne mi NMS prislo nevabne uz od prvnich promo videi. Autor, co si zkrati praci na vizualu tim, ze vytvori svet, jenz v podstate hovori jen barvami (aneb jak se zde odlisuji planety?), mi prijde neduveryhodny. Pozdejsi zjisteni ze propad atmosferou trva radove nekolik vterin vse dorazil. Ne, NMS bylo pro mne zklamani jiz od zacatku.

    Hraci se na nej tesili protoze promo. Ale neuvazovali pri tom. Klasika. :)
  • Pry to byl samotny Cas.
  • CoD pro mne bude zklamanim vzdy az do te doby, nez se prerodi ve strizlivou adventuru.
  • CPY to vyřeší... Kupovat tuhle věc a podporovat tyhle ochrany.... Má to starší verzi ochrany. Tedy teoreticky menší problém. I když proti firmě jde stále pár schopných lidí z warez scény. Nicméně při dnešním stylu -> vydat hru ve špatném stavu -> day 0 patch -> patche -> dlc které byly vybrány ze hry.... je stejně ideál většinou čekat na kompletní edici a pak to koupit.
  • Pro mě je zklamání roku jednoznačně multiplayer CoD: Infinite Warfare a to přísahám, že moje očekávání byly naprosto minimální. No Mans Scam jsem naštěstí nekoupil.
  • Zrovna jsem to chtěl napsat, Drda by zasloužil vlastní pořad něco jako "Hovory s Karlem"
  • tady musím redakci pochválit. Dobrý výběr a dobrá volba.
  • NMS je opravdovy symbol propadaku a mel "vyhrat", Mafia III je v podstate puvodni nezajimava hase z dob Vavrovych (dvojka byla priserna po vsech strankach a ani opevovana jednicka nebyla z hratelnostniho hlediska zadna slava, ale pomohl ji solidne podany pribeh) obohacena tunou zabavnych bugu.
  • Za mě je zklamáním roku bohužel 千の刃濤、桃花染の皇姫 (Sen no Hatou, Tsukisome no Kouki). Mrzí mě to, protože jsem se na tu hru hodně těšil. Vývojáři ji oznámili hodně brzo před vydáním a z dokončené verze je jasný, že vývoj nešel úplně hladne. Čekal jsem, že se budou držet původní premisy o boji proti okupačním silám ve vlastní zemi, ale druhá půlka se nakonec zvrhla v něco úplně jinýho. Taky nemám moc rád způsob, jakej zvolili pro příběhový linky vedlejších hrdinek, tedy konkrétně jen krátké alternativní konce jednotlivých kapitol. Zvláště jsem se těšil na příběh Hotori-chan (<3), ale ukázal se plnej klišé.

    Zde můžete vidět Hotori-chan (<3):
    http://august-soft.com/hatou/page_ch/ch_04.html
  • to je to samý
  • Veskoslav
    To jsou hry z Bundle a Mafie byla ke grafice maxíčku, jdi raději zase hajat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit