Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Alex Yu byl Morganův/Morganin bratr :). Ne ten, za koho/kterou jsi hrál.
  • Jj náhoda nebo neznalost ostatních her
  • skaven
    ja som hral za Alexu. Ale nemal som pocit,ze sa samostatne nejak prejavovala.. skor mi to prislo ze ma syndrom Gordona Freemana
  • za mě Red Prince..půl roku jsem Divinity nehrál, ale když jsem si přečetl nadpis "nejlepší postava" v hlavě mi hned vyskočil Red Prince..náhoda? *14*
  • Redakci doporučim hry hrát, ne o nich číst, vaše výběry na základě dvou dohranych her z pěti, nejsou moc dobreee
  • skaven
    ...v podstate chapem, preco tunajsej komunite lezi v zaludku B.J. Dospely chlap, ktory bude otcom, a obetuje pre rodinu vsetko, aj vlastny zivot. A je verny jednej zene.Fakt osoba nie-hodna nasledovania. Millenials take nieco tazko nezvladaju *1*
  • to by nebylo politicky korektní
  • skaven
    ja sa neriadim metacritic, ani recenziami...ja sa riadim svojim usudkom. viem ze to nieje trendy ale som uz raz taky *3*
  • z nominovaných zaslouženě vyhrála Senua. z těch nenominovaných tu lidé často zmiňují 2B ale já bych tam ještě o kousek radši viděl 9S
  • Asi není o čem psát, ale hodnotit nejepší postavu roku mi přijde trochu úlet. Onehdá se prostě na nový rok udělal žebříček nejlepších her minulého roku a hotovo.
  • Jo, taky mi tu chybí :(
  • TheGGG
    bledé to je spíš s tebou.... nechutenství může být příznakem řady nemocí. Her pochopitelně vyšla spousta a spousta jich byla úžasná, takže asi jen trolleček... smutné, je vás tu na games hodně...
  • Mne hry nebaví v roce 2017 ani 2016. Premýšlel jsem že jsem možná vyhorelej, ale spíš ne protože bych si neco rád zahrál. Možná je to tím že nic originálního nevychází; základy žánrů byly položeny už dávno a ted se jen kopíruje a firmy se bojí riskovat. Personu bych možná zkusil ale nemám žel PS4. Naštestí se v roce 2018 chystá pár slibných strategií tak uvidíme co z toho bude.
    Jinak ale to s hrama vidím opravdu bledě *13* *9*
  • A kde je 2B? *16*
  • To musí být tvůj velký oblíbenec, když ani nevíš, jak se jmenuje...
  • sam si ochotnik
  • :)) Jo, to byla postavicka!

    Vubec Persona 5 je vyraznyma personama uplne nabusena.
  • Muj oblibenec byl Akeshi z Persony 5, nejen kvuli stylu, ale samozrejme taky kvuli jeho dechberouci roli v pribehu.

    A pak samozrejme Aloy.... rezava strecha znaci vlhky sklep. :)
  • Za mňa je to 2B z Nieru a taktiež Senua.. Lebo by som chcel mať s nimi trojku.. Priťahujú ma duševne choré ženy a sexy robotky ale to asi každého len o tom mlčí
  • TheGGG
    nový wolfenstein je odpad, tam není co na chápání, není divu, že to má mizerné recenze na steamu i metacritic... holt se to nepovedlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit