Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    tie postavy nesiahaju tymto ani po clenky. I ked blazkoviča si mohli odpustit , tento wolf bol pre mna druhym najvacsim sklamanim roka
  • Krescz
    tvl t seš z toho wolfa úplně frustrovanej, nech to být, spravíš si chuť Kingdom Cumem *15*
  • Možná to není do top 5, ale jestli je na AC: Origins kromě Egypta něco dobrýho, tak je to Bayek.
  • Přesně tak. Chybí tady zastoupení černé pleti.
  • krásna kategória :) fakt palec hore (bez irónie)
    osobne by som ešte pár postáv do výberu prihodil, ale s víťazom môžem len súhlasiť. ako hra je hellblade slabota, ale ako zážitok perfektné.
  • https://honeysanime.com/wp-content/uploads/2017/08/Futaba-Sakura-Persona-5-the-Animation-Wallpaper-1-364x500.jpg
  • Ristoro
    Chybí mi tu Bayek z AC:O a Alex Yu z Preye. Ale Senua byla výborná, o tom žádná.
  • PreidaQ
    Nejuvěřitelnější psychicky narušený člověk by byl asi takový, který by seděl na autobusové zastávce a okolním lidem (snažícím se ho mermomocí ignorovat) vysvětloval celou tragédii jeho života. Ale nejsem si jistý, jestli by bylo atraktivní mít někoho takového za protagonistu hry.
  • 10 let starej Myst 4 měl lepší postavy...
  • wolfa nemozes pochopit, ked sa raz odtrhnes od materskeho prsnika, snad vtedy ... :/
  • Ale BoB myslel Hunnicutta...
  • MickeyMutant
    Nevylučuju, nemůžu posoudit, nehrál.
  • michaliuz18
    senua bola top, vyborna herecka , ale mam radsej aloy pre jej charizmu
  • TheGGG
    a přesto lepší dabing a výkony jak celej wolfenstein...
  • MickeyMutant
    V pořádku, každej má ten práh jinde.
  • MickeyMutant
    Čekal jsem míň ochotnickýho přehrávání. S omluvou všem ochotníkům, speciálně těm v redakci.
  • Njn a pro me to byla jedna z nejlip udelanejch a nejuveritelnejsich hernich postav co jsem kdy videl.
  • TheGGG
    tvl co tam dělá BJ, ten byl šíleně otravnej v novým díle. On to samozřejmě nikdy nebyl nějaký extra charakter, ale to jeho pomatené blouznění a žvatlaní teda v NC bylo fakt šílený... cringefest af, jako všechny postavy až na Ferguse/Wyatta... radši jste tam měli dát tu robo-buchtu z nier, ta měla dobrej charakter, hlavně teda od pasu dolu...
  • A cos čekal? Dawsonův svět?
  • Red prince je asi poslední koho bych vzal do party. Arogantní, panovačnej a hrozně mi vadil jeho hlas. Za mě jednoznačně nejotravnější companion.

    Spousta hlavních postav z Nieru, Divinity, Persony nebo Xenoblade je daleko lepší než Áloj s Blažkovičem dohromady, takže za mě dost bizarní výběr. Jen ta Senua si to fakt zaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit