Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sankuri
    Kdo by mel zajem se podivat na pomerne dobre zahrane PvP z GW2, kouknete na toto: www.youtube.com/watch?v=srqLzO1t0ak
    Jedno z velmi mala kde hrac pochopil ze narozdil od jinych mmo musi byt neustale v pohybu a snazit se vyhnout nepratelskym spellum za kazdou cenu
  • Řeknu to takhle. Když jsem slyšel o TERA poprvé a viděl video, byl jsem nadšen. Teď když už je hromada gameplay videek na youtube, lze si o tom udělat obrázek:) ..Můj je takovej, že to je čistý grindfest s nápaditým soubojovým systémem, ovšem po čase zřejmě nudným, proto se chci o tomto víkendu přesvědčit, zda můj obrázek o TERA je správny a nebo nikoliv. :))
  • sankuri
    Teru jsem zkousel, osobne me neoslovila, ovsem 100 lidi 100 chuti. Samozrejme kazdy budeme tu svou hru do krve branit ze a vzdycky se najde par retardu, kteri nejsou schopni vest diskusi na urovni:-)
  • Kamarád si to koupil:) Tak se těším na jeho dojmy a až si to taky na chvilku zkusím:)
  • Ringwraith
    No ano, GW2 má revoluční nápady. Hmm, říkáš, že po zahrání jsi zarytý fanboy. V pořádku, to já po zahrání TERy jsem taky. Ale v podstatě jsi moc nereagoval na to, co se mi nelíbilo...

    Štve mě věta:
    TERA nikoho nezajímá ....

    Ta totiž personifikuje všechno špatné, co vidím na GW2 komunitě. I kdyby byl hype oprávněné, tak to jak část GW2 komunity přistupuje k ostatním hrám oprávněné není. Jak už tu někdo pod jiným článkem poznamenal... nedivil bych se, kdyby sami některé z těch her kdysi hráli. A víš ty co... nepochybuju o tom, že GW2 bude na západě 100x úspěšnější hra než TERA. Ale to neznamená, že TERA nikoho nezajímá.

    Jo a taky se mi nelíbí některé praktiky ArenaNetu jako tak jejich super tajná BETA pouze pro vyvolené a pro jejich věrné. Osobně si nakonec hru nepředobjednám a počkám na vydání, abych si mohl přečíst názory jak fanboyů, tak haterů, tak i té malé nezaujaté menšiny.

    Ale fakt, že se někteří GW2 fans chovají jak h*vada mě ke koupi moc nevede...
  • sankuri
    Tak to je myslim u kazde hry:-) GW2 nesedne jiste kazdemu, je tam mnoho novych, respektive odlisnych principu a jak se rika stareho psa novym kouskum nenaucis, stejne tak to bude s mnoha starsimi hraci, kteri jsou zvykly na "WoW model". Z vlastni zkusenosti mohu vsak potvrdit ze vsechen ten hype okolo GW2 je setsakra opravneny. Ze zacatku jsem k te hre po velkem zklamani z Aionu pristupoval jako k "dalsi hre od NCSoftu", po zahrani jsem zaryty fanboy, bylo tako bys prisel do levneho biface nekde na nadrazi, cekal parek s horcici a dostal misto toho hromadu kaviaru na zlatem podnose.
  • Ringwraith
    Když už předem víš, že je to hovadina, tak to prosím ani nehraj.

    A nebo hraj, ale nechápu proč bys tedy chtěl. GW2 je pro tebe určitě lepší.
  • Jason_dinAlt
    Souhlas. Taky nechápu, co lidi jako je lenoch tady vůbec dělají a proč to sem psal.
  • preco napiste sem email a poslem to niekomu mne to je nanic akurat si stym mozem vytret rit tak makajte dokym to bude citatelne
  • Ringwraith
    Škoda, že jen pro ty, kteří ArenaNetu už zaplatili za preorder.

    Osobně nejsem o kvalitách hry opravdu přesvědčený, dokud si ji sám nezahraju. Nepopírám, že třeba dungeony i boj v GW2 ma papíře zná skvěle, ale hej, papír je papír a realita může být jiná.
  • sankuri
    Tady asi fakt ne:-D
  • Ringwraith
    Waltare obdivuju, že máš odvahu psát tady za všechny uživatele. Něco takového bych si nikdy nedovolil.

    Ale postupně sleduju, že většina GW2 fanoušků je 100% přesvědčených o nadřazenosti GW2, že pro ostatní hry mají jen urážky a výsměch.

    Ten nabubřelý elitismus GW2 komunity se mi příčí čímdál víc. A s lidmi jako ty bych ani hru hrát nechtěl. O GW2 mám zájem, ale lidi jako ty mi ho jen kazí.

    Jo, můžete svou hru propagovat, ale silně pochybuju, že většina z vás hru už hrála a pokud ano, tak o tom ani nemůžete nikomu říct. Víte jen to, co ArenaNet povolil...

    Já taky vlastními zkušenostmi propagoval TERu, ale můžete si všimnout, že až potom, co jsem si ji sám zahrál. Ale vám to u GW2 ArenaNet ani nepovolí, že ano?
  • MA NIEKTO ZAUJEM O 10 DAY FREE key na world of warcraft dostal som to k inej hre
  • sankuri
    Metal FTW:-)
  • kdyby se nekdo chtel probudit z temnoty >
    http://www.youtube.com/watch?v=Qt1pM5M3U6c
  • Tak si HOLT musím povzdechnout nad tím, že nejsem geniální češtinář :)
  • proc sem pises text metalovy klasiky omen-dragon's breath? tahle zatracena generace hiphop/pop children netusi co je to hudba.
  • Gaze into the valley
    where broken bodies lie
    Watch the smoke that's rising a sign that more shall die
    The beast has taken many the ashes tell the tale
    Lord we ask for mercy and set out on the trail

    Give us all sanctuary dragon's breath we fear
  • Vsiml sem si ze mi kkot postava
  • Hold vs holt
    Hold - Pocta, př.: K tvým nohám ti skládám svůj hold. Vojáci složili hold svému veliteli.
    Holt - Povzdech, př: Holt jsem zase nevynesl koš. Holt je to tak. Naši politici jsou holt paka.

    Nejsem žádnej šťoural, ale jednou jsem byl na jistném foru o tomto poučen a od té doby v tom nedělám chyby. Takže to "moudro" jen předávám dál. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit