Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prv som bol nadseny a chcel som si to kupit ale potom som si uvedomil kolko casu pri tom clovek strati ... tak som si kupil starcraft 2 a stracam cas pri tom ale nie az tolko >P
  • To secret worlds vypadá dobře..ale s měsíčníma poplatka bych jako student moc nepochodil :) stačilo mi 5 měsíců na offi WoWku ..:)
  • sankuri
    Ano zbran ma jen 5 skillu (respektive 3 main hand a 2 offhand) ovsem nejsi omezeny jen na jednu, napr. warrior ma k dispozici 19 kombinaci jen u zbranovych skillu. Bez cd je pouze prvni skill (vyjimka je thief, ale ten je omezeny pro zmenu svou mechanikou).

    Zbylych 5 skillu si muzes upravovat libovolne podle toho co se ti hodi do buildu

    Elite skilly maji dlouhy CD, byly uz v prvnim dile, navic kazdy ma elite skill.

    Buildy v GW2 se spis podobaji balicku v Magic The Gathering, nez ostatnim mmo.
  • Pleteš se. Ty jmenované MMO se docela od sebe liší. Nejsou teda na jedno brdo. Když už bych to k sobě musel přiřadit, tak: 1. Aion, Tera, Lineage, WOW; 2. Vanguard, LOTRO, Conan; GW jsem nehrál a nedovedu ho zařadit. Spíše bych ho řadil do té první skupiny.

    A k tomu vydělávání: Podle toho co vím, si na sebe vydělaly všechny jmenované tituly.
  • teď to dopíše :-D
  • hmm o secret worldu nepises.. to je dobre :))
  • TY nikoho nezajímáš a ty zvratky si ukliď blbe.
  • Co je špatně? Já si tu hru chtěl koupit, ale co jsem tak viděl: elite skilly mění pvp k horšímu, skilly v baru si nemůžeš upravovat jak chceš a jestli se nepletu tak jenom poslední dva skilly jsou na cooldown.

    Co například ale na GW2 zbožnuju je World vs World.
  • :) ..třeba pro mě, je tvůj názor na herním portálu vcelku nepochopitelný :-D ..ale názor je hold názor ..můj je jiný ;)
  • Tak já mám už koupené GW2, takže si hodlám ten víkend bety užít, ale také teď zkusím grindfest alá TERA :-D ..aspoň pak napíšu, co to je za hov.adinu ;)
  • Ono to koresponduje s tim, ze vetsina hracu jsou noobove.
  • dá :) ..ale právě proto jsem začal slovy "sorry, že to musím tak říct" ;)... ale hold nešlo si nepomoc ho takhle nazvat ;)
  • sankuri
    Tady je krasne videt ze te o te hre nevis vubec ale vubec nic, jinak bys takovy sranec nikdy nenapsal:-)
  • Jason_dinAlt
    Oprava: TERA na tomto diskusního fóru pravděpodobně moc lidí zajímat nebude.
  • Mně se zas čím dál míň líbí GW2. Ať grafiky tak i ten combat mi přijde už moc ohraný + máš jen pět kouzel na zbraň. K tomu většina hráčů bude stejně použivat jen první, možná i druhej. Vidím to na dobrej button smasher.
  • Jason_dinAlt
    Ano má pravdu. Z určitého pohledu mají všechny tyto tituly něco společného.
    Všechno to jsou počítačové hry, kde se setkávají reální lidé ve specifickém virtuálním světě. V každé hráč ovládá svého avatara. Avatar se nějak vyvíjí. Jádro těchto her spočívá v zabíjení. Určitě se najde spousta dalších společných faktorů.
    Stejně tak může někdo říct, že jakékoliv z uvedených her za mužzkého a ženského avatra je úplně o něčem jiném a nedá se to srovnávat. A stejně tak ten člověk bude mít pravdu, protože opět záleží na úhlu pohledu na danou věc.
  • Až na ten Vanguard, tam momentálně hraje jen par stovek lidí, ale připravují se na F2P přechod, docela se těším. Vanguard sem při startu prošvich a pořídit si ho potom od toho mě odrazovala malá hráčská základna.
  • walltar
    TERA nikoho nezajímá ....
  • EuroSamurai
    Tys ty vyjmenovaný MMO nehrál vid ?:D
  • exmaxx
    Nedá se kritizovat i slušnou mluvou.....?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit