Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...a teraz si môže kúpiť všetky CoD, za 60 hod ich prejde všetky a boh tam též bude
  • hod link na steam at se podivame :)
  • Jack Scalici nebyl zadny PR nybrz designer a spolecne s Vavrou delali celej scenar hry, tunto. :)
  • Masa-san
    CO víc si mužeš přát *1*
  • Za 60 hodin jsem dohral vsechny dejove linie a daedry questy... stal jsem sampionem cele plejady bohu, stal jsem se leadrem vsech guild v cele provincii Skyrim,dokonce jsem se stal arcimagem se znalosti celkove tri kouzel a mnozstvi many na zavratnem cisle 100,dale jsem se stal drakorozenym,ktery na tri rany sejme syna samotneho Akatoshe- vladce bohu... cili za 60 hodin jsem se stal bohem
  • XorxoxTalarius
    No museli by zasahnout primo do jadra sveho enginu ktery pracovava pamet, dale predelat jejich technologii streamingu. Tohle je prace tak na pul roku ... take nez to zpravi, tak bude leden. Teda snad, zalezi jak maji schopne programatory.
  • Osobně mi stačilo, co jsme si my, fandové Mafie II, vystáli napřed s Denby Gracem, pak s Jackem Scalicim a posléze s Elizabeth Tobey. Vše PR manažeři firmy 2K Games. Vše lidé, kteří byli schopni na OFICIÁLNÍM fóru společnosti 2K Games defacto lhát hráčské veřejnosti a posléze cenzurovat názory "znalejších členů fóra" jako spam a posílat za ně upomínky (za tři upomínky ban).

    Takže jak někde vidím, že se jedná o PR, tak kredibilita nula bodů. Je to drastické a pseudohumanisté se se mnou budou hádat jak se připravuji o určitou část zážitku atd...Paretovo pravidlo 80:20 - radši oželím 20% informací které chybně vyhodnotím jako lži, než abych v 80% naletěl.
  • bohuzel takhle to taky nefunguje, protoze vyvojari reknou PR pravdu, ale tu oni verejnosti tlumocit nemohou, takze k tomu daji "pravdu" svou a pak je ztoho takovejhle blabol, kterymu veri jen to kdo dotoho nevidi coz je 90% konzumentu
  • mě to nevysvětluj, já u pr asi skončim (studium žurny je sice fajn, ale psát do bravíčka se mi moc nechce), spíš jsem dal otázku do pléna :)
  • Byl by to dobry prispevek, kdyby ses neotrel o nas konzolisty, takhle jsi akorat ukazal, ze jsi netolerantni blb.

    Konzolásti nejsou zadni exoti, jsou to hraci jako ístatni. Treba ja hraju hry uz od dob zx spectra, mym favoritem jsou komplexni hry, nejradsi zanr taktickych tahovych her (taky hraju sportovne sachy) jak treba bylo ufo nebo jagged aliance. Na pc je tento zanr mrtvy, na konzolich skomira.

    Ac jsem na pc hral pres 15 let, dnes u novinek zpravádla preferuji konzole, protoze jedna a ta sama hra me na konzoli bavi vic. Treba batman. Ale i na pc jsou dobre hry, treba tw.
  • Nejprve bych rád redakci poděkoval, že denně vydá aspoň jeden článek o Skyrimu. To z celého srdce oceňuji.

    Dále bych poznamenal, že není moc co řešit. Gamebryo je Gamebryo, Bethesda je Bethesda.
    Na PC hru dodělají hráči. Na PS3 smůla.

    Dávám 10/10.
  • V oblivionu byly hlavně lepší Questy za Temné Bratrstvo a Cech zlodějů, ve skyrimu mě teda vůbec nebavily. *13* A to jsem se na to bratrstvo tak těšil :(((
  • sleepless
    Proč nedělají "erudovaní pracovníci" PR? Protože pak by neměli čas na vývoj. Hines tomu rozumět nemusí (což ale nikdo z nás neví, jestli tomu rozumí, nebo ne), jeho úkolem je tlumočit to, co mu k dané věci řeknou právě oni erudovaní pracovníci. To je úkol PR. Navíc sám Sawyer uvedl, že jím popsané vidění problému nemusí odpovídat skutečnosti, protože na Skyrimu nedělal, pracoval jen s jednou ze starších verzí enginu.
  • adahn
    Jo, tak to bohužel dneska funguje... Čest výjimkám - vývojářským studiím, v nichž s fanoušky a médii komunikují sami vývojáři.
  • říkáš jen a vořežprut, ale nepodceňuj sílu PR...koneckonců, není smutný, že právě takovej "vořežprut" mele do novin a erudovaní pracovníci, kteří by mohli danou problematiku zajímavě okomentovat, jsou zavření v open spacu? ;-)
  • owny
    Oblivion podle mě asi nebyl lepší, ten měl taky svoje mouchy, ale souhlasím s tou motivací, taky když to hraju, tak mám chuť akorát znova nainstalovat Morrowind. Skyrim je zkrátka moc casual. Štvou mě věci jako, že ve všech guildách je hráč hned brán jako king, pak mi taky vadí autoheal, chybějící kouzla, stupidní level design - mám namysli třeba budovu,co se jmenuje "Pokladice" a člověk tam najde tak 3 stříbrné ingoty, tak co to je? Vzpomínám na sídla různých rodů v Morrowindu, kde byly opravdové pokladnice. Zkrátka dobré nápady tu jsou, ale nevím, proč ničí dobré nápady z minulých dílů, asi by to bylo pro konzolisty moc složité, či co.
  • Asharak
    sice jsem za mága ještě nehrál (až po pár patchích a módů asi) ale přijde mi blbé, že v každém městě je někdo kdo prodává (mrsknu jen tak) polovinu kouzel, takže stejně moc věcí udělat nemusíš, aby si je měl. To že tam není tolik kouzel není špatné, ale horší je když je "máš hned všechny". Takové questy a za odměny slušné kouzlo by nebylo od věci (až by si nabral trochu vlivu na škole třeba).
  • JohnyTheZik
    Ja mam v PC taky obe hry a nedavno pred Skyrimem jsem si z nostalgie zapnul Oblivion.. Celkem jsem ziral, jak moc jsem si tu hru ve svy hlave prikrasloval..

    Tak vidis :D.. Ten inv je vicemene stejnej..
    Jinak tady to mas rozdeleny no.. zase kdybys to delal v ramci jednoho mackani tab, tak se taky dostanes vsude.. :)

    Jak rikas
  • Mám originál. Již jsem našel řešení toho bugu s otáčením předmětů: prý začít novou hru. Zkusil jsem to a fakt to funguje, jenže nechci zahodit nějakých 30 hodin hraní kvůli takovému bugu.

    Mně přišly i efekty v Oblivionu celkem v pohodě. Mám momentálně v PC obě hry a porovnával jsem to a není to tak hrozné, i když ve skyrimu jsou efekty kouzel samozřejmě lepší (jak graficky, tak zvukově).

    Rozdělení na armor, weapons atd. je stejné už snad od počátku série. V Oblivionu se mi v tom jen lépe orientovalo a také se mi líbilo, že úplně vše je součástí inventáře - mapa, kouzla atd.

    Otvírání zámku ve skyrimu je fakt o dost lehčí. Líbí se mi více jak to z Oblivionu (tam jsem to nenáviděl).
  • nejsi věštec ale realistický prognostik *1* Stačí si vzpomenout na doslova zmršený Oblivion, který byl hned po vydání prakticky nehratelný a stejně dostal vysoká hodnocení.

    Proto doporučuju všem, pokud se vám současný skyrim moc nelíbí, dejte ho raději stranou, než si ho až příliš znechutíte, a počkejte si pár měsíců na modifikace od komunity. Ta hra má velký potenciál, který Bethesda neuměla tradičně využít, ale komunita to ví a využije ho!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit