Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za 60 hodin jsem dohral vsechny dejove linie a daedry questy... stal jsem sampionem cele plejady bohu, stal jsem se leadrem vsech guild v cele provincii Skyrim,dokonce jsem se stal arcimagem se znalosti celkove tri kouzel a mnozstvi many na zavratnem cisle 100,dale jsem se stal drakorozenym,ktery na tri rany sejme syna samotneho Akatoshe- vladce bohu... cili za 60 hodin jsem se stal bohem
    • za 90 hodin jsem na lvlu 60 na nejtezsi obtiznosti.. mam projetou pouze Univerzitu a Druziniky - Nebyl jsem v cele zapadni provincii.... je to asi tim, ze neklikam zbesile po mape pri plneni ruznych questu.... to ze ty si buh za 60 hodin, neznamena, ze ostatni taky... Vse je to o pristupu, jakym stylem hrajes...
      • on spíše chtěl poukázat na to, že jsou questy docela osekané. Klasickým příkladem je mágská kolej ve skyrimu vs. cesta k arcimágovi v Oblivionu. Taky si myslím, že měli lépe strukturovat questy v této koleji ve skyrimu. Měli to více rozvinout a dát arcimágovi nějaké povinnosti a možnosti. Celkově jsem spíše zklamán, než nadšen. Bohužel.
      • Kdyz chcu cumet na hory a na lesy zajedu do Alp na board.. *5*
        • kdyz myslis... jeste tam neni snih...
          • Navic muj prvni prispevek nebyl o herni dobe,ale o tom jak je ta hra pitoma.
            • Hra je pitoma a tys u ni stravil 60 hodin? Vzdyt to bys musel byt pitomec....
            • smejki
              instant hero 'n awesomeness generátorem je TES už od Oblivionu (samo nemluvím o OOO)
            • Co ten link na steam? stale cekam
            • Aha, tak to si rikam nekdy tez... ale spis se ji snazim vychutnat... nekdy je pravda, ze se biju do hlavy sem tam....
          • Na nekterych ledovcich je snih celorocne...
    • hod link na steam at se podivame :)
    • Masa-san
      CO víc si mužeš přát *1*
      • ...a teraz si môže kúpiť všetky CoD, za 60 hod ich prejde všetky a boh tam též bude
  • Hmm ja, ako skalny fanušik serie musim uznať, že to bola prasačina od Bhetesdy vydavať hru v tomto stave na PS3 a teraz sa tvariť že o tom nevedeli-prd makovy a tento članok to len dokazuje.
    Tento engine nie je priprveny napriklad ani na lepšie textury-naťahal som si ich namraky, vyzera to božsky, ale musim davať FIX pretože hra pada-uvidime ako nam to dopadne *1*
    • Když si dali pevný termín pro všechny platformy už kdovíjak dlouho před dokončením hry tak se holt ani nedalo čekat nic jiného. Navíc to dělá Bethesda vždycky a pokaždé jí to projde, kdyby si lidi tu hru takhle sprasenou nekupovali tak by bethesdě sklaplo a pro příště by to třeba i dodělali. Zahraju si na věštce a napíšu, že další TES ať už se bude jmenovat jakkoliv, dopadne úplně stejně.
      • nejsi věštec ale realistický prognostik *1* Stačí si vzpomenout na doslova zmršený Oblivion, který byl hned po vydání prakticky nehratelný a stejně dostal vysoká hodnocení.

        Proto doporučuju všem, pokud se vám současný skyrim moc nelíbí, dejte ho raději stranou, než si ho až příliš znechutíte, a počkejte si pár měsíců na modifikace od komunity. Ta hra má velký potenciál, který Bethesda neuměla tradičně využít, ale komunita to ví a využije ho!
    • ale pozor, těch 10/10 si zaslouží *1* *3*
  • Já jsem se právě vrátil docela nakalenej ze školy,takže nevím ale je to první příspěvek ke Skyrimu kde se nevyskytuje Trol.diskuzní Huraaaa třikrát sláva *1* *1*
    Tři dny se radujte (4 dny se radujte!!! Nějaká pohádka od Svěráka ale nepamatuji si přesně jak to bylo *2* )
    • smejki
      Lotrando a Zubejda, neznabohu! *4*
  • XorxoxTalarius
    Kazdopadne ja spis verim tomu predeslemu clanku, vyzrat na pamet v PS3 je opravdu nadlidsky ukol a vubec by mne neprekvapilo kdyby se to tahlo uz od F:NW.
    • tak tak , tahne se to uz od dob Fallouta 3 , stejny engine = stejne chyby, prejmenovat ho nepomuze :)
      • Možná příští patch znova přejmenuje engine a znova budou čekat jestli se nestane zázrak *1*
    • Nemusi jit o vyzrani pameti, ale o to jak ta pamet funguje. Tak to bylo myslim i podané.
  • za rok, za dva, až si koupíme PS4, tak ten Skyrim už bude třeba běhat. *3*
  • Ty zbrane ve hre nikdy nebyly, nikdy se s nima nepocitalo a nikde je ani nikdo nezminoval. Byla to pouze testovaci data z ranne faze vyvoje. Bohuzel se dostaly do dema, coz byla chyba nekolika jedincu ve firme. Takze vyrok Jacka, ktery pravdepodobne ani netusil, ze takova data existuji, byl pravdivej.
    • Chlape, tohle neobhájíš, protože tato zdnálivě bezvýznamná aférka s chladnými zbraněmi byla od 2K jedna veliká lež (a ne jediná), kterou se jim naštěstí povedlo rychle zamést pod koberec, takže si toho pořádně nikdo nevšimnul ^_^

      Zde důkaz: http://www.youtube.com/watch?v=a7fu0NoUY5g#t=4m08s. A kdyby se ti nechtělo dívat, tak je to Denby Grace, Gamespot Interview 2009. Říká že hra chladné zbraně OBSAHUJE. Nemluví neurčitě, nýbrž říká, že je ve hře mají, že jsou součástí melee systému a že jsou super. Takže si můžeš vybrat, buď v této kauze lže Jack nebo Denby, a já říkám že Jack. I když asi "nevinně", prostě to někdo té veřejnosti musel nějak říct a černého Petra dostal on ^_^.
      • Ale dyt ano, basebalka ve hre byla a pak zase nebyla a pak zas byla. Hlavni hrdina ji mit nemel, stejne jako mraky jinych zbrani, ktere se v prubehu vyvoje a pribehu samotneho vyzkouselo. Tohle bylo rozhodnuto uz nekdy v roce 2008. A imho ja ti nemusim nic obhajovat, narozdil od tebe mam mnohem vice informaci a je mi uprime jedno, jestli mi veris nebo ne. *6* *7*
    • tohle je reakce na Tanboua dole. Tohle je dementni diskuzni system. Uz sem dejte neco poradneho konecne.
  • Asi jsem normální člověk z normálně fungujícího světa, a tak mi připadá že pustit na trh výrobek který nefunguje ( a vím že nefunguje) je normální podraz na spotřebitele.
    Na PS 3 se hra v žádném případě nedá odehrát celá, tzn. všechny questy které v ní jsou. Už po nějakých 40 hodinách se seká tak že se z toho člověku chce zvracet. Je to od výrobce vědomý zmetek který je na reklamaci a vrácení peněz.
  • Aha, tak disk je ten problem. To som aj cakal. Ono predsa v zariadeni ako je PS3 bez SCSI a SAS diskov nemoze byt o korektnom fungovani ani reci. A to na rozdiel od pracovnych stanic kde k disku pristupuje xy procesov tu mame az jednu aplikaciu. Najhorsie je, ze hraci si jeden 7200 otackovy SATA disk vymienaju za iny 7200 otackovy SATA disk. A potom to Behesde robi problem.
  • Odkaz PC hračom.
    Nebojte sa MODDINGU. Hlavne čo sa tyka grafiky, retexturovanie prostredia a predmetov, do pribehovych modov, modov na zmeny hratelnosti sa ešte nepušťam, verim, že toto Bhetesda urobila dobre.
    Graficka stranka ale, potrebuje zmeny! Môžte si ju jednoducho upraviť, prakticky bez ryzika, bez poklesov na vykone, použil som vyše 80 modov, bez problemov, jednoducho, a odvažim sa tvrdiť, že teraz je to špička, čo dnešny hardver poskytne.
    Každy den pribudaju nove MODY ,myslim že každy si vyberie to svoje.
    Ano, mohol Skyrim vyzerať dosť dobre aj pôvodny, ale panom sa nechcelo upravovať konzolovu verziu, čo znamena prstik dole, našťastie ma ale velku moddersku komunitu, čo predsa niečo znamena, myslim že teraz je to 10/10 *14*
  • Mimochodem. Nějaké tipy na rychlé levlování? (kromě kovářství:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit