Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Nietzsche? Dobrý? Klíma oproti němu slabej odvárek.
  • Ježiš, však to neberte hned tak vážně. Myslel jsem to v nadsázce. Psal jsem "rozšířit obzory", prostě se něco novýho dozvědět, což se ti u 99,9 procent áčkových her nepodaří. Take it easy.
  • Umaroth
    Dead Space 3...sem s tím !!! Black Ops 2.....maminko kup mi koníčka *13*
    PS: Black OPs je posledni cod, co jsem dohrál, dobrý příběh, to ano ale jinak je mi zle jeste ted.
  • Ty se asi hodne tesis az budes dospelejsi ne? Clovek by mel delat to, co ho bavi a je jedno jestli mu je 20 nebo 50. Tvoje myslenka: uz jsem dospelej, musim delat dospelejsi veci -> uz jsem starej, musim delat veci pro stary; je smesna
  • A z ceho usuzujes, ze nectu knizky, nebo neposloucham hudbu?. Kdyz ti napisu veci, co jsem naposledy cetl, Nietzsche, Wells, Klima. Nebo filmy Kuze kterou nosim, Melancholia... budes spokojen?
  • Co zkusit číst dospělejší knížky, koukat na dospělejší filmy, poslouchat dospělejší hudbu? Prostě si rozšířit obzory. Člověk aby u těch dnešních her akorát nadával *1*
  • Na pocitacovy hry neni clovek nikdy starej. Jen muze bejt tak pitomej, aby to tvrdil :) Ale prave ty smysluplnejsi veci me o hrani pripravuji. Pitomy smysluplnejsi veci! :))
  • Spíš už je na čase, abys sis řek, že seš na hraní počítačovejch her starej a začal se věnovat smysluplnějším věcem *1*
  • Safra, ty serie mi nejak unikaji. Jeste jsem ani nestacil zahrat Dead Space 2, a uz bude trojka. Kdo na to ma brat cas :) A to jeste Mass Effect 3 a Dragon Age 2 (ja vim, je to prej hrozny, ale me to neda). Clovek aby nechodil do prace :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit