Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo 3 radeji nemelo vubec vychazet.
    • Tak to je největší pičovina, kterou jsem kdy slyšel. Nemáš prachy na originálku, co...? Tak budeš radši pičovat na forech. SOCKO!
      • Misto hrani D3 si bez radeji vymackat jebaky, aby ses obcas mohl ukazat mezi lidma ty trotle
      • Á, místní sprostej dlaždič.
        • Vidíš. Dokonce ty si toho všimneš, ale bloku IP natrvalo nedocílím. Víc už pro to fakt udělat nemůžu a už mě to celkem otravuje..:(
  • postihuje to jen ty, u kterých Blizzard detekuje, že se zúčastnili Torchlight 2 bety
    • lol :D +1
      • To je tedy dobrý, já se zúčastnil taky bety Torchlircht II. A může říct, že je to velice dobrá a povedená hra. :-) Navíc nemá povinný online mód. Jo a mám Diablo III prakticky od začátku co ho vydali, tedy sem ho dostal o den později. A sem zatím velice spokojený, až na počáteční problémy, které sem očekával.
        Torchlircht II budu mít jen jako doplněk k Diablu III.
        S pozdravem.
  • Tapeta pro každého Diablo hatera:

    Error 37

    • Kr.Pa
      http://www.theshirtlist.com/wp-content/uploads/2012/05/Error-37-640x440.jpg
    • Loool. Bych se nedivil, kdyby bylo i tričko.
      • tričko taky je :D
        • :D
    • kokso a je to zadarmo a pripojenia! *8*
  • Vítejte v nejdražší placené betě na světě. *4*
    • Shania
      No naprostá většina online her se postupně upravuje a odlaďuje a na D3 budou makat ještě roky. Takže si to klidně ber jako placenou betu, ale uvědom si, že i opravdová beta D3 byla v lepším stavu než plné verze většiny her na trhu.
    • WoW stál víc ne? :)
  • Od začátku to smrdělo průserem, když tolik tvrdošijně obhajovali jak bude nutnost být neustále připojen k netu skvělé a úžasné bez čeho se žádný pařmánek nemůže obejít. Tohle je jen důsledek. Mno já k singl net fakt nepotřebuju ( odznáčky oželím ) Je k tomu být neustále připojen vůbec nějaký rozumný důvod?
    • RockStar
      Už jede nějaký server emulátor jo? No řeknu ti to asi takhle. WoW neoficiální byla úplně jiná hra než ofiko servery. Naprosto neporovnatelná věc.
      • Byla no, Ping 20ms vs 250ms *1* *1* *9*
  • Nezajímá mě multiplayer, nezajímají mě aukce. To se mám kvůli singlu nechat takhle šikanovat? Ať si Blizz narve celé Diablo do špic.
  • Diskuze zde na games.cz jsou absolutne ty nejhorsi co jsem kdy kde videl, pocet trollu na jednu diskuzi je tady enormni. Redakce by mela zavest povinny registrace. Napriklad takovy Zing.cz ma diskuse v ramci moznosti docela v pohode, ale samozrejme jsou i tam vyjimky. Dokonce si myslim, ze i odpad vseho - Eurogamer ma lepsi komentare pod clankem nez tenhle odpad co je tady.
    • Ano, presunme se vsichni na forum Blizzardu, tam aspon budeme brecet na spravnem hrobe
      • To by sis musel nejdriv koupit jejich hru =) Ale muzes jim jit brece na support
      • To není dobrý nápad Wulfgare, vzhledem k tomu, že aby si tam mohl přispívat do diskuzí, musíš mít originalní hru. *1*
  • Pokud nebude konzolové Diablo 3 vyžadovat připojení, tak koupím, ale tenhle lagující paskvil závislý na netu (kdo to kdy slyšel - SINGLEPLAYER přes net!!!) nechci doma vidět ani náhodou.
    • Je pravda, ze plynule hra proste nebezi, vzdycky se behem hrani alepon jednou trhne. A to mam 5 Mbit/s pripojeni. Plus jsou servery obcas OFF, to se mi stalo jednou. Ta pritomnost ostatnich lidi / aukci, ma svoje vyhody i nevyhody... Nevyhoda je, ze me jen VYJIMECNE padne za meho hrani dobra vec (coz je evidentne systemovy, abych se sebral a tu aukci navstivil). Vyhoda je, ze kdyz jsi v casti, kterou nemuzes dat (tusim u posledni obtiznosti to bude aktualni, tam ale zatim nejsem), reknes si o pomoc, nekdo se pripoji a uz to jde. Ve finale tak vyhrava blizzard nikoli hrac, protoze je jasne, ze protipiratsky ta ochrana funguje dokonale. Blby je, ze je i protihracska... Divny slovo co? :)
    • RockStar
      Si asi nepamatuješ na začátky Steamu a Half-Life 2...
      • Není rok 2004, ale 2012.

        (v=WCZbVLOcYu0)
  • Diablo je evidentnim prikladem toho, ze pirateni hry nekazi... Komu se hra libi, tak si ji zaplati (i kdyz si ji treba predtim stahne na vyzkouseni) - viz treba prodejnost zaklinace bez DRM. A komu se nelibi, tak jej ke koupi neprinuti ani fakt, ze se hra neda ukrast a tim padem si ji nezahraje. Ja nad diablem zlomil hul uz pri prvnich informacich o nutnosti byt neustale online a aukce za realne penize (z kterych si Blizzard bere slusnou dan...).

    Naopak fandim vyvojarum F2P her jako je WoT, kdy ma hrac moznost si hru vyzkouset a po tydnech stravenych u hry mu prijde uplne normalni vyvojarum poslat par stovek, aby meli prachy na vyvoj novych map
    • Jasne ze nekazi, to prece jasne vyplyva z prodeje zaklinace (1m prodano, 10 m warez) a diabla (6m prodano za tejden, 0 m warez)
  • Průměrná doba čekání je den, maximální je tři, ale hlavně že nadávají hlavně ti, co s tim nemají žádný problém a jen se dělají strašně pobouřenými, jak zas ten ďábelský Blizzard sere na zákazníky...

    To opatření je jasně opodstatněné, naopak chrání zákazníky před podvodníky.

    Přístup do hry lidi dostanou, omezený, ale dostanou.

    Pokud s tím mají problém, můžou si zajít do obchodu, koupit krabici a problem solved... a pokud sou líní někam chodit, vždycky je tu možnost dobírky, ale to bychom tu měli další hromadu lidí nadávajících, jak si ta zasr*** pošta dovoluje ten balík přinést občas i mnohem později, než za 1-3 dny.
    • Prostě Blizzard to podělal. Čekat 3 dny. Teď už si to hateři asi nekoupí. *1* Taková škoda, s kým teď budu hrát v partě?
      • hateři mají nakoupeno už dávno a pořád vesele hrají
      • Trefné *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit